Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qinidan chiqqan pichoqlar
  • Joylandi: 10.10.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Mashhur jinoyatchi Xarlan Trombey 85 yoshga to'lganidan keyin o'z uyida o'lik holda topilganda, maftunkor va sinchkov detektiv Benua Blan kutilmaganda tergovni o'z zimmasiga oladi. U Xarlanning noto'g'ri oila a'zolari va sodiq xodimlari tomonidan o'ralgan hiyla-nayranglar va yolg'onlarning qattiq tarmog'ini buzishi kerak ...

Когда сразу после 85-летия известного автора криминальных романов Харлана Тромби находят мертвым в его имении, за расследование неожиданно берется обаятельный и дотошный детектив Бенуа Блан. Ему предстоит разорвать тугую сеть уловок и корыстной лжи, которой его опутывают члены неблагополучной семьи Харлана и преданный ему персонал…

Roles of actors:
1) Daniel Craig (Benoit Blanc)
2) Chris Evans (Ransom Drysdale)
3) Ana de Armas (Marta Cabrera)
4) Jamie Lee Curtis (Linda Drysdale)
5) Michael Shannon (Walt Thrombey)
6) Don Johnson (Richard Drysdale)
7) Toni Collette (Joni Thrombey)
8) Lakeith Stanfield (Lieutenant Elliott)
9) Christopher Plummer (Harlan Thrombey)
10) Katherine Langford (Meg Thrombey)
11) Jaeden Martell (Jacob Thrombey)
12) Riki Lindhome (Donna Thrombrey)
13) Edi Patterson (Fran)
14) Frank Oz (Alan Stevens)
15) K Callan (Greatnana Wanetta)
16) Noah Segan (Trooper Wagner)
17) M. Emmet Walsh (Mr. Proofroc)
18) Marlene Forte (Marta's Mom)
19) Raúl Castillo (Cop)
20) Shyrley Rodriguez (Alicia)
21) Kerry Frances (Sally)
22) Gary Tanguay (Local News Anchor)
23) Octavia Chavez-Richmond (Other Woman)
24) Joseph Gordon-Levitt (Detective Hardrock (voice))
25) Paul Bellefeuille (Friend of Harlan Thrombey (uncredited))
26) Ben Bunnag (Worker (uncredited))
27) Michael Burnell (Firefighter (uncredited))
28) Frankie Francois (Officer Perry interviewing Marta (uncredited))
29) Marcela Jaramillo (Pedestrian (uncredited))
30) Gabrielle Lorthe (Waitress (uncredited))
31) Rob Lévesque (Morgue Fire Spectator (uncredited))
32) Paul Tawczynski (Officer Taillie (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mary Vernieu (Casting)
2) Tom Karnowski (Executive Producer)
3) Tom Karnowski (Production Manager)
4) Tom Karnowski (Unit Production Manager)
5) Ren Klyce (Sound Re-Recording Mixer)
6) Bob Ducsay (Editor)
7) Jana Vance (Foley Artist)
8) Angela Lansbury (Thanks)
9) Rian Johnson (Director)
10) Rian Johnson (Producer)
11) Rian Johnson (Writer)
12) Ram Bergman (Producer)
13) Ram Bergman (Unit Production Manager)
14) Nathan Johnson (Original Music Composer)
15) Steve Yedlin (Director of Photography)
16) Rosine 'Ace' Hatem (Stunts)
17) Matthew Wood (ADR Supervisor)
18) Francisco X. Pérez (Makeup Artist)
19) John Vincent Mason (Stunts)
20) Kurt Bryant (Stunt Coordinator)
21) Brian Simpson (Stunts)
22) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
23) Mark Oliver (Generator Operator)
24) David Schlesinger (Set Decoration)
25) David Crank (Production Design)
26) Bruce Wayne Gillies (Second Unit First Assistant Director)
27) Alice Rietveld (Stunts)
28) Alice Rietveld (Stunt Double)
29) Jenny Eagan (Costume Design)
30) Michael Primmer (Boom Operator)
31) John Roesch (Foley Artist)
32) Bobby Burns (Stunts)
33) Chris Stinson (Production Supervisor)
34) Matt Mania (Key Grip)
35) Duke Jackson (Stunts)
36) Jeremy Woodward (Art Direction)
37) Kieran Thompson (Production Secretary)
38) Todd Kleitsch (Prosthetic Makeup Artist)
39) Luisa Abel (Makeup Department Head)
40) Ashley Connor (Second Unit Director of Photography)
41) Brian Christensen (Stunts)
42) Drew Kunin (Sound Mixer)
43) Greg Fitzpatrick (Stunts)
44) Jessica Lichtner (Script Supervisor)
45) Joseph Bonn (Music Editor)
46) Richard Quinn (Dialogue Editor)
47) Joshua Davis (Chief Lighting Technician)
48) Brandon J. Meadows (Assistant Chief Lighting Technician)
49) Claire Folger (Still Photographer)
50) Emily Egge (Costume Supervisor)
51) Diego Daniel Pardo (Dialect Coach)
52) David Parker (Sound Re-Recording Mixer)
53) Sam Bollinger (First Assistant Editor)
54) Charles Harrington (Location Manager)
55) Patrick Jackson (Set Dresser)
56) Jay Wejebe (Makeup Artist)
