Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: 97 daqiqa / 97 minut
  • Joylandi: 24.06.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
97 daqiqa / 97 minut Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - O‘g‘irlab ketilgan 767 97 daqiqadan so‘ng yoqilg‘isi tugashi bilan qulab tushadi. NSA direktori Hawkins o'rinbosari Toyinning xohishiga qarshi samolyotni yerda halokatli zarar keltirmasdan oldin urib tushirishga tayyorlanmoqda va begunoh yo'lovchilar taqdirini terrorchilar uyasiga joylashtirilgan yashirin Interpol agenti Aleksning qo'liga topshiradi.
Захваченный самолет 767 потерпит крушение всего через 97 минут, когда закончится топливо. Вопреки воле заместителя Тойин, директор АНБ Хокинс готовится сбить самолет до того, как он нанесет катастрофический ущерб на земле, оставляя судьбу невинных пассажиров в руках Алекса, агента Интерпола под прикрытием, внедренного в террористическую ячейку.

Roles of actors:
1) Jonathan Rhys Meyers (Alex)
2) Alec Baldwin (Hawkins)
3) MyAnna Buring (Kim)
4) Jo Martin (Toyin)
5) Michael Sirow (Asghar)
7) Anjul Nigam (Hitar)
8) Davor Tomic (Marko)
9) Slavko Sobin (Orca)
10) Peter Brooke (Stuart)
11) Austin Parsons (Red)
12) Katarzyna Kołeczek (Leika)
13) Danny Bohnen (Pilot Gill)
14) Joe Corrigall (Tech 1)
15) Jodie Mcmullen (Tech 2)


People who worked on the film:
1) Anjul Nigam (Executive Producer)
2) Kate Plantin (Casting Director)
3) Timo Vuorensola (Director)
4) Pavan Grover (Producer)
5) Pavan Grover (Writer)
6) Jerry Daigle (Executive Producer)
7) Mark Boot (Executive Producer)
8) Jamie R. Thompson (Producer)
9) Dean Fisher (Line Producer)
10) Dean Fisher (Co-Producer)
11) Michael Arata (Executive Producer)
12) Jake Seal (Producer)
13) Eric Potter (Editor)
14) Jason Rayment (Visual Effects)
15) Matthew Helderman (Executive Producer)
16) Tom Nowell (Gaffer)
17) Willem Pruijssers (Executive Producer)
18) Marcel de Block (Executive Producer)
19) Alastair Burlingham (Executive Producer)
20) Luke Taylor (Executive Producer)
21) Josie Rafter (Electrician)
22) James Iles (Storyboard Artist)
23) Konstantin Freyer (Director of Photography)
24) Lea James (Makeup Designer)
25) Tom Stocker (Construction Coordinator)
26) Billy Bannister (Sound Recordist)
27) Charles Dorfman (Executive Producer)
28) Danny Reeves (ADR Recordist)
29) Robert Shacklady ("B" Camera Operator)
30) Marlon Vogelgesang (Executive Producer)
31) Al Eales (Production Manager)
32) Tyler Richards (Third Assistant Director)
33) Suraj Gohill (Executive Producer)
34) Daniel Leigh (Boom Operator)
35) Marina Selega (First Assistant Camera)
36) Rhianna Bell (Costume Assistant)
37) Keith Harding (Special Effects Supervisor)
38) Justine Arbuthnot (Costume Design)
39) India Arbuthnott (Costume Assistant)
40) Maia Robins (Script Supervisor)
41) Aavi Haas (Executive Producer)
42) Ian Livingstone (Music)
43) Kelly Toode (Supervising Art Director)
44) Ford Corbett (Executive Producer)
45) Sasha J. Manning (Co-Executive Producer)
46) Georgia Phillips (Assistant Makeup Artist)
47) Bobby Mitchell (Casting)
48) Dean Fischer (First Assistant Director)
49) Stephen Chrisanthus (Co-Executive Producer)
50) Paul Zabihi (Production Design)
51) Jonny Clemmey (Art Direction)
52) Maisie Boyd (Makeup Artist)
53) Mehwish Khan (Makeup Artist)
54) Natalie Stokes (Makeup Artist)
55) Lee Preston (Second Assistant Director)
56) Matt Bayfield (Standby Property Master)
57) Josh Dykes (Boom Operator)
58) Marcello Marascalchi (Stunt Coordinator)
59) Arla Albertine (Second Assistant Camera)
60) Andrew Louis Gonsalves (Best Boy Grip)
61) Adam Hollin (Key Grip)
62) Tara Katherine (Still Photographer)
63) Aled Owen (Best Boy Grip)
64) Ellie Campbell (Wardrobe Assistant)
Ko'proq o'qish >