Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Javobsiz sevgi
  • Joylandi: 01.05.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Javobsiz sevgi - Koul sirli Sadiga oshiq bo'ladi, lekin u maxfiy agent ekanligi ma'lum bo'ladi. Koul va Sadi ikkinchi uchrashuvga borishdan oldin dunyoni qutqarish uchun sarguzashtga kirishadilar.
Коул влюбляется в загадочную Сэди, но выясняется, что она секретный агент. Прежде чем они успевают пойти на второе свидание, Коул и Сэди отправляются в приключение, чтобы спасти мир.

Roles of actors:
1) Chris Evans (Cole Turner)
2) Ana de Armas (Sadie Rhodes)
3) Adrien Brody (Leveque)
4) Mike Moh (Wagner)
5) Tate Donovan (Dad)
6) Amy Sedaris (Mom)
7) Lizze Broadway (Mattie Turner)
8) Mustafa Shakir (Monte Jackson)
9) Anthony Mackie (Grandson of Sam)
10) John Cho (The Leopard)
11) Sebastian Stan (God)
12) Ryan Reynolds (Jonas)
13) Anna Deavere Smith (Claudia Yates)
14) Tim Blake Nelson (Borislov)
15) Tiya Sircar (Patti)
16) Stephen Park (Utami)
17) Humza Shabazz (Announcer)
18) Burn Gorman (English Cabbie)
19) Marwan Kenzari (Marco)
20) Israel Vaughan (Martin)
21) Victoria Garcia-Kelleher (Edna)
22) Jordan Blair Mangold Brown (Joann)
23) Zane Shaw (Rock-aoke Patron)
24) Stephanie Weis (Maitre D')
25) Dexter Fletcher (Raoul)


People who worked on the film:
1) Chris Lebenzon (Editor)
2) Dexter Fletcher (Director)
3) Jim May (Editor)
4) Mindy Marin (Casting)
5) Rhett Reese (Producer)
6) Rhett Reese (Writer)
7) Salvatore Totino (Director of Photography)
8) Chris Evans (Producer)
9) Claude Paré (Production Design)
10) Deborah La Mia Denaver (Makeup Department Head)
11) Dana Goldberg (Producer)
12) Jules Daly (Producer)
13) Don Granger (Producer)
14) David Ellison (Producer)
15) Kathy Lucas (Set Decoration)
16) Greg Crawford (ADR Mixer)
17) Paul Wernick (Producer)
18) Paul Wernick (Writer)
19) Conan Castro Jr. (Costume Supervisor)
20) Brian Bell (Executive Producer)
21) Donald J. Lee Jr. (Executive Producer)
22) Ana de Armas (Executive Producer)
23) Lorne Balfe (Original Music Composer)
24) Chris McKenna (Writer)
25) Josh Schaeffer (Editor)
26) Chris Terhune (Sound Designer)
27) Erik Sommers (Writer)
28) Luis Galdames (Sound Effects Editor)
29) Lee Gilmore (Sound Designer)
30) Lee Gilmore (Supervising Sound Editor)
31) Stanton Barrett (Stunts)
32) Alyson Dee Moore (Foley Artist)
33) Shelley Illmensee (Makeup Artist)
34) Jay Wejebe (Makeup Designer)
35) Drew Monahan (Supervising Art Director)
36) Deborah Rutherford (Makeup Artist)
37) Don Rutherford (Makeup Artist)
38) Adruitha Lee (Hair Department Head)
39) Chris Navarro (ADR Mixer)
40) James Miller (Sound Effects Editor)
41) Michael Miller (ADR Mixer)
42) Michael B. Koff (Production Sound Mixer)
43) Suzanna Boykin (Hairstylist)
44) Dan Kenyon (Sound Designer)
45) John Moredock (Assistant Art Director)
46) Monika van Schellenbeck (Set Decoration Buyer)
47) James Peterson (Production Sound Mixer)
48) Donna Cicatelli-Lewis (Makeup Artist)
49) Nick Satriano (First Assistant Director)
50) Darrin Mann (Foley Mixer)
51) Tom Cohan (Stunts)
52) Taura C.C. Rivera (Set Designer)
53) Lisa Hazell (Hairstylist)
54) Kristin Wahl (Hair Designer)
55) May Mitchell (Art Direction)
56) John Snow (Art Direction)
57) Amanda Lynn Robinson (Set Designer)
58) Megan Schmidt (Second Assistant Director)
59) Alvin Chon (Stunts)
60) Kevin Chase (Utility Stunts)
61) Robert Ratner (Second Second Assistant Director)
62) John Harton (Utility Sound)
63) Ryan Grossheim (Art Direction)
64) Ashley Fidalgo Fogleman (Assistant Art Director)
65) Alec Back (Stunt Double)
66) James Maloof (Set Designer)
67) Haile Werntz (Makeup Artist)
68) Dora Torres (Hairstylist)
69) Kate Loftis (Key Hair Stylist)
70) Ryan A. Sullivan (Sound Effects Editor)
71) Merideth Ivy (Hairstylist)
72) Andrew Layton (Set Designer)
73) Cynthia Muñoz (Utility Sound)
74) Christopher Querido (ADR Mixer)