Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Imkonsiz / Sunami
  • Joylandi: 18.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
IMKONSIZ - 2004 yilgi tsunami fonida sodir bo'layotgan voqealar haqida film.

Лента о событиях, разворачивающихся на фоне цунами 2004 года.

Roles of actors:
1) Naomi Watts (Maria Bennett)
2) Ewan McGregor (Henry Bennett)
3) Tom Holland (Lucas Bennett)
4) Samuel Joslin (Thomas Bennett)
5) Oaklee Pendergast (Simon Bennett)
6) Marta Etura (Simone)
7) Sönke Möhring (Karl Schweber)
8) Geraldine Chaplin (Old Woman)
9) Ploy Jindachote (Caregiver)
10) Jomjaoi Sae-Limh (Red Cross Nurse)
11) Johan Sundberg (Daniel)
12) Jan Roland Sundberg (Daniel's Father)
13) La-Orng Thongruang (Old Thai Man)
14) Tor Klathaley (Young Thai Man)
15) Douglas Johansson (Mr. Benstrom)
16) Emilio Riccardi (Morten Benstrom)
17) Vorarat Jutakeo (Doctor in Stockroom)
18) Karun Konsaman (Young Nurse in Stockroom)
19) Nicola Harrison (Woman in Charge of Simon and Thomas)
20) John Albasiny (Oliver Tudpole)
21) Gitte Witt (Norwegian Patient)
22) Bruce Blain (American Tourist)
23) Celicia Arnold (American Tourist's Wife)
24) Peter Tuinstra (American Tourist on Orchid Roof)
25) Esther Davis (Volunteer in Children's Tent)
26) Dominic Power (Tourist Near the Orchid)
27) Sarinrat Thomas (Operating Nurse)
28) Oak Keerati (Orchid Male Employee)
29) Wipawee Charoenpura (Woman in Children's Minibus)
30) Laura Power (Young Nurse in Airplane)
31) Kowit Wattanakul (Henry's Pick-up Driver)
32) Zoe Popham (Tourist in Henry's Pick-up)
33) Danai Thiengdham (Tourist in Henry's Pick-up)
34) Ronnie Eide (Tourist in Henry's Pick-up)
35) Bonnie Zellerbach (Tourist at Bus Station)
36) Ulf Pilblad (Tourist at Bus Station)
37) Frank Gun (Tourist at Bus Station)
38) Giovanni Agresti (Tourist Looking for Francesca)
39) Georgina L. Baert (Person Looking for Relatives)
40) David Bruce (Person Looking for Relatives)
41) Natalie Lorence (Person Looking for Relatives)
42) Sverre Golten (Person Looking for Relatives)
43) Clare Louise Plunkett (Person Looking for Relatives)
44) Raphaël Dewaerseghers (Naked Man)
45) Pisamai Pakdeevijit (Thai Family in Stockroom)
46) Aratchaporn Sataed (Thai Family in Stockroom)
47) Jakapong Srichaem (Thai Family in Stockroom)
48) Simon Blyberg (Ferdinand)
49) Christopher Alan Byrd (Dieter)
50) Namfon Pakdee (Orchid Female Employee)
51) Georgia Winters (Patient in Takua Pa Hospital)
52) Dina Kiseleva (Patient in Takua Pa Hospital)
53) Tan D. Demir (Patient in Takua Pa Hospital)
54) Krittanai Youngtrakull (Emergency Nurse)
55) Takashi Hasegawa (Japanese Tourist)
56) Kristen Mandel (Redheaded Woman)
57) Sam Holland (Kid in Tent)
58) Harry Holland (Kid in Tent)
59) Mara García García (Kid in the Car)


People who worked on the film:
1) Óscar Faura (Director of Photography)
2) Sergio G. Sánchez (Writer)
3) J. A. Bayona (Director)
4) Fernando Velázquez (Original Music Composer)
5) Belén Atienza (Producer)
6) Sparka Lee Hall (Costume Design)
7) Ghislain Barrois (Producer)
8) Anna Bingemann (Costume Design)
9) Maria Reyes (Costume Design)
10) Álvaro Augustin (Producer)
11) Shaheen Baig (Casting)
12) Stephen McLaughlin (Music Score Producer)
13) Eugenio Caballero (Production Design)
14) Enrique López Lavigne (Producer)
15) Sandra Hermida (Executive Producer)
16) Bernat Vilaplana (Editor)
17) Elena Ruiz (Editor)
18) Javier Ugarte (Executive Producer)
19) María Belón (Story)
20) Pilar Revuelta (Set Decoration)
21) Alessandro Bertolazzi (Makeup Designer)
22) Alessandro Bertolazzi (Hair Designer)
23) Montse Ribé (Special Effects Makeup Artist)
24) Oriol Tarragó (Sound Designer)
25) Oriol Tarragó (Supervising Sound Editor)
26) Jaime Anduiza (Art Direction)
27) Dídac Bono (Art Direction)
28) Lek Chaiyan Chunsuttiwat (Art Direction)
29) Marina Pozanco (Art Direction)
30) Itziar Arrieta (Hairstylist)
31) Rick Findlater (Hairstylist)
32) Giorgio Gregorini (Hairstylist)
33) Hilary Haines (Hairstylist)
34) Sarah Love (Hairstylist)
35) David Martí (Special Effects Makeup Artist)
36) Marta Roggero (Makeup Artist)
37) Chiara Ugolini (Makeup Artist)
38) Jaime Ortiz de Artiñano (Producer)
39) Eva Leira (Casting)
40) Howard Meltzer (Casting)
41) Yolanda Serrano (Casting)
42) Nicolas Becker (Foley Artist)
43) Mark DeSimone (ADR Mixer)
44) Laura Díez Mora (Dialogue Editor)
45) Nicolas Fioraso (Foley Artist)
46) Jorge García Bastidas (Sound Re-Recording Mixer)
47) Peter Glossop (Sound)
48) Cyril Holtz (Foley Recordist)
49) Marc Orts (Sound Re-Recording Mixer)
Ko'proq o'qish >