Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Barbi
  • Joylandi: 20.10.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Barbi Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - Barbie uning go'zallik standartlariga javob bermagani uchun Barbielanddan haydaladi. Keyin u haqiqiy dunyoda yangi hayot boshlaydi, u erda u mukammallikka faqat ichki uyg'unlik orqali erishish mumkinligini aniqlaydi.
Барби выгоняют из Барбиленда, потому что она не соответствует его нормам красоты. Тогда она начинает новую жизнь в реальном мире, где обнаруживает, что совершенства можно достичь только благодаря внутренней гармонии.

Roles of actors:
1) Margot Robbie (Barbie)
2) Ryan Gosling (Ken)
3) America Ferrera (Gloria)
4) Kate McKinnon (Barbie)
5) Ariana Greenblatt (Sasha)
6) Simu Liu (Ken)
7) Will Ferrell (Mattel CEO)
8) Michael Cera (Allan)
9) Helen Mirren (Narrator (voice))
10) Issa Rae (Barbie)
11) Alexandra Shipp (Barbie)
12) Emma Mackey (Barbie)
14) Rhea Perlman (Ruth Handler)
15) Hari Nef (Barbie)
16) Kingsley Ben-Adir (Ken)
17) Ncuti Gatwa (Ken)
18) Connor Swindells (Aaron Dinkins)
19) Sharon Rooney (Barbie)
20) Ritu Arya (Barbie)
21) Ana Kayne (Barbie)
22) Nicola Coughlan (Barbie)
23) Dua Lipa (Barbie)
24) John Cena (Ken)
25) Scott Evans (Ken)
26) Jamie Demetriou (Mattel Executive #1)
27) Andrew Leung (Mattel Executive #2)
28) Will Merrick (Young Mattel Employee)
29) Zheng Xi Yong (An Even Younger Mattel Employee)
30) Asim Chaudhry (Warehouse Employee)
31) Ray Fearon (Dan at the FBI)
32) Erica Ford (Skipper)
33) Hannah Khalique-Brown (Growing Up Skipper)
34) Mette Towley (Barbie Video Girl)
35) Marisa Abela (Teen Talk Barbie)
36) Lucy Boynton (Proust Barbie)
37) Rob Brydon (Sugar Daddy Ken)
38) Tom Stourton (Earring Magic Ken)
39) Chris Taylor (Ken Emcee)
40) David Mumeni (Footrub Ken)
41) Olivia Brody (2001 Girl)
42) Isla Ashworth (2001 Girl)
43) Eire Farrell (2001 Girl)
44) Daisy Duczmal (2001 Girl)
45) Genvieve Toussaint (Young Sasha)
46) Isabella Nightingale (Girl Making Weird Barbie)
47) Manuela Mora (Girl with Barbie)
48) Aida Sexton (Girl with Barbie)
50) Millie-Rose Crossley (Advertisement Girl)
51) Anvita Nehru (Advertisement Girl)
52) Kayla-Mai Alvares (Advertisement Girl)
53) Luke Mullen (Guy at the Beach)
54) Patrick Luwis (Guy at the Beach)
55) Mac Brandt (Construction Worker)
56) Paul Jurewicz (Construction Worker)
57) Oraldo Austin (Construction Worker)
58) Benjamin Arthur (Construction Worker)
59) Carlos Jacott (Policeman)
60) Adam Ray (Policeman)
61) George Basil (Boutique Owner)
62) Ptolemy Slocum (Corporate Man)
63) Deb Hiett (Doctor)
64) James Leon (Life-Guard)
65) Oliver Vaquer (Businessman)
66) Tony Noto (Businessman)
67) Christopher T. Wood (Businessman)
68) Annie Mumolo (Anxiety Mom)
69) Elise Gallup (Warning Girl)
70) McKenna Roberts (Junior High Friend)
71) Brylee Hsu (Junior High Friend)
72) Sasha Milstein (Junior High Friend)
73) Lauren Holt (Time Mom)
74) Sterling Jones (Mattel Agent)
76) Jamaal Lewis (Muscle Beach Guy)
77) Kathryn Akin (Doctor Receptionist)
78) Grace Jabbari (Dancer)
79) Ira Mandela Siobhan (Dancer)
80) Lisa Spencer (Dancer)
81) Naomi Weijand (Dancer)
82) Tom Clark (Dancer)
83) Ireanne Abenoja (Dancer)
84) Davide Albonetti (Dancer)
85) Charlotte Anderson (Dancer)
86) Michael Anderson (Dancer)
87) Rico Bakker (Dancer)
88) James Bamford (Dancer)
89) William John Banks (Dancer)
90) Callum Bell (Dancer)
91) Adam Blaug (Dancer)
92) Mason Boyce (Dancer)
93) Taylor Bradshaw (Dancer)
94) Alex Brown (Dancer)
95) Miekaile Browne (Dancer)
96) Lewis Calcutt (Dancer)
97) Nikkita Chadha (Dancer)
98) Oliver Chapman (Dancer)
99) Megan Charles (Dancer)
100) Callum Clack (Dancer)
101) Danny Coburn (Dancer)
102) Kat Collings (Dancer)
103) Adam Crossley (Dancer)
