Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Demetraning so'nggi sayohati
  • Joylandi: 14.09.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Demetraning so'nggi sayohati Ujas film Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - 1897 yil 6 iyulda Rossiyaning "Demeter" kemasi xalqaro ekipaj bilan Varnadan Londonga jo'nadi. Bolgariya portida bortga bir nechta yog'och qutilar yuklandi, ular saxiy mukofot uchun Angliyaga imkon qadar tezroq etkazib berilishi kerak. Suzib ketganidan ko'p o'tmay, Drakula qutilardan birida uyg'onadi va dengizchilarni ovlashni boshlaydi.
6 июля 1897 года русский корабль «Деметр» с интернациональной командой отправляется из Варны в Лондон. В болгарском порту на борт были погружены несколько деревянных ящиков, которые за щедрое вознаграждение необходимо как можно скорее доставить в Англию. Вскоре после отплытия в одном из ящиков пробуждается Дракула, который начинает охотиться на моряков.

Roles of actors:
1) Corey Hawkins (Clemens)
2) Aisling Franciosi (Anna)
3) Liam Cunningham (Captain Eliot)
4) David Dastmalchian (Wojchek)
5) Chris Walley (Abrams)
6) Jon Jon Briones (Joseph)
7) Stefan Kapičić (Olgaren)
8) Martin Furulund (Larsen)
9) Nikolai Nikolaeff (Petrofsky)
10) Woody Norman (Toby)
11) Javier Botet (Dracula / Nosferatu)
12) Graham Turner (Constable)
13) Andy Murray (Deputy Fisher)
14) Nicolo Pasetti (Deputy Hirsch)
15) Christopher York (Fletcher - Whitby)
16) Vladimir Cabak (Harbour Master)
17) Rudolf Danielewicz (Old Romani Wiseman)
18) Noureddine Farihi (One-Eyed Sailor)
19) Malcolm Galea (Sailor #1 - Card Game)
20) Adam Shaw (Lightkeeper)
21) Jack Doggart (Son of Lightkeeper)
22) Joe Depasquale (Sailor #2 - Card Game)
23) Sally Reeve (Barmaid)
24) Love Yonk (Mary (uncredited))
25) Luke D'Agostino (European Sailor (uncredited))
26) Martin Mares (Historical Advisor (uncredited))


People who worked on the film:
1) Chris Bender (Executive Producer)
2) Tom Stern (Director of Photography)
3) Bram Stoker (Novel)
4) Christian Wagner (Thanks)
5) Kai Lüde (Production Sound Mixer)
6) Sean Daniel (Thanks)
7) Winston Azzopardi (Line Producer)
8) Winston Azzopardi (Co-Producer)
9) Roger Barton (Thanks)
10) Henning Molfenter (Co-Producer)
11) Charlie Woebcken (Co-Producer)
12) Miki Emmrich (Unit Production Manager)
13) Miki Emmrich (Co-Producer)
14) Nina Gold (Casting)
15) Guillermo del Toro (Thanks)
16) Roland N. Thai (Sound Effects Editor)
17) Mike Medavoy (Producer)
18) Arnold Messer (Producer)
19) Brad Fischer (Producer)
20) J.C. Spink (Thanks)
21) Bernhard Henrich (Set Decoration)
22) Roman Osin (Additional Director of Photography)
23) Heike Merker (Hair Designer)
24) Heike Merker (Makeup Designer)
25) Carlo Poggioli (Costume Design)
26) J. Miles Dale (Thanks)
27) Thomas F. Ford IV (Visual Effects Producer)
28) Bear McCreary (Original Music Composer)
29) Julian Clarke (Additional Editing)
30) Casey O'Neill (Stunt Coordinator)
31) David Bach (ADR Supervisor)
32) André Øvredal (Director)
33) Bragi Schut (Screenplay)
34) Bragi Schut (Screenstory)
35) Bragi Schut (Co-Producer)
36) Edward Thomas (Production Design)
37) Jeb Brody (Executive Producer)
38) Bradley Parker (Visual Effects Supervisor)
39) Christoph Fisser (Co-Producer)
40) Wolfgang Metschan (Supervising Art Director)
