Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qichqiriq 6
  • Joylandi: 27.04.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qichqiriq 6 - Vudsboro qirg'inidan omon qolgan to'rt nafar - Karpenter opa-singillar va egizaklar Chad va Mindi - Nyu-York shahriga ko'chib o'tishdi va u erda hayotni yangidan boshlashga harakat qilishdi. Sem psixoterapevtga tashrif buyuradi va Tara norozi bo'lib, uning har bir harakatidan titraydi, lekin tez orada ma'lum bo'lishicha, behuda emas. Ghostface niqobli manyak yana o'ldirishni boshlaydi va Mindy taklif qilganidek, na yangi tanishlar, na eski do'stlar gumonlanuvchi sifatida rad etilmasligi kerak.
Четверо выживших после резни в Вудсборо — сёстры Карпентер и близнецы Чад и Минди — переехали в Нью-Йорк, где пытаются начать жизнь заново. Сэм посещает психотерапевта и к неудовольствию Тары трясётся над каждым её шагом, но, как вскоре выясняется, не зря. Маньяк в маске Призрачного лица снова начинает убивать, и, как предполагает Минди, из числа подозреваемых не стоит исключать ни новых знакомых, ни старых друзей.

Roles of actors:
1) Melissa Barrera (Sam Carpenter)
2) Jenna Ortega (Tara Carpenter)
3) Jasmin Savoy Brown (Mindy Meeks-Martin)
4) Mason Gooding (Chad Meeks-Martin)
5) Roger Jackson ("The Voice" (voice))
6) Courteney Cox (Gale Weathers)
7) Dermot Mulroney (Detective Bailey)
8) Jack Champion (Ethan Landry)
9) Josh Segarra (Danny Brackett)
10) Liana Liberato (Quinn Bailey)
11) Devyn Nekoda (Anika Kayoko)
12) Hayden Panettiere (Kirby Reed)
13) Skeet Ulrich (Billy Loomis)
14) Tony Revolori (Jason Carvey)
15) Samara Weaving (Laura Crane)
16) Matthew Giuffrida (Paul 2.0)
17) Andre Anthony (Frankie)
18) Henry Czerny (Dr. Christopher Stone)
19) Thomas Cadrot (Brooks)
20) Barry Morgan (TV Reporter)
21) Chanel Mings (Restaurant Hostess)
22) Erika Prevost (Frat Party Girl)
23) Jesse Camacho (Frat Dude)
24) Jenna Wheeler-Hughes (Angry Woman)
25) Mizinga Mwinga (Police Officer)
26) André Bédard (Police Officer)
27) Céleste Dubé (Police Officer)
28) Eric Davis (Reporter #1)
29) Lydia Zadel (Reporter #2)
30) Elizabeth Neale (EMT)
31) Justin Johnson (Gale's Cameraman)
32) Stephane Ishmael (MTA Worker)
33) Max Laferriere (Ghostface)
34) Jack Quaid (Richie Kirsch (uncredited))
35) Jason Cavalier (Bodega Clerk (uncredited))
37) Tim Robinson (Quinn's Boyfriend (voice) (uncredited))


People who worked on the film:
1) Cathy Konrad (Executive Producer)
2) Gary Barber (Executive Producer)
3) Brian Tyler (Original Music Composer)
4) Michele Laliberte (Production Design)
5) Courteney Cox (Executive Producer)
6) Greg P. Russell (Sound Re-Recording Mixer)
7) James Vanderbilt (Producer)
8) James Vanderbilt (Writer)
9) Kevin Williamson (Executive Producer)
10) Kevin Williamson (Characters)
11) Marianne Maddalena (Executive Producer)
12) Matt Bettinelli-Olpin (Director)
13) William Sherak (Producer)
14) Demi Lovato (Songs)
15) Jean Frenette (Stunts)
16) Marie-Elaine Bailly (Production Supervisor)
17) Philippe Bossé (Still Photographer)
18) Rich Delia (Casting)
19) Brett Jutkiewicz (Director of Photography)
20) Kevin McKeever (Music Editor)
21) Tyler Gillett (Director)
22) Chad Villella (Executive Producer)
23) Nancy MacLeod (Sound Effects Editor)
24) Alexandre Cadieux (Stunt Coordinator)
25) Louis Dandonneau (Set Decoration)
26) Philippe Lord (Art Direction)
27) Daniel Matthews (Transportation Coordinator)
28) Michèle St-Arnaud (Location Manager)
29) D. Chris Smith (Sound Designer)
30) Eames Gagnon (Chief Lighting Technician)
31) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
32) Peter Staubli (Sound Designer)
33) Peter Staubli (Sound Re-Recording Mixer)
34) Vanessa Galvez (Finishing Producer)
35) Puelo Deir (Unit Publicist)
36) Patricia Gomez Zlatar (First Assistant Accountant)
37) Mathieu Giguère (Art Direction)