104) Sia Dauda (Dancer)
105) Gustave Die (Dancer)
106) Grace Durkin (Dancer)
107) Joelle Dyson (Dancer)
108) Lewis Easter (Dancer)
109) Onyemachi Ejimofor (Dancer)
110) Cameron Everitt (Dancer)
111) Luke Field-Wright (Dancer)
112) Sasha Flesch (Dancer)
113) Adam Fogarty (Dancer)
114) Mikey French (Dancer)
115) Anna-Kay Gayle (Dancer)
116) Charlie Goddard (Dancer)
117) Marlie Goddard (Dancer)
118) Ellis Harman (Dancer)
119) Yasmin Harrison (Dancer)
120) Josh Hawkins (Dancer)
121) James Healy (Dancer)
122) Tim Hodges (Dancer)
123) Mira Jebari (Dancer)
124) Beccy Jones (Dancer)
125) Thomas Kalek (Dancer)
126) Lily Laight (Dancer)
127) Maiya Leeke (Dancer)
128) Cristian Liberti (Dancer)
129) Prodromos Marneros (Dancer)
130) Nahum McLean (Dancer)
132) Ramzan Miah (Dancer)
133) Andy Monaghan (Dancer)
134) Florivaldo Mossi (Dancer)
135) Hannah Nazareth (Dancer)
136) Grant Neal (Dancer)
137) Freja Nicole (Dancer)
138) Shaun Niles (Dancer)
139) Ella Nonini (Dancer)
140) Jack William Parry (Dancer)
141) Josie Pocock (Dancer)
142) Barnaby Quarendon (Dancer)
143) Redmand Rance (Dancer)
144) Zara Richards (Dancer)
145) Liam Riddick (Dancer)
146) Alana Rixon (Dancer)
147) Adam Paul Robertson (Dancer)
148) Kingdom Sibanda (Dancer)
149) Sebastian Skov (Dancer)
150) Aaron J. Smith (Dancer)
151) Joshua Smith (Dancer)
152) Lucia-Rose Sokolowski (Dancer)
153) Janine Somcio (Dancer)
154) Callum Sterling (Dancer)
155) Todd Talbot (Dancer)
156) Charles Tatman (Dancer)
157) Grant Thresh (Dancer)
158) Connor Tidman (Dancer)
159) Wahchi Vong (Dancer)
160) Jerry Wan (Dancer)
161) Sasha Wareham (Dancer)
162) Stan West (Dancer)
164) Josh Wild (Dancer)
165) Joe Wolstenholme (Dancer)
166) Richard Womersley (Dancer)
167) Ashley Young (Dancer)
168) Alex Sturman (Dancer)


People who worked on the film:
1) Rodrigo Prieto (Director of Photography)
2) Noah Baumbach (Executive Producer)
3) Noah Baumbach (Writer)
4) Carmel Jackson (Makeup Artist)
5) David Heyman (Producer)
6) Andy Malcolm (Foley Artist)
7) Toby Emmerich (Executive Producer)
8) Lucy Bevan (Casting)
9) Roy Taylor (Stunt Coordinator)
10) Jacqueline Durran (Costume Design)
11) Sarah Greenwood (Production Design)
12) Katie Spencer (Set Decoration)
13) Allison Jones (Casting)
14) Greta Gerwig (Director)
15) Greta Gerwig (Executive Producer)
16) Greta Gerwig (Writer)
17) Mark Ronson (Original Music Composer)
18) Robbie Brenner (Producer)
19) Julia Pistor (Executive Producer)
20) Danny Downey (Stunt Driver)
21) Olivia Grant (Casting Associate)
22) Sarah Townsend (Second Assistant Director)
23) Dale Robinette (Still Photographer)
24) Margot Robbie (Producer)
25) Jo Beckett (Script Supervisor)
26) Dean Clegg (Art Direction)
27) Mark Holt (Special Effects Supervisor)
28) George Cottle (Second Unit Director)
29) Josh Robertson (First Assistant Director)
30) George Drakoulias (Music Supervisor)
31) Atsushi Nishijima (Still Photographer)
32) Alice Ford (Utility Stunts)
33) Charlotte Finlay (Costume Supervisor)
34) Beth Timbrell (Unit Production Manager)
35) Joe Howard (Art Direction)
36) Ivana Primorac (Hair Designer)
37) Ivana Primorac (Makeup Designer)
38) Dan O'Connell (Foley Artist)
39) Brian Bowles (ADR Supervisor)
40) Tom Ackerley (Producer)
41) Ai-Ling Lee (Sound Designer)
42) Ai-Ling Lee (Supervising Sound Editor)
43) Ai-Ling Lee (Sound Re-Recording Mixer)
44) François Dumoulin (Visual Effects Supervisor)
45) Jordana Finkel (Art Direction)
46) Kevin O’Connell (Sound Re-Recording Mixer)
47) Jaap Buitendijk (Still Photographer)
48) David Doran (Art Direction)
49) Glen Pratt (Visual Effects Supervisor)
50) Lee Walters (Gaffer)
51) Adam Hart (Stunt Double)
52) Hope Slepak (Costume Supervisor)
53) Robb Crafer (Hair Supervisor)
54) Robb Crafer (Makeup Supervisor)
