Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qizil ogohlantrish / Qizil eslatma
  • Joylandi: 25.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qizil ogohlantrish - Film Interpol tomonidan chiqarilgan Interpol qizil xabarnomasi tugashi bilanoq, o'z rivojlanishini boshlaydi. Bu dunyodagi eng ko'p qidirilayotgan odamlarni ovlash va qo'lga olishni kuchaytirish uchun yuqori orderni o'z ichiga oladi. Hikoyaning markazida Jon Xartli ismli tajribali FQB xodimi joylashgan. Faoliyati davomida u ko'plab hibsga olingan. Va bu safar unga hamma narsa muammosiz ketadiganga o'xshaydi. Ammo Xartli noto'g'ri.

Действие фильма начинает своё развитие в тот момент, когда подходит к своему завершению выпущенное Интерполом «Красное уведомление». Оно предполагает высший ордер, требующий активизировать охоту и поимку самых разыскиваемых в мире людей. В центре истории оказывается опытный сотрудник ФБР по имени Джон Хартли. За свою карьеру он провёл немало задержаний. И в этот раз ему кажется, что всё пройдёт гладко. Но Хартли ошибается.

Roles of actors:
1) Dwayne Johnson (John Hartley)
2) Ryan Reynolds (Nolan Booth)
3) גל גדות (Sarah Black / The Bishop)
4) Ritu Arya (Inspector Urvashi Das)
5) Chris Diamantopoulos (Sotto Voce)
6) Ivan Mbakop (Tambwe)
7) Vincenzo Amato (Director Gallo)
8) Rafael Petardi (Security Chief Ricci)
9) Seth Michaels (Souvenir Stand Owner)
10) Sebastien Large (Gelato Truck Driver)
11) Guy Nardulli (Museum Reporter / Italian VIP)
12) Andrew Hunter (Moped Tourist)
13) George Tsai (Bali Van Driver)
16) Anthony Belevtsov (Prison Guard Sergeant)
17) Daniel Bernhardt (Drago Grande)
18) Yosef Podolski (Lead Guard)
19) Martin Harris (Tower Guard)
20) Alexander Perkins (Intelligence Analyst)
21) Joseph A. Garcia (Old Tech)
23) Jay Romero (Sotto Vocce Display Room Guard)
24) Ethan Herschenfeld (Aranoub Magdy)
25) Brenna Marie Narayan (Cleopatra)
26) Tom Choi (Mongolian Captain)
27) Nick Arapoglou (Officer on Yacht)
28) Robert Clotworthy (Opening Narrator (voice))
29) Ed Sheeran (Ed Sheeran (uncredited))
30) Steve Eifert (Prison Captain (uncredited))
31) Elbert Kim (Italy Vatican Museum Patron (uncredited))
32) Victoria Paige Watkins (Child (uncredited))


