Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Ichimdagi Shayton
  • Joylandi: 29.07.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ichimdagi Shayton - Syujet eBay’da Ikkinchi jahon urushi faxriysi qo‘liga tushgan yog‘och antiqa quti haqida hikoya qiladi. Unda yovuz ruh yashaydi, u quti egalari bilan bema'ni ishlarni qiladi - ularning ko'plari bor edi va ularning barchasi juda qisqa vaqt ichida bu "xazina" ga egalik qilishdi.

Сюжет повествует о деревянной античной шкатулке, которая ушла с молотка на «eBay» ветерану Второй мировой войны. В ней живет злой дух, который творит несуразные вещи с обладателями шкатулки — их было много и владели они все этим «сокровищем» очень недолго.

Roles of actors:
1) Jeffrey Dean Morgan (Clyde Brenek)
2) Kyra Sedgwick (Stephanie Brenek)
3) Natasha Calis (Emily 'Em' Brenek)
4) Madison Davenport (Hannah Brenek)
5) Rob LaBelle (Russell)
6) Matisyahu (Tzadok Shapir)
7) Quinn Lord (Student)
8) Jay Brazeau (Professor McMannis)
9) Jim Thorburn (Man)
10) Erin Simms (Possessed Italian Girl)
11) John Cassini (Stephanie's Attorney)
12) Grant Show (Brett)
13) Tim Perez (Officer)
14) Ned Bellamy (Trevor)
16) Paul Wu (Stunt Coordinator)
17) Antoine Safi (Islamic Male Exorcist)
18) Cameron Sprague (Abyzou)
19) Sharmaine Yeoh (Possession Islamic Girl)
20) Frank Ferrucci (Italian Priest)
21) Jordan Stein (Hasidic Teen)
22) Sol Pavony (Hasidic Rabbi)
23) Nana Gbewonyo ()


