Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Pistirma
  • Joylandi: 17.03.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Pistirma Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - Elit komandolar guruhini boshqargan kapitan Drummondga urush taqdirini o'zgartirishi mumkin bo'lgan maxfiy ma'lumotlarni to'plash vazifasi yuklangan. O'rmon chetida jamoaga dushman armiyasining ko'zga ko'rinmas kuchlari hujum qiladi va har qadamda dushmanlar va tuzoqlarga ega bo'lgan Kuchi tunnellarining murakkab labirintiga borishi kerak.
Капитану Драммонду, возглавляющему группу элитных коммандос, поручено собирать секретную информацию, которая может изменить судьбу войны. На краю джунглей команду атакует подавляющая невидимая сила вражеской армии, и она должна следовать за ней в сложный лабиринт тоннелей Кути, с врагом и ловушками на каждом шагу.

Roles of actors:
1) Jonathan Rhys Meyers ()
2) Connor Paolo ()
3) Aaron Eckhart (Capitaine Drummond)
4) Mara Lane (Bian Fam)
5) Patrick R. Walker (Gates)
6) Jason Genao ()
7) Mac Brandt ()
8) Jordan Johnson-Hinds ()
9) Francis Mancho ()
10) Gregory Sims (Powell)
11) Nick Heyman (Nevins)
12) Luke Stanton Eddy ()
13) Jeff Caperton (Bridges)
14) Matte Martinez (Gledhill)


People who worked on the film:
1) Matthew Cassel (Editor)
2) Mark Burman (Director)
3) Mark Burman (Producer)
4) Mark Burman (Writer)
5) Arianne Fraser (Executive Producer)
6) Magi Avila (Co-Producer)
7) John Schwert (Executive Producer)
8) Phil Hunt (Executive Producer)
9) Shaun Compton Ross (Executive Producer)
10) Jessica Sonneborn (Co-Producer)
11) Carlos Osorio (Production Design)
12) Dan Frantz (Director of Photography)
13) Felipe De La Roche (Special Effects Supervisor)
14) Ana del Rio (Makeup Department Head)
15) Andrés Gurisatti (Property Master)
16) Geraldine Vargas (Key Costumer)
17) Alastair Burlingham (Executive Producer)
18) Leonel Pedraza (Sound Mixer)
19) Danielle Mathias (Still Photographer)
20) Michael McClung (Writer)
21) Kristopher Wynne (Co-Producer)
22) Alana Crow (Co-Producer)
23) Delphine Perrier (Executive Producer)
24) Jazz Gaudet (Dialogue Editor)
25) María Camila Mejía (Key Makeup Artist)
26) Carlos Vélez García (Location Scout)
27) Angela Sofia Benavides (Set Dresser)
28) Felipe Sanz (First Assistant Camera)
29) Juan Pablo Solano (Executive Producer)
30) Paul W. Hazen (Executive Producer)
31) Grey Cardenas (Set Costumer)
32) Stephanie Hansen (Set Decoration)
33) David Unger (Executive Producer)
34) Augusto Castillo (Assistant Director)
35) Ana María Cabrera (First Assistant Director)
36) Julián Valdivieso (Line Producer)
37) Randy Burman (Executive Producer)
38) Julian Vergara ("B" Camera Operator)
39) Ford Corbett (Co-Producer)
40) Carolina Ruiz Ramírez (Makeup Artist)
41) Johnny Lozano (Casting)
42) Johnny Lozano (Writer)
43) Johnny Lozano (Co-Producer)
44) Anthony Standberry (Executive Producer)
45) Marcela Sierra (Unit Production Manager)
46) Andrés David Orozco Correa (Second Assistant Director)
47) Victor Dominguez (Assistant Property Master)
48) Sophia Karesh (Foley Recordist)
49) Jenna Tresidder (Foley Artist)
50) Ruchika Subedar (Visual Effects Coordinator)
51) Julian Carrascal (Lighting Technician)
52) Christian Forero (Digital Imaging Technician)
53) Rosvita Rauch (Script Supervisor)
54) Harry Ahluwalia (Executive Producer)
55) Simon Beltran Echeverri (Executive Producer)
56) Wayne A. Willbur (Executive Producer)