Yangi mp3lar
Ilonlar bilan parvoz / Ilonlar parvozi / Samolyotdagi ilonlar Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino Full HD skachat

Ilonlar bilan parvoz / Ilonlar parvozi / Samolyotdagi ilonlar Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino Full HD skachat uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
1 Soat. 45 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Ilonlar bilan parvoz / Ilonlar parvozi / Samolyotdagi ilonlar Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino Full HD skachat
  • Joylandi: 12.11.2022
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ilonlar bilan parvoz / Ilonlar parvozi / Samolyotdagi ilonlar Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino Full HD skachat - Tinch okeani uzra uchayotgan ulkan ikki qavatli Boeing bortida shafqatsiz sovuqqon qotillar, ko'plab qotillar bor. Ularning vazifasi yo'lovchiga, yirik mafiozni ayblashda o'tayotgan guvohga chek qo'yishdir.

На борту огромного двухпалубного Боинга, летящего над Тихим океаном, находятся безжалостные хладнокровные убийцы, множество убийц. Их задача — покончить с пассажиром, проходящим свидетелем по делу об обвинении крупного мафиозо.

Roles of actors:
1) Samuel L. Jackson (Neville Flynn)
2) Julianna Margulies (Claire Miller)
3) Nathan Phillips (Sean Jones)
4) Kenan Thompson (Troy)
5) Rachel Blanchard (Mercedes)
6) Flex Alexander (Three G's)
7) Keith Dallas (Big Leroy)
8) Sunny Mabrey (Tiffany)
9) Lin Shaye (Grace)
10) Elsa Pataky (Maria)
11) Bruce James (Ken)
12) Casey Dubois (Curtis)
13) Gerard Plunkett (Paul)
14) Terry Chen (Chen Leong)
15) Emily Holmes (Ashley)
16) Mark Houghton (John Sanders)
17) David Koechner (Rick)
18) Bobby Cannavale (Hank Harris)
19) Crystal Lowe (Autograph Girl)
20) Todd Louiso (Dr. Steven Price)
21) Kendall Cross (Driver)
22) Samantha McLeod (Kelly)
23) Ann Warn Pegg (Mrs. Bova)
24) Taylor Kitsch (Kyle)
25) Kevin McNulty (Emmett Bradley)
26) Agam Darshi (Dell Girl)
27) Lisa Marie Caruk (Ken's Girlfriend)
28) Mi-Jung Lee (News Anchor)
30) Byron Lawson (Edward Kim)
31) Tom Butler (Captain Sam McKeon)


People who worked on the film:
1) Harry Cohen (Sound Designer)
2) Gary Levinsohn (Producer)
3) Trevor Rabin (Original Music Composer)
4) Adam Greenberg (Director of Photography)
5) David R. Ellis (Director)
6) Heike Brandstatter (Casting)
7) Mindy Marin (Casting)
8) Penney Finkelman Cox (Executive Producer)
9) Sandra Rabins (Executive Producer)
10) Terry Wolcott (Camera Loader)
11) Curtis Lindersmith (Digital Intermediate Editor)
12) Howard E. Smith (Editor)
13) Freddie Hice (Second Unit Director)
14) Sebastián Gutiérrez (Screenplay)
15) Toby Emmerich (Executive Producer)
16) Karen L. Matthews (Costume Design)
17) Erik Holmberg (Executive In Charge Of Production)
18) Jody Levin (Executive In Charge Of Post Production)
19) Jay Vinitsky (Post Production Supervisor)
20) Stokely Chaffin (Executive Producer)
21) Jeff Katz (Associate Producer)
22) Kara Lipson (Casting Associate)
23) Thierry Delattre (Visual Effects Supervisor)
24) Don Granger (Producer)
25) Mary-Lou Storey (Set Decoration)
26) John Alvarez (Art Direction)
27) Ed Anders (Stunt Double)