57) Dale Myrand ("A" Camera Operator)
58) Travis Baumann (VFX Artist)
59) Patricia DeHaney (Assistant Hairstylist)
60) Angela Peri (Casting)
61) Al Nelson (Sound Designer)
62) Al Nelson (Supervising Sound Editor)
63) Tim Keene (Visual Effects Supervisor)
64) Kelvin R. Trahan (Hair Department Head)
65) Catherine Marcotte (Hairstylist)
66) Honah Lee Milne (Key Set Costumer)
67) Shann Whynot-Young (Leadman)
68) Paul Marini (Stunts)
69) Benjamin A. Burtt (Sound Effects Editor)
70) Benjamin A. Burtt (Foley Editor)
71) Jessica Albertson (Assistant Costume Designer)
72) Nikos Karamigios (Co-Producer)
73) Jamie Christopher (First Assistant Director)
74) Scott T. Pina (Construction Coordinator)
75) Alison Griffiths (Visual Effects Producer)
76) Mark Fichera (Stunts)
77) Blake Collins (Foley Mixer)
78) April A. Janow (Production Controller)
79) James K. Jensen (Post Production Supervisor)
80) Kevin Rogers (Stunts)
81) Rupert Davies (Visual Effects Supervisor)
82) Ronni Brown (Foley Artist)
83) Terrence Hayes ("B" Camera Operator)
84) Francisco Sonic Kim (Grip)
85) Rebecca Woodfork (Key Hair Stylist)
86) LuAndra Whitehurst (Key Makeup Artist)
87) Christopher Walsh (Special Effects Coordinator)
88) J. Jewels (Stand In)
89) Amy Greene (Stunts)
90) Amy Greene (Production Supervisor)
91) Bret Howe (Casting Associate)
92) Tomek Doroz (Grip)
93) Aaron Kahl (Extras Casting)
94) Amanda Hannan (Costume Assistant)
95) Stephen Bruno (Hairstylist)
96) Kimmie Johnson (Art Department Coordinator)
97) Dana Pacheco (Key Costumer)
98) Elizabeth Clifford (Set Costumer)
99) Megan Blake (Graphic Designer)
100) Hilary Taillie (Property Master)
101) Scooter Perrotta (Second Second Assistant Director)
102) Sydney Shircliff (Casting Assistant)
103) Dan Schroer (First Assistant "A" Camera)
104) Chris Walsh (Stunts)
105) Guy Holt (Generator Operator)
106) Ryan Baker (Utility Sound)
107) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
108) Brett P. Jackson (Set Dresser)
109) Qianbaihui Yang (Sound Effects Editor)
110) Qianbaihui Yang (Foley Editor)
111) Dov Kling-Levine (Second Assistant Accountant)
112) Todd England Nicodemus (Dolly Grip)
113) Mike Henry (Best Boy Grip)
114) Daniel Waldman (Music Editor)
115) Chantal Birdsong (Set Designer)
116) Rebecca Greene (Set Dresser)
117) Dan Mason (First Assistant "B" Camera)
118) Jon 'Scooter' Cousins (Key Rigging Grip)
119) Greg Harris (Stunts)
120) Christine Willard (Rigging Grip)
121) Patrick Shelby (Dolly Grip)
122) Kenneth Donaldson (Second Assistant Director)
123) Jeff Medeiros (Stunts)
124) Christopher Warren (Rigging Gaffer)
125) Felix Giuffrida (Second Assistant "B" Camera)
126) Dustin Howard (Grip)
127) Abby Mulholland (Second Assistant Accountant)
128) Dax A. Cuesta (Production Accountant)
129) Thomas DeWier (Stunts)
130) Drew DeSimone (Stand In)
131) Toshadeva Palani (Camera Loader)
132) Joshua Gonzales (Production Coordinator)
133) Leopold Hughes (Co-Producer)
134) Rj Wolfe (Stunts)
135) Billy Benner (Transportation Coordinator)
136) Christina Chandler (Assistant Property Master)
137) Carlton Fluker (Stunts)
138) Marco Alicea (Assistant Sound Editor)
139) Robin Chalfin (Tailor)
140) Meaghan Carroll (Assistant Production Coordinator)
141) Gregory Chiodo (Location Manager)
142) Molly Oliver (Extras Casting Assistant)
143) Marina Clarke Paolino (Extras Casting Assistant)
144) Halle Curley (Stand In)
145) Jason Butler (Foley Mixer)
146) Bradley Groleau (Set Dresser)
147) Annie Chasse (Stunts)
148) Melissa Morris (Casting Associate)
149) Jack Rohner (Lighting Technician)
150) Steven Coutts (Set Dresser)
151) Montae Reed (Second Assistant Accountant)
152) Bill Pierson (Dolly Grip)
153) Bradley Field (Second Assistant Accountant)
154) Ross MacDonald (Stand In)
155) Sher Williams (Makeup Artist)
156) Carlos Fregoso (Lighting Technician)
157) Jesse Cardoza (Lighting Technician)
158) Nick Dahlquist (Lighting Technician)
159) Ray Mchale (Grip)
160) Ellis Ducharme (Grip)
161) Amanda Gentile (Rigging Grip)
162) Cory McLeod (Rigging Grip)
163) Jessica Ginsberg (Assistant Property Master)
164) Ariane Chatman (Payroll Accountant)
Ko'proq o'qish >