Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Uy hayvonlari qabristoni 2 / Qon toifalari
  • Joylandi: 20.06.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
1969 yilda yosh Jud Krandall o'z shahrini ortda qoldirishni orzu qiladi, lekin tez orada uning ichida ko'milgan dahshatli sirlarni topadi va uni Ludlou bilan abadiy bog'laydigan qorong'u oilaviy tarixga qarshi turishga majbur bo'ladi.

In 1969, young Jud Crandall has dreams of leaving his hometown behind, but soon discovers sinister secrets buried within and is forced to confront a dark family history that forever binds him to Ludlow.

Roles of actors:
1) Jackson White (Jud)
2) Forrest Goodluck (Manny)
3) Jack Mulhern (Timmy Baterman)
4) Henry Thomas (Dan Crandall)
5) Natalie Alyn Lind (Norma)
6) Isabella Star LaBlanc (Donna)
7) Pam Grier (Majorie Washburn)
8) David Duchovny (Bill Baterman)
9) Samantha Mathis (Kathy Crandall)
10) Christian Jadah (Sheriff Anderson)
11) Steve Love (Johnson)
12) Karl Graboshas (Commander Williams)
13) Vincent Leclerc (Priest)
14) Glen Gould (Mi'kmaq Chief)
15) Matt Holland (Hannibal Benson)
16) Ted Whittall (Hospital Visitor)
17) John Boylan (Reverend Havering)
18) Noah Labranche (Ludlow)
19) Corgand Janeway-Svendsen (Hippie with Raven Mask)
20) Jude Beny (Nurse Carol)
21) Elliot Miville-Deschênes (Young Jud)
22) Phoenix Wilson (Young Manny)
23) Auden Larratt (Young Timmy)
24) Aron Benali (5 Year Old Timmy)


