Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Chegarasizlar 4
  • Joylandi: 14.10.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Chegarasizlar 4 - Expendables yo'qotishlarga duchor bo'ladi: Barni Ross safdan chiqdi va Li Rojdestvo kelajakdagi operatsiyalaridan to'xtatildi. Jamoaga yangi jangchilar jalb qilinadi va zararni tuzatish uchun yuboriladi. Ammo ular ham mag'lub bo'lib, qo'lga olindi. Endi Li Rojdestvo yakka o'zi dushman uyiga kirib, jamoani ozod qilishi va bir vaqtning o'zida global falokatning oldini olishi kerak. Bu dunyoni qutqarish va Expendables obro'sini tiklashning yagona yo'li ...

Неудержимые несут потери: Барни Росс выбывает из строя, а Ли Кристмас отстранён от будущих операций. В команду набирают новых бойцов и отправляют возмещать ущерб. Но и они терпят поражение и попадают в плен. Теперь Ли Кристмас должен в одиночку пробраться в логово противника и освободить команду, попутно предотвратив глобальную катастрофу. Только так можно спасти мир и восстановить репутацию Неудержимых...

Roles of actors:
1) Jason Statham (Christmas)
2) 50 Cent (Easy Day)
3) Megan Fox (Gina)
4) Dolph Lundgren (Gunner)
5) Tony Jaa (Decha)
6) Iko Uwais (Rahmat)
7) Andy García (Marsh)
8) Sylvester Stallone (Barney)
9) Randy Couture (Toll Road)
10) Jacob Scipio (Galan)
11) Levy Tran (Lash)
12) Lucy Newman-Williams (Russo)
14) Kenny "Cowboy" Bartram (Anton)
16) Cokey Falkow (Bartender)
17) Chupong Changprung (Bai)
18) Karim Saidi (Fezzan)
19) Samuel Black (Randall)
20) Adam Masto (Ahmad)
21) Sheila Shah (Adele)
22) Nicole Andrews (Charlie)
23) Oat Jenner (Thai Bartender)
24) Susanne Potrock (AC/DC Fan)
25) Eddie Hall (Bartender 2)
26) Mike Möller (Jumbo Shrimp)
27) Alexander Hristozov (Armed Merc)
28) Antoni Davidov (Muscle Merc)
30) Igor Pečenjev (Singing Merc)
31) Stefan Ivanov (Lead Merc)
32) Vladimir Mihailov (Merc Captain)
33) Martin Ghiaurov (New Merc Captain)
34) Tjaša Perko (Fezzan's Wife)
35) Stefan Bahrun (Libyan Guard)
36) Assen Karanikolov (Libyan Guard)
37) Caroline Wilde (Bikini Girl (uncredited))
38) Jason Lines (Nightclub Biker (uncredited))


