Kaskadyorlar uzbek tilida

Yuklab olish
Kaskadyorlar

Kino tavsifi
Kaskadyorlar Uzbek tilida 2024 O'zbek tilida tarjima kino HD Skachat - Hayotdan charchagan kaskadyor Kolt istaksiz ravishda kasbiga qaytib, sobiq sevgilisi Jodiga o'zining birinchi filmi - ko'p million dollarlik byudjetga ega blokbasterni suratga olishda yordam beradi. Vaziyat etakchi aktyorning yo'qolishi bilan murakkablashdi.

Потрёпанный жизнью каскадёр Колт нехотя возвращается в профессию, чтобы помочь бывшей девушке Джоди снять первый фильм — блокбастер с многомиллионным бюджетом. Ситуация осложняется пропажей исполнителя главной роли.

Roles of actors:
1) Ryan Gosling (Colt Seavers)
2) Emily Blunt (Jody Moreno)
3) Aaron Taylor-Johnson (Tom Ryder)
4) Hannah Waddingham (Gail Meyer)
5) Teresa Palmer (Iggy Starr)
6) Stephanie Hsu (Alma Milan)
7) Winston Duke (Dan Tucker)
8) Ben Knight (Dressler)
9) Matuse Paz (Doone)
10) Adam Dunn (Nigel)
11) Zara Michales (Venti Kushner)
12) Ioane Sa'ula (Birdie the PA)
13) Gregory J. Fryer (Rush McCabe)
14) Madeleine Wilson (Metalstorm AD)
15) Kalkidan China (Metalstorm Writer (Darla))
16) Angela Nica Sullen (Metalstorm Editor)
17) Di Smith (Metalstorm Script)
18) Megan O'Connell (Metalstorm Props)
19) Jack Doherty (Metalstorm Transport Captain)
20) Tony Lynch (Helicoptor Pilot)
21) Georgia Nottage (Arm Car Operator)
22) David Collins (Metalstorm Sound Mixer (Ray))
23) Semu Filipo (Mike Mike)
24) Andrew Owen (Armstrong)
26) Marky Lee Campbell (Hymes)
27) Chris Matheson (Rondell)
28) Nathan Langworthy (Sydney Cop)
29) Tim Franklin (LA Bro)
30) Scott Johnson (Director - NYC Film)
31) Beth Champion (NY AD)
32) Emily Havea (NYC Medic)
33) Lawrence Ola (NYC Medic)
34) Cassandra Sorrell (Front Desk Lady)
35) Ben Gerrard (Kevin)
36) Diego Retamales (Valet Captain)
37) Simon McLachlan (News Desk Anchor)
38) Alex Lee (Newscaster)
39) Andy Ryan (Karaoke MC)
40) Lee Majors (The Fall Guy)
41) Heather Thomas (Jody Banks)
42) Jason Momoa (Jason Momoa (uncredited))
43) Daniel Nelson (Doone Goon (uncredited))
44) Charlotte Wood (Reporter (uncredited))
45) Madeleine Jones (Reader (uncredited))
46) Theodore Avery (Metalstorm Film Crew (uncredited))
47) Nova Onas (Pedestrian (uncredited))
48) Nathan Bates (Party Goer (uncredited))
49) Shakriya Tarinyawat (Pedestrian / Tram Passenger / Comic Con Attendee (uncredited))
50) Luisa Mariano (Club Goer (uncredited))
51) Tahlia Crinis (Sergeant Eloise Park (uncredited))
52) Martin Cohen (Pedestrian (uncredited))
53) Georgia Willett (Party Goer (uncredited))
54) Robert McFarlane (Rag Tag Soldier (uncredited))
55) Yoji Tatsuta (Hotel Guest (uncredited))


People who worked on the film:
1) Drew Pearce (Screenplay)
2) David Leitch (Director)
3) Kelly McCormick (Producer)
4) David Leitch (Producer)
5) Ryan Gosling (Producer)
6) Drew Pearce (Executive Producer)
7) Guymon Casady (Producer)
8) Geoff Schaevitz (Executive Producer)
9) Jonathan Sela (Director of Photography)
10) Elísabet Ronaldsdóttir (Editor)
11) Paul Barry (Co-Producer)
12) Peter Cramer (Executive Producer)
13) Glen A. Larson (Executive Producer)
14) Cecil O'Connor (Executive Producer)
15) Matt Reilly (Executive Producer)
16) Lindsay Graham Ahanonu (Casting)
17) Mary Vernieu (Casting)
18) David Scheunemann (Production Design)
19) Patrick James Howe (Art Direction)
20) Max Nadilo (Assistant Art Director)
21) Tarnia Nicol (Art Direction)
22) Charlie Revai (Art Direction)
23) Christian Petersen (Set Decoration)
24) Sarah Evelyn (Costume Design)
25) Glen A. Larson (Original Series Creator)
26) Dominic Lewis (Original Music Composer)
27) Chris O'Hara (Second Unit Director)
28) Chris O'Hara (Stunt Coordinator)
29) Matt Absher (First Assistant Editor)
30) Yeye Zhou (Stunts)
31) Keir Beck (Stunt Coordinator)
32) Troy Lindsay Brown (Stunt Double)
33) Jonathan Eusebio (Fight Choreographer)
34) Justin Eaton (Stunt Double)
35) Logan Holladay (Stunt Double)
36) Amanda Giblin (Stunt Double)
37) Ben Jenkin (Stunt Double)
38) Cassie Riley (Stunts)
39) Dylan Goss (Aerial Director of Photography)
40) Richard Bradshaw (Camera Operator)
41) Steve Daley (Gaffer)
42) Stephen Oh (Camera Operator)
43) Rob Stagg (Camera Operator)
44) Jay Torta ("B" Camera Operator)
45) BJ McDonnell ("A" Camera Operator)
46) Kate Louise Eccarius ("C" Camera Operator)
47) Paul Barry (First Assistant Director)
48) Deborah Antoniou (Second Assistant Director)
49) Shane Thomas (Makeup Designer)
50) Shane Thomas (Hair Designer)
51) Sean Genders (Special Effects Makeup Artist)
52) Samara Gildea (Makeup Artist)
53) Samara Gildea (Hairstylist)
54) Natalia Ladyko (Special Effects Makeup Artist)
55) Michelle Johnson (Hairstylist)
56) Anita Lowe (Makeup Artist)
57) Evelyne Noraz (Makeup Artist)
58) Bridger Nielson (Second Unit Director of Photography)
59) Jarik Van Sluijs (Title Designer)
60) Bridget Burt (Stunt Double)
61) Haydn Dalton (Stunts)
62) Olga Miller (Stunts)
Ko'proq o'qish >
t