People who worked on the film:
1) Lindsey Anderson Beer (Director)
2) Stephen King (Novel)
3) Lorenzo di Bonaventura (Producer)
4) Mark Vahradian (Producer)
5) Martha Fernandez (Executive Producer)
6) Vanessa Mendoza (Executive In Charge Of Production)
7) Jan Kovac (Editor)
8) Monika Mikkelsen (Casting)
9) Adam Scher (Production Design)
10) Beau Ferris (First Assistant Director)
11) Fanny Hudon (Second Assistant Director)
12) Benjamin Kirk Nielsen (Director of Photography)
13) Lindsey Anderson Beer (Writer)
14) Jeff Buhler (Writer)
15) Krista Bell (Stunt Double)
16) Stephen Wilsack (Health and Safety)
17) Craig Stapleton (Finance)
18) Eloïse Tanguay Simard (Stand In)
19) Zach Selwyn (Loop Group Coordinator)
20) William Pionke (Assistant Production Coordinator)
21) Francis Metcalf (Animal Wrangler)
22) Kelsey Mendenhall (Coordinating Producer)
23) Alex Lévesque-Lacouvée (Production Coordinator)
24) Christopher Kline (Production Assistant)
25) Caroline Gendron (Receptionist)
26) Joe Everett (Unit Publicist)
27) Jordan Evans (Set Production Assistant)
28) Geneviève Côté (Production Secretary)
29) Nelson Coronado (Stand In)
30) Marcello Baccala (Stand In)
31) Kevin Aumond (Payroll Accountant)
32) Caroline Morissette (Script Supervisor)
33) Oren Yaacoby (Music Editor)
34) Henri Wilkinson (Orchestrator)
35) Edward Trybek (Conductor)
36) Edward Trybek (Orchestrator)
37) Philip Tallman (Music Editor)
38) Tyson Lozensky (Score Engineer)
39) Jonathan Beard (Orchestrator)
40) Peo Rousseau (Assistant Location Manager)
41) Nicolas Olivares (Location Scout)
42) Roxanne Lachapelle (Location Scout)
43) Max Hart Barnwell (Assistant Location Manager)
44) Karl Fodor (Location Manager)
45) Wedge Wegman (Dailies Operator)
46) Christian Sharaf (First Assistant Editor)
47) Ricki Reisner (First Assistant Editor)
48) Tom Reiser (Colorist)
49) Carmen Morrow (First Assistant Editor)
50) Jason Maydick (Color Assistant)
51) Nikki Elmer (Post Production Assistant)
52) Rahul Das (First Assistant Editor)
53) Jarret Berkowitz (First Assistant Editor)
54) Jae Eun Shim (Seamstress)
55) Art Reasonover (Costume Supervisor)
56) Randi Wells (Casting)
57) Erica Warren (Extras Casting)
58) Greg Rencken (Extras Casting)
59) Melissa Nepton (Background Casting Director)
60) Andrea Kenyon (Casting)
61) Eddie Jaszek (Casting Associate)
62) Julie Breton (Background Casting Director)
63) Michael Suraci (Lighting Technician)
64) Michael Suraci (Additional Photography)
65) Marc Simpson-Threlford (Camera Operator)
66) Marc Simpson-Threlford (Second Unit Cinematographer)
67) Jim Shelton (Key Grip)
68) Jim Shelton (Additional Photography)
69) Jim Saldutti (Dolly Grip)
70) Jim Saldutti (Additional Photography)
71) Jenny Roh (Second Assistant Camera)
72) Jenny Roh (Additional Photography)
73) Parker Renaud (Video Assist Operator)
74) Antoine Masson Maclean (First Assistant "A" Camera)
75) Hugo Longtin (Steadicam Operator)
76) Olivier Laberge (Gaffer)
77) Jean Kavanagh (Camera Operator)
78) Jean Kavanagh (Director of Photography)
79) Timothy Jipping (Best Boy Grip)
80) Timothy Jipping (Additional Photography)
81) Miguel Henriques (Camera Car)
82) Adam Harrison (Rigging Gaffer)
83) Patrick Cote (Drone Operator)
84) Christian Caperaa (First Assistant "C" Camera)
85) Emmanuel Béhier Migeon (Underwater Camera)
86) Philippe Bossé (Still Photographer)
87) Stephane Boisvert (Generator Operator)
88) Cody Jake Banks (Lighting Programmer)
89) Cody Jake Banks (Additional Photography)
90) Olivia Aravecchia (Second Assistant "B" Camera)
91) Mitch Todorov (Stunt Double)
92) Jesse Provencher (Stunt Double)
93) Angelica Lisk-Hann (Stunt Double)
94) Naomi Frenette (Utility Stunts)
95) Jean Frenette (Stunt Coordinator)
96) Felix Famelart (Stunt Double)
97) Nelson Coronado (Stunt Driver)
98) Ruth Chiang (Stunt Double)
99) Tamiko Brownlee (Stunt Double)
100) Pablo Franquebalme Álvarez (Lighting Artist)
101) Steve Rhee (Visual Effects Editor)
102) Alizée Plourde (Visual Effects Producer)
103) Julian Xavier Oliver (Visual Effects Production Manager)
104) Kevin McAllister (Visual Effects Producer)
105) Heet Dave (Visual Effects)
106) Andre Bustanoby (Visual Effects Supervisor)
107) Ohkba Ameziane-Hassani (Visual Effects Supervisor)
108) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
109) Ryan A. Sullivan (Sound Effects Editor)
110) Nick Pavey (Dialogue Editor)
111) Philippe Mercier (Sound Mixer)
112) P.K. Hooker (Sound Designer)
113) P.K. Hooker (Supervising Sound Editor)
114) Philipe Gilbert (Boom Operator)
115) Frankie Fiore (Utility Sound)
116) Smokey Cloud (First Assistant Sound Editor)
117) Christopher Bonis (Sound Effects Editor)
118) Jordan Aldinger (Foley Editor)
119) Maurice Roy (Graphic Designer)
120) Nicolas Privé (Set Dresser)
121) Thomas Pringle (Concept Artist)
122) Aymeric Frescura (Set Dresser)
123) Jessica Dan (Set Designer)
124) Clothilde Caillé-Levesque (Set Designer)
125) Derek Bensonhaver (Property Master)
126) Véronique Arcouette (Property Master)
127) Ayesha Sheikh (Third Assistant Director)
128) Ray Fuentes (Second Assistant Director)
129) Brandon Roberts (Music)
130) John Harris (Leadman)