38) Kathy Kelso (Makeup Department Head)
39) Erik Classen (Compositor)
40) Patty Connolly (ADR Voice Casting)
41) Kevin McAllister (Visual Effects Producer)
42) Julie Garceau (Digital Imaging Technician)
43) Daniel Auclair (Unit Production Manager)
44) Adam Richards (Casting Associate)
45) Sierra Russell (Thanks)
46) Max Laferriere (Stunts)
47) Marianne Bobet (Assistant Makeup Artist)
48) Guy Busick (Writer)
49) Peter Oillataguerre (Executive Producer)
50) Louis Marion (Sound Mixer)
51) Naomi Frenette (Stunt Double)
52) Jason Maydick (Color Assistant)
53) Chelsea Rebecca (Thanks)
54) James A. Janisse (Thanks)
55) Christopher Rucinski (Visual Effects Editor)
56) Thom Newell (Thanks)
57) Sabrine Canuel (Key Costumer)
58) Alizée Plourde (Visual Effects Producer)
59) Jay Prychidny (Editor)
60) Andre Bustanoby (Visual Effects Supervisor)
61) Benoit Robitaille (Set Dresser)
62) Vague Vartanian (Special Effects Makeup Artist)
63) Avery Plewes (Costume Design)
64) Jason Pelham (First Assistant Editor)
65) Radia Slaimi (Set Designer)
66) Flavie Groleau (Stunt Double)
67) Ron Lynch (Executive Producer)
68) Ela Miszkurka (Third Assistant Director)
69) Mariann Petit (Assistant Unit Manager)
70) Herbert Rawlinson (Sound Effects Editor)
71) Lauriane Rognie (Assistant Location Manager)
72) Josh Russell (Thanks)
73) George Ferris (Compositor)
74) Carl Lessard (Graphic Designer)
75) Mathieu Coderre (Stunt Double)
76) Andre Rivas (3D Digital Colorist)
77) Debajit Barman (Supervising Editor)
78) Damien Zimmerman (Thanks)
79) David Dinel (Key Grip)
80) Dennis Eleveld (Researcher)
81) Marie-Eve Beckers (Stunt Double)
82) Buck Deachman (First Assistant Director)
83) Henri Aubertin (Costume Supervisor)
84) Beso Kacharava (Foley Supervisor)
85) Pauline Beraud (Script Supervisor)
86) Paul Neinstein (Producer)
87) Annie Carpentier (Assistant Property Master)
88) Biko Gogaladze (Foley Artist)
89) Giorgi Lekishvili (Foley Mixer)
90) Hugues Tremblay ("B" Camera Operator)
91) Léa-Valérie Létourneau (Set Decoration)
92) Jamison Rabbe (ADR Mixer)
93) Eugene Shawn (Production Assistant)
94) Jonathan Lecot (Key Production Assistant)
95) Gabriel Dufour-Laperrière (Sound Assistant)
96) Suzanne Cloutier (Set Decoration)
97) Marine Lacour (Production Assistant)
98) Louis Depelteau (Graphic Designer)
99) Alexander Sanikidze (Foley Editor)
100) Sarah Iorio (Production Assistant)
101) Alix Croquet (Second Assistant Director)
102) Laiko Foroughi (Stunt Double)
103) Jan de Calbiac (Production Assistant)
104) Karoline Roy (Graphic Designer)
105) Marc-André Krukowski (Set Dresser)
106) Sonia Khenfech (Assistant Decorator)
107) Myriam Hanahem (Costumer)
108) Kenny Parent (Stunt Double)
109) Sirangi Sampath Kumar (Compositor)
110) Kokkera Naga Srinivasa Rao (Compositor)
111) Pablo Franquebalme Álvarez (Lighting Artist)
112) Tyler Ferguson (Post Production Assistant)
113) Nathan Blacksmith (Assistant Makeup Artist)
114) Lindsay Thomas (Assistant Makeup Artist)
115) Farid Brik (Hairstylist)
116) Charlene Vallespin (Production Secretary)
117) Erick Martinez (Set Decorating Coordinator)
118) David Pleau (Special Effects Technician)
119) Sujoy Dey (Compositor)
120) Millie Dallas (Stunt Double)
121) Joey Wills (Rigging Grip)
122) Bernhard Melbye Voss (Conductor)
123) Cyril Loreau (Assistant Location Manager)
124) Caroline Desbiolles (Assistant Location Manager)
125) Anouk Chénier (Location Coordinator)
126) Vincent Bellefleur (Assistant Location Manager)
127) Maxime Lamothe (Production Assistant)
128) Felix Roy (Production Assistant)
129) Rebecca Seamans (Producer's Assistant)
130) Adriana King (Thanks)
131) Adam Band (Thanks)
132) Jack Bennett (Thanks)
133) Zenab Jaber (Lighting Technician)
134) Yoichiro Aoki (Stereoscopic Supervisor)
135) Sayan Chattopadhyay (Visual Effects Compositor)
Ko'proq o'qish >