28) Justis Greene (Executive Producer)
29) Justis Greene (Unit Production Manager)
30) Dana Sano (Music Consultant)
31) Allan A. Apone (Makeup Artist)
32) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
33) Jaymes Hinkle (Production Design)
34) Nerses Gezalyan (Foley Recordist)
35) James Moriana (Foley Artist)
36) Greg Zimmerman (ADR Recordist)
37) Tom Bellfort (Supervising Sound Editor)
38) Craig Haagensen (Director of Photography)
39) Doug Chapman (Stunts)
40) Cyrus Block (Camera Operator)
41) Robert A. Pandini (Key Hair Stylist)
42) Erin Boyd (Set Decoration)
43) Danelle Vierkant (Painter)
44) Kelly Moon (Script Supervisor)
45) Janice MacIsaac (Assistant Costume Designer)
46) Robb Boyd (Music Editor)
47) Gabriel J. Serrano (Sound Recordist)
48) Shane Deschamps (Costume Set Supervisor)
49) James Dittiger (Still Photographer)
50) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
51) Hugh Waddell (ADR Editor)
52) Michelle Pazer (Dialogue Editor)
53) Alejandro M. Hernandez (Set Costumer)
54) Askia Won-Ling Jacob (Costumer)
55) Greg Steele (ADR Mixer)
56) Tommy Lohmann (Camera Operator)
57) Tommy Lohmann (Steadicam Operator)
58) Tommy Lohmann ("A" Camera Operator)
59) Lee Anne Muldoon (Publicist)
60) Steve Mann (Sound Effects Editor)
61) Ryan Copeland (Dolly Grip)
62) Vivien Nishi (Set Designer)
63) Dave Emmonds (Head Greensman)
64) Mario Tomas-Niedworok (Paint Coordinator)
65) Jeff Goldman (Digital Effects Supervisor)
66) Paul Griffin (Animation Supervisor)
67) David Legault (Visual Effects Editor)
68) Monica Huppert (Key Makeup Artist)
69) R.D. 'Luther' Fairbairn (Property Master)
70) Alex Burdett (Special Effects Supervisor)
71) Bill Dawson (Gaffer)
72) Robert Alonzo (Utility Stunts)
73) Steve Dellerson (Visual Effects)
74) Michael Cozens (Lead Animator)
75) Michael McGee (Production Sound Mixer)
76) Randy Hutniak (Art Department Production Assistant)
77) Timothy Burgard (Storyboard Artist)
78) Zoe Jirik (Set Decoration Buyer)
79) Janet Muswell (Visual Effects Producer)
80) Delia Circelli (Production Supervisor)
81) Heather Meehan (Associate Producer)
82) Michelle Gasque (Art Department Coordinator)
83) Kenneth Marsten (Assistant Editor)
84) Robert Milicevic (Security)
85) Rick Crum (Electrician)
86) William Ballard (Transportation Coordinator)
87) Terry Edinger (Production Accountant)
88) Tom Calderaro (Orchestrator)
89) Rachel Faith Hanson (Post Production Coordinator)
90) Mark Weingarten (Sound Mixer)
91) John Heffernan (Screenplay)
92) John Heffernan (Story)
93) David Dalessandro (Story)
94) Tawny Ellis (Associate Producer)
95) Donald D. Brown (Boom Operator)
96) Ed Mendez (Compositing Supervisor)
97) Sandes Ashe (First Assistant Camera)
98) Michael Mayo (Rigging Gaffer)
99) Sean P. Fickert (Best Boy Grip)
100) Yvonne Chu (Assistant Camera)
101) Rick Lazzarini (Animatronics Supervisor)
102) Paul Prokop (Executive in Charge of Finance)
103) Ken Decker (Generator Operator)
104) Lesley Aletter (Stunts)
105) Kent Matsuoka (Assistant Location Manager)
106) Allison Beda (Second Assistant Camera)
107) Mindy Elliott (First Assistant Editor)
108) Gary Burritt (Negative Cutter)
109) Nina Saxon (Title Designer)