People who worked on the film:
1) Beau Flynn (Producer)
2) Hiram Garcia (Producer)
3) Dwayne Johnson (Producer)
4) Rawson Marshall Thurber (Director)
5) Dany Garcia (Producer)
6) Wendy Jacobson (Executive Producer)
7) Rawson Marshall Thurber (Producer)
8) James Bitonti (First Assistant Director)
9) Michael L. Sale (Editor)
10) Jason Knox-Johnston (Supervising Art Director)
11) Jackson Spidell (Fight Choreographer)
12) Markus Förderer (Director of Photography)
13) Steve Jablonsky (Original Music Composer)
14) Andy Nicholson (Production Design)
15) Rachel Block (Art Direction)
16) Rory Bruen (Supervising Art Director)
17) Will Coubrough (Art Direction)
18) Andi Crumbley (Art Direction)
19) Justin O'Neal Miller (Art Direction)
20) Adam Squires (Art Direction)
21) Danielle Berman (Set Decoration)
22) Larry Dias (Set Decoration)
23) David Werntz (Sound Designer)
24) Kami Asgar (Supervising Sound Editor)
25) Dan Kenyon (Sound Effects Editor)
26) Tony Lamberti (Sound Re-Recording Mixer)
27) Tony Lamberti (Sound Designer)
28) Heather Benson (Makeup Artist)
29) Suzanna Boykin (Hairstylist)
30) Leay Cangelosi (Hairstylist)
31) Jessica Craig (Makeup Artist)
32) Nancy Cummings (Makeup Artist)
33) Jennifer Hodges (Key Hair Stylist)
34) Morgon Lindskog (Makeup Artist)
35) Jacqueline Noel (Hairstylist)
36) Mark James Ross (Makeup Artist)
37) Cassie Russek (Key Hair Stylist)
38) Matt Sprunger (Makeup Artist)
39) Haile Werntz (Makeup Artist)
40) Sam Carter (Set Dresser)
41) Ashley Fidalgo Fogleman (Set Designer)
42) Terry Hill (Set Dresser)
43) Britain Illingworth-Cramer (Set Designer)
44) Kristen Jenkins (Set Designer)
45) Maxfield Ladish (Set Dresser)
46) George Lee (Set Designer)
47) Chris McGlamery (Set Dresser)
48) Eric Sherlin (Set Dresser)
49) Eitan Sonnenberg (Set Dresser)
50) Sean McCormack (Supervising Sound Editor)
51) Kevin O'Connell (Sound Re-Recording Mixer)
52) Blondel Aidoo (Visual Effects Producer)
53) Tony Lupoi (Visual Effects Supervisor)
54) Rebecca West (Visual Effects Producer)
55) Richard Schoen (Costume Supervisor)
56) Kate Duke (Set Costumer)
57) Stefano De Nardis (Costume Supervisor)
58) Ginger Knussmann (Set Costumer)
59) Jacinthe Côté (Visual Effects Producer)
60) Hubert Maston (Visual Effects Supervisor)
61) Sean Pollack (Visual Effects Supervisor)
62) Mathieu Raynault (Visual Effects Supervisor)
63) Virginie Wintrebert (Visual Effects Producer)
64) Tiuana Bell (Costumer)
65) Whit Cornwall (Costumer)
66) Enrica Iacoboni (Set Costumer)
67) Stephanie Powers (Set Costumer)
68) Scott Sheldon (Executive Producer)
69) Chris Hahn (Stunts)
70) Mark LeDoux (VFX Supervisor)
71) Chris LeDoux (VFX Supervisor)
72) Daniel Dupre (Matte Painter)
73) Jon Balcome (CG Supervisor)
74) Daniel J. Pastor (Compositing Artist)
75) Burke Roane (Animation Supervisor)
76) Matt Akey (Visual Effects Producer)
77) Steve Dinozzi (Visual Effects Supervisor)
78) Bobby Tucker (Visual Effects Producer)
79) Jereme Gelske (Visual Effects Coordinator)
80) Chad Fetzer (Compositing Lead)
81) Brad Lucas (Compositing Artist)
82) Butch Seibert (Compositing Artist)
83) Christopher Cheng (Compositing Artist)
84) Timothy Fescoe (Compositing Artist)
85) Ndosi Anyabwile (Compositing Artist)
86) Daniel L. Smith (Compositing Artist)
87) Daniel Berkowitz (Compositing Artist)
88) Scott Curtis (Compositing Artist)
89) Daniel Kaczkowski (Compositing Artist)
90) Tangela Large (Dialect Coach)
91) Nathan Carlson (Graphic Designer)
92) John Wildermuth (Co-Producer)
93) Mika Saito (Co-Producer)
94) Blondel Aidoo (Co-Producer)
95) Gabe Hilfer (Music Supervisor)
96) Rachel Tenner (Casting)
97) Richard R. Hoover (Visual Effects Supervisor)
98) Mary E. Vogt (Costume Design)
99) Julian Clarke (Editor)
100) David B. Householter (Executive Producer)
101) Rawson Marshall Thurber (Writer)
102) Pedro Eustache (Musician)
103) Doug Coleman (Stunt Coordinator)
104) Vanessa Zamarripa (Stunts)
105) Riley Flanagan (Additional Second Assistant Director)
106) Kenneth Koh (VFX Artist)
107) Brian Barlettani (Visual Effects Producer)
108) Paul E. Short (Stunts)
109) Joe Bucaro III (Stunts)
110) Tanoai Reed (Stunt Double)
111) Peter Epstein (Stunts)
112) Dana Howes (Transportation Coordinator)
113) Duffy Gaver (Utility Stunts)
114) Mickey Giacomazzi (Stunt Driver)
115) Nitasha Bhambree (Stunts)
116) Hannah Hildebrandt (Art Department Coordinator)
Ko'proq o'qish >