41) Martin Böhm (Set Dresser)
42) Dana Mulligan (Assistant Editor)
43) Dan O'Connell (Foley Artist)
44) Brandon Proctor (Sound Re-Recording Mixer)
45) Ben Schor (Music Editor)
46) John T. Cucci (Foley Artist)
47) Tom Ozanich (Sound Re-Recording Mixer)
48) Michael Praun ("A" Camera Operator)
49) Erik Aadahl (Sound Designer)
50) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
51) Ethan van der Ryn (Sound Designer)
52) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
53) Reiner Bajo (Still Photographer)
54) Patrick Larsgaard (Editor)
55) Shane B. Scott (Script Supervisor)
56) Matthew Hirsch (Executive Producer)
57) Kira Roessler (ADR Supervisor)
58) Russell Farmarco (ADR Supervisor)
59) Adam Kopald (Sound Designer)
60) Shannon Leigh Olds (Visual Effects Editor)
61) John-Thomas Graves (ADR Mixer)
62) Darren Maynard (Sound Effects Editor)
63) Cameron Steenhagen (Dialogue Editor)
64) Cameron Steenhagen (ADR Editor)
65) Jerad Marantz (Concept Artist)
66) Matt D. Hall (Sound Effects Editor)
67) Greg ten Bosch (Sound Effects Editor)
68) Steve Dellerson (Visual Effects Producer)
69) Mark Appleby (ADR Mixer)
70) Shelly Strong (Co-Producer)
71) Joel Erickson (Dialogue Editor)
72) Joel Erickson (ADR Editor)
73) Martin Ware (Casting)
74) Uli Nefzer (Special Effects Supervisor)
75) Eckart Friz (Property Master)
76) Simon Diggins (ADR Mixer)
77) Brian Zwiener (Assistant Editor)
78) Michael Baber (Music Editor)
79) Alexander Sachariew (First Assistant "A" Camera)
80) Jan Brun (Key Grip)
81) Michael J. Wechsler (Visual Effects Editor)
82) Janell Sammelman (First Assistant Director)
83) Jason Oliver (ADR Mixer)
84) Marc Bitz (Art Direction)
85) Malte Bieler (Sound Designer)
86) Grant Lynch (Visual Effects Editor)
87) Martina Zammit Maempel (Costume Supervisor)
88) Beau Emory (ADR Engineer)
89) Frank Müller (Set Dresser)
90) Göran Lundström (Creature Design)
91) Mitch Paulson (Digital Colorist)
92) Bobby Johanson (ADR Mixer)
93) Dan Walker (Concept Artist)
94) Henning Brehm (Graphic Designer)
95) Jack Cucci (Foley Mixer)
96) Paul-Vincent Roll (Second Assistant "A" Camera)
97) Hector Padilla (Assistant Editor)
98) Nic Osborne ("A" Camera Operator)
99) Zak Olkewicz (Screenplay)
100) Eivind Sandodden Kise (Assistant Editor)
101) Art Skehan (ADR Recordist)
102) Kate Wilson (Dialect Coach)
103) Mariana Vasconcellos (Art Direction)
104) Jonathan Gomez (ADR Mixer)
105) Tavish Grade (Foley Mixer)
106) Toby Spanton (Second Assistant Director)
107) Kata Bartyik (Set Dresser)
108) Haik Achim Lützow (Set Dresser)
109) Omer Ben-Zvi (Additional Music)
110) Brian Claeys (Additional Music)
111) Bailey Gordon (Additional Music)
112) Aakash Chandresh Dave (Production Assistant)
113) Michael Price (Set Dresser)
114) Martin Mares (Production Consultant)
115) Etienne Monsaingeon (Additional Music)
116) Miriam Alexa (Production Supervisor)
117) Sven Krüger (Boom Operator)
118) Anne Rodman (Executive Producer)
119) Rosalie Sperber (Set Designer)
120) Andre Human (Concept Artist)
121) Annabella Fortmann (Set Dresser)
122) Torsten Münch (Set Dresser)
123) Ben Krombach (Set Dresser)
124) Mario Pautz (Set Dresser)
125) Julica Osterburg (Set Dresser)
126) Daniel Murphy (Assistant Editor)
127) Davor Bradac (Sound Engineer)
128) Fernanda Domene (ADR Mixer)
Ko'proq o'qish >