People who worked on the film:
1) Tim Maurice-Jones (Director of Photography)
2) Tim Maurice-Jones ("B" Camera Operator)
3) Jason Statham (Producer)
4) Peter Pedrero (Stunt Coordinator)
5) Jason Constantine (Executive Producer)
6) Kurt Wimmer (Screenplay)
7) Kurt Wimmer (Story)
8) Brian Smrz (Second Unit Director)
9) Kevin King Templeton (Producer)
10) Boaz Davidson (Executive Producer)
11) Les Weldon (Producer)
12) Avi Lerner (Executive Producer)
13) Michael J. Duthie (Editor)
14) Michael J. Duthie (In Memory Of)
15) Victor Hadida (Co-Executive Producer)
16) Trevor Short (Executive Producer)
17) Elaine Grainger (Casting)
18) Guymon Casady (Executive Producer)
19) Dave Callaham (Characters)
20) Basil Iwanyk (Executive Producer)
21) Ricky Eyres (Production Design)
22) Lati Grobman (Executive Producer)
23) Jon Feltheimer (Executive Producer)
24) Christa Campbell (Executive Producer)
25) Steve Kelso (Stunts)
26) Steve Kelso (Stunt Coordinator)
27) Mike Gassaway (Stunt Driver)
28) Scott Waugh (Director)
29) Rok Cvetkov (Stunt Coordinator)
30) Alan Ng Wing-Lun (Stunt Coordinator)
31) Eda Kowan (Executive Producer)
32) Alexander Popov (Boom Operator)
33) Matthew O'Toole (Co-Producer)
34) Malcolm McLean ("A" Camera Operator)
35) Georgi Nikolov (Stunts)
36) Gisella Marengo (Co-Producer)
37) Gord Hillier (Sound Re-Recording Mixer)
38) Christopher Woodrow (Executive Producer)
39) Guillaume Roussel (Original Music Composer)
40) Guillaume Roussel (Orchestrator)
41) Ilko Iliev (Stunt Coordinator)
42) Dan Smith (Still Photographer)
43) Arta Tozzi (Set Decoration)
44) Biljana Jovanovic (Art Direction)
45) Lee Charles (Stunts)
46) Michael S. Constable (Executive Producer)
47) Michael S. Constable (Line Producer)
48) Chi Lewis Parry (Stunts)
49) Orlin Grozdanov (Set Decoration)
50) Danail Hadzhiyski (Visual Effects Producer)
51) Veselina Georgieva (VFX Supervisor)
52) Jeffrey Greenstein (Producer)
53) Jonathan Yunger (Producer)
54) Daniela Avramova (Hair Designer)
55) Daniela Avramova (Makeup Designer)
56) Greg Burridge (Stunts)
57) Yariv Lerner (Producer)
58) Max Adams (Screenplay)
59) Yanko Ushatov (Line Producer)
60) Tapio Liukkonen (Foley Artist)
61) Kira Kemble (Art Direction)
62) Lonnie Ramati (Co-Executive Producer)
63) Gareth West (Executive Producer)
64) Martyn John (Supervising Art Director)
65) Robert Earl (Co-Producer)
66) K. Blaine Johnston (Executive Producer)
67) Ivaylo Natzev (Sound Mixer)
68) Vessela Bannzurkova (Line Producer)
69) Ryan Nowak (Sound Designer)
70) Nikolay Bakalov (Sound Effects Editor)
71) Kris Casavant (Supervising Sound Editor)
72) Spenser Cohen (Executive Producer)
73) Spenser Cohen (Story)
74) Ryan Thompson (Sound Effects Editor)
75) Paula Crickard (Post Production Supervisor)
76) Steen Young (Stunts)
77) Terry Williams (Key Grip)
78) Maya Markova (Third Assistant Director)
79) Jivko Chakarov (Post Production Supervisor)
80) Scott Cook (Stunt Driver)
81) Abby Mills (Co-Producer)
82) Xenia Taylor (Script Supervisor)
83) Dimitar Ilkov (Stunts)
84) Neil McClean (Costume Design)
85) Nathan Aldous (Stunts)
86) Martin Cox (Gaffer)
87) Neil Floyd (Set Decoration)
88) Claiton Fernandes (Co-Executive Producer)
89) Vladimir Fernandes (Co-Executive Producer)
90) Balan Melarkode (Co-Executive Producer)
91) Euzebio Munhoz Jr. (Co-Executive Producer)
92) Anna Halberg (Executive Producer)
93) Nic Cupac (Best Boy Grip)
94) Rebekah Russell (Costume Supervisor)
95) Filip Kržišnik (Stunts)
96) Isky Fay (Stunt Double)
97) Zahary Borisov (Dialogue Editor)
98) Adrian Gougov (Dialogue Editor)
99) Adrian Gougov (ADR Supervisor)
100) Ben Lanning (First Assistant Director)
101) Allen Dam (Executive Producer)
102) Billy Clements (Stunt Double)
103) Joseph Racki (Stunts)
104) Phillip Ray Tommy (Stunts)
105) Blaž Slanič (Stunt Double)
106) Elmo Walker (Stunt Double)
107) Safi El Masri (Stunt Double)
108) Lawrence Fish (Second Assistant Camera)
109) Simeon Vasilev (Line Producer)
110) Zeljko Matovina (Stunts)
111) Gabrielle-Anne Désy (Stunt Double)
112) Richard Armstrong (Music Editor)
113) Tom Aston (Colorist)
114) Dom Dumaresq (Stunt Double)
115) Tjaša Perko (Stunts)
116) Stephen Paul (Executive Producer)
117) Chan Chun Fung (Stunts)
118) Ryan Svendsen (Music Supervisor)
119) Tzvetan Kadiysk (Boom Operator)
120) Antoni Davidov (Stunt Coordinator)
121) Tad Daggerhart (Screenplay)
122) Tad Daggerhart (Story)
123) Aleksandra Dragova (Stunt Double)
124) Aleksander Kenanov (Line Producer)
125) Sahin Karakus (Stunts)
126) Aliki Nakopoulou (Third Assistant Director)
127) Sara Ratosa (Stunts)
128) Zornitsa Tsvetanova (First Assistant Director)
Ko'proq o'qish >