People who worked on the film:
1) Sam Raimi (Executive Producer)
2) Nancy Nayor (Casting)
3) Shawn Brennan (Driver)
4) Ken Speed (Special Effects Coordinator)
5) Anders Villadsen (Editor)
6) Linda Cohen (Music Supervisor)
7) Charles McGowan (Key Grip)
8) Stephen Susco (Producer)
9) Stephen Susco (Co-Producer)
10) Eric L. Beason (Editor)
11) Ole Bornedal (Director)
12) Joseph Drake (Executive Producer)
13) Nathan Kahane (Executive Producer)
14) Carla Hetland (Costume Design)
15) Chris Young (Rigging Grip)
16) Louise Roper (Set Decoration)
17) Lance Smith (Special Effects Assistant)
18) Dan Laustsen (Director of Photography)
19) Michael Paseornek (Executive Producer)
20) Shawn Williamson (Line Producer)
21) Brian Pearson (Additional Photography)
22) Kelli Konop (Co-Producer)
23) Nicole Brown (Executive Producer)
24) Jussi Tegelman (Supervising Sound Editor)
25) Juliet Snowden (Writer)
26) Stiles White (Writer)
27) Joann Fowler (Makeup Department Head)
28) Tyrone Henry (Driver)
29) Chris M. Jacobson (Sound Effects Editor)
30) Bruce Nyznik (ADR & Dubbing)
31) David Hamilton (Transportation Co-Captain)
32) Scott J. Ateah (Stunt Coordinator)
33) James Harris (Construction Coordinator)
34) Leslie Gornstein (Original Story)
35) Bill Vigars (Unit Publicist)
36) Jamey Scott (Sound Effects Editor)
37) Peter Parente (Set Dresser)
38) Simon Bright (Boom Operator)
39) Anton Sanko (Music)
40) Anji Bemben (Hairstylist)
41) Nigel Evans (Art Direction)
42) Mark Noda (Sound Mixer)
43) David Askey (Key Grip)
44) Marti D. Humphrey (Sound Re-Recording Mixer)
45) Justin W. Walker (Dialogue Editor)
46) Jak Osmond (Special Effects Coordinator)
47) Natalie Zara Smith (Studio Teachers)
48) Norma Hill-Patton (Makeup Department Head)
49) Norbert Kaluza (Steadicam Operator)
50) Andrew Fisher (Camera Operator)
51) John Dekker (Gaffer)
52) Hans Bjerno (Helicopter Camera)
53) Diyah Pera (Still Photographer)
54) Jay Harada (Digital Intermediate)
55) Brian Whitlock (Transportation Coordinator)
56) Mike McDevitt (Chef)
57) David Halliday (Driver)
58) Céline Godeau (Makeup Effects)
59) Scott MacDonald (Camera Operator)
60) Vicki Syskakis (Makeup Effects)
61) Maarten Hofmeijer (Music Editor)
62) Ron Vreeken (Paint Coordinator)
63) Bryan Pennington (Dolby Consultant)
64) John Sanacore (Foley Mixer)
65) Dean Barker (Property Master)
66) Paul Slatter (Gaffer)
67) Terry Mackay (Location Manager)
68) Tanya Hudson (Makeup Artist)
69) Glen A. Dickson (Camera Operator)
70) Andy Asperin (VFX Artist)
71) Lisa Strong (Makeup Artist)
72) Jennifer Amberson (Hairstylist)
73) Paul Edwards (Hairstylist)
74) Carol Raskin (Hairstylist)
75) Carol Raskin (Hair Department Head)
76) Rachel O'Toole (Production Design)
77) Randy Hutniak (Assistant Art Director)
78) David Rosychuk (Property Master)
79) Richard Patterson (CG Supervisor)
80) Adam Stern (Visual Effects Supervisor)
81) Adam Stern (VFX Supervisor)
82) Rusty Pouch (Gaffer)
83) Jeff O'Brian (Rigging Gaffer)
84) James Baldanza (Steadicam Operator)
85) Glenn Watson (Still Photographer)
86) Jacqui Gee (Costume Supervisor)
87) Charron Hume (Set Costumer)
88) James Spencer (Set Costumer)
89) James Cowan (Digital Intermediate)
90) Christine Dougherty (Digital Intermediate)
91) Catherine McQuaid (Digital Intermediate)
92) Christine Vasquez (Digital Intermediate)
93) Bryan Lamoureux (First Assistant Editor)
94) Kimberly Sato (Choreographer)
95) Ilene Pickus (Script Supervisor)
96) Stephanie Rossel (Script Supervisor)
97) Elspeth Grafton (Script Supervisor)
98) Jennifer Radzikowski (Location Manager)
99) Erin Koplow (Makeup Department Head)
100) Sara Scarritt (Production Coordinator)
101) Patti Bishop (Assistant Costume Designer)
102) Stewart Whelan (First Assistant Camera)
103) Gary Blair Smith (First Assistant Director)
104) Marcus Endean (Storyboard Artist)
105) Mandy Butler (Accountant)
106) David Hamilton (Transportation Captain)
107) Nadine Blackler (Digital Compositor)
108) Brent Veal (Digital Compositor)
109) Mark Dane (On Set Dresser)
110) Jeremy Hernandez (Assistant Location Manager)
111) Ryan Kosmynka (Second Assistant Director)
112) Stephen Siegel (Transportation Co-Captain)
113) Milton Muller (Digital Compositor)
114) John Leeward (Dolly Grip)
115) Elaine Fung (3D Artist)
116) Gordon Oscar (3D Artist)
117) Stanislav Enilenis (3D Artist)
118) Jeff Grimshire (Grip)
119) David Kershaw (Dolly Grip)
120) Shawn Logue (Property Master)
121) Troy Eirich (On Set Dresser)
122) Suzie Bruce (First Assistant Accountant)
123) Jennifer Raneri (Set Dresser)
124) Renee Dombrosky (First Assistant Hairstylist)
125) Greg Pyne (Special Effects Assistant)
126) Anne-Marie Leidl (Graphic Designer)
127) Mark Goldberg (Digital Compositor)
128) Todd Warren (Stunt Coordinator)
129) Bill Pankiw (Special Effects Assistant)
130) Debbie Tallman (Assistant Costume Designer)
131) Antonio Serrano (Driver)
132) Andres Asperin (3D Artist)
133) Mike Gallagher (Grip)
134) Regan Steele (Set Dresser)
135) Ronel Victor (Driver)
136) Ryan Pilon (Dolly Grip)
137) Dale Johnson (Driver)
138) Mike Reddy (Lead Set Dresser)
139) Steven Sangster (Production Assistant)
140) Harry Bryant (Driver)
141) Craig McMillan (On Set Dresser)
142) Manuel Cespedes (Driver)
143) John Galindez (Rigging Grip)
144) Paul M. Lukaitis (Unit Production Manager)
145) Alexandra Kanal (Camera Loader)
146) Kathie Singh (Camera Trainee)
147) Patrick Moore (Generator Operator)
148) Kathy He (Sound Assistant)
149) Stephen K. Machan (Grip)
150) Shawn W. Magee (Grip)
151) Rico Mario Mielnicki (Assistant Location Manager)
152) Adam U. Lougheed (Set Dresser)
153) Brennan Wauters (Set Dresser)
154) Shayne Robinson (Set Dresser)
155) Sue MacLean (Truck Costumer)
156) Melissa Barrie (Production Coordinator)
157) Paul Basker (Production Assistant)
158) Bobcat Cairns (Production Assistant)
159) Franco Cooper (Production Assistant)
160) Maria Kozak (Production Assistant)
161) Lyall Heighton (Construction Coordinator)
162) Mark A. Rathgeber (Construction Foreman)
163) Ray Engelhardt (Carpenter)
164) Andrew R.F. Bethelet (Carpenter)
165) Desi J. Brett (Carpenter)
166) Bill Crivello (Transportation Co-Captain)
167) Marnie Wynnyk (Security)
168) John Harjono (Driver)
169) Curt Martel (Driver)
170) Chris Ballum (Driver)
171) Laurie Matheson (Driver)
172) Lori Merchant (Driver)
173) Terry R. Hastings (Driver)
174) Ron Steele (Driver)
175) Gerry Forster (Driver)
176) Brett H. Smith (Driver)
177) Grant Robertson (Digital Compositor)
178) Louie Hinayo (3D Artist)
179) Mike Hazen (Electrician)
180) Billy Zakor (Electrician)
181) Anthony Consolazio (Dolly Grip)
182) Dan Demirgian (Grip)
183) Rico Osorio (Grip)
184) Chris Hill (Generator Operator)
185) Todd W. Smith (Key Rigging Grip)
186) Eric Thifenback (Set Dresser)
187) Rob Labrecque (Production Accountant)
188) William Bricker (Construction Foreman)
189) Clyde Banard (Driver)
190) Wiggin Destin (Driver)
191) Cego Les Duvilaire (Driver)
192) Ulises Ledo (Driver)
Ko'proq o'qish >