Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qadrdon raqiblar / Yaqin dushmanlar
  • Joylandi: 22.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qadrdon raqiblar / Yaqin dushmanlar - AQSh-Kanada chegarasidagi o'rmonda to'qnashayotgan ikki qasam ichgan dushman yo'qolgan yuklarini har qanday holatda ham qaytarib olmoqchi bo'lgan narkokurerlarga qarshi kurashda birlashishga majbur.

Двум заклятым врагам, столкнувшимся в лесу на американо-канадской границе, приходится объединиться в борьбе против наркокурьеров, желающих любой ценой вернуть свой потерянный груз.

Roles of actors:
1) Jean-Claude Van Damme (Xander)
2) Tom Everett Scott (Henry)
3) Orlando Jones (Clay)
4) Linzey Cocker (Kayla)
5) Kris Van Damme (Francois)
6) Zahari Baharov (Saul)
7) Dimo Alexiev (Morris)
8) Vlado Mihailov (Jean)
10) Hristo Mitzkov (Wooton)


People who worked on the film:
1) Peter Hyams (Director)
2) Eric Bromberg (Writer)
3) Peter Hyams (Director of Photography)
4) Marianne Stanicheva (Casting)
5) Borislav Iliev (Stunt Coordinator)
6) Lyubo Samardjiev (Construction Foreman)
7) Georgi Petrov Yakimov (Set Costumer)
8) Joe Lisanti (Music Editor)
9) Moshe Diamant (Producer)
10) Bobby Ranghelov (Producer)
11) John Hyams (Editor)
12) Tarn Fox (Visual Effects Supervisor)
13) Velemira Petkova (Costume Supervisor)
14) Mitko Milushev (Location Manager)
15) Mosko Masev (Property Master)
16) Brent Findley (Sound Effects Editor)
17) James Bromberg (Writer)
18) Irina Kotcheva (Costume Design)
19) Geordy Sincavage (Foley)
20) Zarko Karatanchev (Special Effects Coordinator)
21) Milena Mihaylova (Script Supervisor)
22) Gogo Iossifov (Transportation Coordinator)
23) Valentina Mladenova (Art Direction)
24) Jason Dotts (Sound Re-Recording Mixer)
25) Toni Lalov (Location Manager)
26) Tony Morales (Music)
27) Courtney Solomon (Producer)
28) Sue Jones (Casting)
29) Philip Harrison (Production Design)
30) Krasi Pashkulev (Set Decoration)
31) Dobrinka Stamenkova (Art Department Coordinator)
32) Boris Atanasov (Boom Operator)
33) Michael Baird (Supervising Sound Editor)
34) Anna Andreeva (Makeup Artist)
35) Maria Stankovich (Makeup Artist)
36) Jean Daniel Zacharias (Visual Effects Producer)
37) Simon Varsano (Still Photographer)
38) Yevgen Skorobogatko (Visual Effects Supervisor)
39) Viktor Trichkov (CGI Supervisor)
40) Pavel Mitov (Gaffer)
41) Gino Zamprioli (Makeup Artist)
42) Kiril Valchanov (Steadicam Operator)
43) Lorenzo Senatore (Camera Operator)
44) CJ Stewart (Digital Intermediate)
45) Daniela Avramova (Makeup Artist)
46) Joel Silver (Executive Producer)
47) Stanimir Stamatov (Stunt Double)
Ko'proq o'qish >