55) Hannah Betts (Stunt Driver)
56) Whitney Coleman (Stunt Driver)
57) Tamara Catlin-Birch (Art Department Coordinator)
58) Marie Larkin (Hairstylist)
59) Laura Bailey (Principal Costumer)
60) Robert Sharman (Sound Mixer)
61) Lauren Shaw (Stunt Double)
62) Hugh McClelland (Art Direction)
63) Samantha Kininmonth (Makeup Artist)
64) Dan Kenyon (Sound Designer)
65) Dan Kenyon (Supervising Sound Editor)
66) Devyn LaBella (Stunts)
67) Sarah Downes (Makeup Artist)
68) Kerri Smeltzer (Production Supervisor)
69) Angelica O'Brien (Visual Effects Editor)
70) Holland Diaz (Stunts)
71) Courtenay Valenti (Executive Producer)
72) Cate Adams (Executive Producer)
73) Chris Reid (Stunts)
74) Brionna Maria Lynch (Stunt Driver)
75) Kevin Schultz (Foley Mixer)
76) Michelle Chong (Set Costumer)
77) Lorna Houlihan (Assistant Art Director)
78) Bálint Csáki (Boom Operator)
79) Kye Mckee (Stunt Double)
80) Laura Miller (Assistant Art Director)
81) Donny Bailey (Stunt Driver)
82) Danni Lizaitis (Second Assistant Director)
83) Clara Gomez del Moral (Art Direction)
84) Marie Fink (Stunt Driver)
85) Nick Houy (Editor)
86) Nick Irving Allen (Visual Effects Producer)
87) Josey McNamara (Executive Producer)
88) Nick King (Visual Effects Producer)
89) Chris Bain (Steadicam Operator)
90) Jason Blaise Cunningham (Key Grip)
91) Steve Hancock (Boom Operator)
92) Emily Buntyn (Casting Associate)
93) Miluette Nalin (Stunt Double)
94) Michael B. Johnson (Stunt Driver)
95) Lucy Thompson (Special Effects Coordinator)
96) Melanie Young (Makeup Artist)
97) Matthew R. Milan (Second Assistant Director)
98) Steven Morris (Property Master)
99) Jimmy Kenney (Set Costumer)
100) John Sorapure (Second Unit Director)
101) Melanie Ghisays (Key Costumer)
102) David Tulett (Libra Head Technician)
103) Sam Perez (Special Effects Technician)
104) Gordon Stotz (Art Direction)
105) Owen Jackson (Visual Development)
106) Richard Dickson (Executive Producer)
107) Craig Jamieson (Production Supervisor)
108) Manny Tapia (Gaffer)
109) Chelsea Body (Foley Mixer)
110) Ashley Swanson (Set Decoration)
111) Aldonio Danny Frietas (Stunts)
112) Naomi Tolan (Makeup Artist)
113) Ynon Kreiz (Executive Producer)
114) Michael Sharp (Executive Producer)
115) Michael Sharp (Unit Production Manager)
116) David Keadell (Second Assistant Director)
117) Kat Ali (Makeup Artist)
118) Jordan Stossel (Grip)
119) Ingrid Kleinig (Stunt Coordinator)
120) Erin Hewitt (Visual Effects Supervisor)
121) Anthony Genova (Stunts)
122) Nina Rice (Sound Mixer)
123) Aisling Hughes (Script Supervisor)
124) Derek Johnson (Stunt Double)
125) Travis Fienhage (Stunt Driver)
126) Zoe Tough (Second Assistant Director)
127) Kristina Baskett (Stunt Double)
128) Cara Koh (Stunts)
129) Chris Naylor (Stunt Double)
130) Jasmine Lean (Assistant Art Director)
131) Anna Kelman (Visual Effects Producer)
132) Kirsty Martin (Hairstylist)
133) Peter Treece (Special Effects Technician)
134) Vanessa Rael (Stunts)
135) Jennifer White (Choreographer)
136) Alex Robinson (Special Effects Technician)
137) Trixie Gardner (Set Dresser)
138) Sam Durrani (Stunts)
139) Troy Castaneda (Stunt Driver)
140) Lauren Fox (Production Assistant)
141) Cody Mackie (Stunts)
142) Andre Rivera (Set Dresser)
143) Nikita Mitchell (Stunt Double)
144) Jac Hopkins (Key Grip)
145) Sara Osborn (Key Makeup Artist)
146) Alicia Grace Martin (Graphic Designer)
147) Preston Mohr (Visual Effects Coordinator)
148) Lucy Scarfe (Stand In)
149) Andrew Rafner (Set Dresser)
150) Sonia Kasparian (Assistant Art Director)
151) Kurt Nelson (Stunts)
152) Natalie Rivera (Stunts)
153) Tegan Hammond (Stunt Driver)
154) Janet E Jensen (Set Costumer)
155) David Woods (Special Effects Technician)
156) Rob Harris (Executive Producer's Assistant)
Ko'proq o'qish >