110) Jules Carideo (Production Coordinator)
111) John Cannon (Assistant Sound Editor)
112) Megan Harkness (First Assistant Makeup Artist)
113) Cindy Smith (Second Assistant Director)
114) George Waud (Executive Producer)
115) Robert J. Reilly (Key Rigging Grip)
116) Dan Akers (Compositor)
117) Adrian Diepold (Third Assistant Director)
118) Lanny Campbell (Ager/Dyer)
119) James McKenzie Moore (Casting Assistant)
120) Jon Davidson (Production Controller)
121) Christopher Sidor (Sound Engineer)
122) Kevin Black (Key Grip)
123) Mark Francis (Assistant Property Master)
124) Annie Ellis (Stunt Coordinator)
125) Jeremy Hanen (Set Dresser)
126) Shauna Sanders (Assistant Production Coordinator)
127) Ian Ferguson (Sound Assistant)
128) Jonathan Bosse (Rigging Grip)
129) Danny Torres (Systems Administrators & Support)
130) Brian Poor (Animatronics Designer)
131) Mark Fay (Cableman)
132) Dennis Briest (Special Effects Assistant)
133) Lindsay M. Hoppe (Rotoscoping Artist)
134) Romain Bayle (Matte Painter)
135) Renee Dombrosky (First Assistant Hairstylist)
136) Justin Bertges (Special Effects Technician)
137) Andrea Larsen (First Assistant Accountant)
138) Lisa Ratke (Extras Casting)
139) Scott Steyns (Playback Coordinator)
140) Jill Anderson (Payroll Accountant)
141) Spencer Hon Lui (Second Assistant Production Coordinator)
142) Olivier Beaulieu (Production Assistant)
143) Jeff Barnes (Production Executive)
144) Caroline Belisle (Administration)
145) Doug White (Location Scout)
146) Mark Adams (Musician)
147) Marie-Claude Aubry (Visual Effects Coordinator)
148) Clare McLaren (Truck Costumer)
149) Paula Janos (Additional Second Assistant Director)
150) Rudy Van Zyl (Second Second Assistant Director)
151) Adam Lawson (First Assistant Director (Prep))
152) Lap Van Luu (Systems Administrators & Support)
153) Kirk Bartolata (Best Boy Electric)
154) Craig Berenson (Producer)
155) Joe Colwell (Sculptor)
156) Marianne Olsen (Makeup Artist)
157) Bayard Baudoin (Painter)
158) Perry Baycroft (Carpenter)
159) Sam Clemens (Standby Painter)
160) Wendy J. Findlay (Construction Buyer)
161) James Kilcher (On Set Dresser)
162) Jan Kobylka (Construction Coordinator)
163) Jan Reeves (Lead Painter)
164) Valerie Shmakin (Scenic Artist)
165) Eric Bullock (Special Effects)
166) Gideon Hay (Special Effects Makeup Artist)
167) Miguel Arranz (Digital Compositor)
168) Peter Lloyd (Visual Effects Art Director)
169) Gerald Paetz (Stunt Driver)
170) David Joshi (Video Assist Operator)
171) David J. McGraw (24 Frame Playback)
172) Richard McSweeney (Camera Trainee)
173) Katherine Keizer (Extras Casting Coordinator)
174) Alexander J. Harper (Editorial Production Assistant)
175) Steve Lemley (Color Timer)
176) Deborah D. Bose (Location Manager)
177) Mark Brown (Transportation Captain)
178) Felix Fanzega (Driver)
179) David Weston (Transportation Co-Captain)
180) Paul Archer (Assistant Chef)
181) Ari Ben Ron (Craft Service)
182) Rick Coffee (Post Production Accountant)
183) Malcolm Dane (Stand In)
184) Kelly Denismore (Chef)
185) Chaunce Drury (First Assistant Production Coordinator)
186) Tom Felcan (Armorer)
187) Marissa Schwierjohn (Animal Wrangler)