Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Tezkor qotillar o'yini
  • Joylandi: 22.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Tezkor qotillar o'yini - Cho'l va uning o'rtasida - kichik iflos shaharcha. Bu yerda faqat ayollar va kasallar kamariga g‘ilof taqmaydilar. Shaharni shafqatsiz va sovuqqon odam Jon Hirod boshqaradi. Hamma undan qo'rqadi va har bir it uni taniydi. Agar u sizga ruxsat bersa, yashashingiz mumkin. Ammo bir kuni ufqda notanish otliq paydo bo'ladi. U shaharga kiradi va katta ko'cha bo'ylab sekin harakat qiladi. Ammo bu erda muammo: u emas, balki u - sirli kovboy ayol. Ellenning ko'rinishi butun shahar hayotini o'zgartirishini hali hech kim tushunmaydi ...

Пустыня, и посреди нее - маленький грязный городок. Здесь только женщины и больные не носят кобуры на поясе. В городе хозяйничает Джон Ирод - жестокий и хладнокровный человек. Все его боятся, и каждая собака его знает. Если он разрешил тебе - ты можешь жить. Но однажды на горизонте появляется незнакомый всадник. Он въезжает в город и медленно движется по главной улице. Но, вот незадача: это не он, а она - таинственная женщина-ковбой. Никто еще не догадывается, что появление Эллен изменит жизнь всего городка...

Roles of actors:
1) Sharon Stone (Ellen)
2) Gene Hackman (John Herod)
3) Russell Crowe (Cort)
4) Leonardo DiCaprio (Kid)
5) Tobin Bell (Dog Kelly)
6) Roberts Blossom (Doc Wallace)
7) Kevin Conway (Eugene Dred)
8) Keith David (Sgt. Clay Cantrell)
9) Lance Henriksen (Ace Hanlon)
10) Pat Hingle (Horace the Bartender)
11) Gary Sinise (Marshall)
12) Mark Boone Junior (Scars)
13) Olivia Burnette (Katie)
14) Fay Masterson (Mattie Silk)
15) Raynor Scheine (Ratsy)
16) Woody Strode (Charlies Moonlight)
17) Jerry Swindall (Blind Boy)
18) Scott Spiegel (Gold Teeth Man)
19) Jonothon Gill (Spotted Horse)
20) Sven-Ole Thorsen (Gutzon)
21) Lennie Loftin (Foy)
22) Matthew Gold (Foy's Boy)
23) Arturo Gastelum (Carlos Montoya)
24) David Cornell (Simp Dixon)
25) Josef Rainer (Virgil Sparks)
26) Stacy Linn Ramsower (Young Ellen)
28) Scott Ryder (Gunfighter)
29) Timothy Patrick Quill (Man in Bar)
30) Solomon Abrams (Man on Veranda)
32) Michael Stone (Counselor)
33) Butch Molina (Saloon Patron)
34) Mick Garris (Young Herod's Man)
35) Greg Goossen (Young Herod's Man)
36) Oliver Dear (Young Herod's Man)
37) Ruben Angelo (Teenager (uncredited))
38) James Cotner (Townsman (uncredited))


People who worked on the film:
1) Sam Raimi (Director)
2) Simon Moore (Screenplay)
3) Joshua Donen (Producer)
4) Toby Jaffe (Executive Producer)
5) Patrick Markey (Producer)
6) Allen Shapiro (Producer)
7) Robert Tapert (Executive Producer)
8) Dante Spinotti (Director of Photography)
9) Pietro Scalia (Editor)
10) Kyle Rudolph (Steadicam Operator)
11) Patrick Markey (Unit Production Manager)
12) Karen Hughes (Production Supervisor)
13) Steve Saklad (Art Direction)
14) Hilton Rosemarin (Set Decoration)
15) Ellen Freund (Property Master)
16) Phillipa Sledge (Art Department Coordinator)
17) Gary Jay (Camera Operator)
18) Murray Close (Still Photographer)
19) Stanley Brossette (Unit Publicist)
20) David Orr (Color Timer)
21) Megan Wilkerson (Stunts)
22) Byron Wilkerson (Stunts)
23) Jeff Smolek (Stunts)
24) Dean Smith (Stunts)
25) Francis Rockwell (Stunts)
26) William Morts (Stunts)
27) Terry Leonard (Stunt Coordinator)
28) Robert Lee (Stunts)
29) Ronald LaCaria (Stunts)
30) James Alan Hensz (Stunts)
31) Teri Garland (Stunts)
32) Doc Elliot (Stunts)
33) Doc Duhame (Stunt Coordinator)
34) Doc Duhame (Stunts)
35) Dennis Dion (Stunts)
36) Thomas DeWier (Stunts)
37) Tori Davis (Stunts)
38) R.J. Chambers (Stunts)
39) Kurt Bryant (Stunts)
40) Troy Brown (Stunts)
41) Moore Brian (Stunts)
42) Alan Becker (Stunts)
43) Robin Baldwin (Stunts)
44) Judianna Makovsky (Costume Design)
45) Patrizia von Brandenstein (Production Design)
46) Chuck Binder (Co-Producer)
47) Sharon Stone (Co-Producer)
48) Alan Silvestri (Original Music Composer)
49) Larry Mann (Supervising Sound Editor)
50) Jay Kamen (Supervising Sound Editor)
51) Al Di Sarro (Special Effects Coordinator)
52) Gary Liddiard (Key Makeup Artist)
53) Bunny Parker (Key Hair Stylist)
54) Fred C. Blau Jr. (Makeup Artist)
55) Kimberly Felix (Makeup Artist)
56) Kathe Swanson (Hairstylist)
57) Paul LeBlanc (Hairstylist)
58) John Cameron (First Assistant Director)
59) James F. Truesdale (Assistant Art Director)
60) Richard Fernandez (Assistant Art Director)
61) Helen Britten (Assistant Set Decoration)
62) Sarah Edwards (Assistant Costume Designer)
63) Bruce Ericksen (Costume Supervisor)
64) Gary Liddiard (Makeup Artist)
65) Tricia Sawyer (Makeup Artist)
66) Terry Leonard (Second Unit Director)
67) Chuck Henson (Stunts)
Ko'proq o'qish >