Telegram
Mizantrop Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat

Mizantrop Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
1 Soat. 59 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Mizantrop Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat
  • Joylandi: 26.04.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Mizantrop Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - Baltimorda Yangi yil kechasi bir qator qotilliklar bilan o'tadi. Maniak otishmasi hech qanday iz qoldirmay, shahar markazida otishma ostida o'nlab odamlarning hayotiga zomin bo'ldi. Istalgan vaqtda u yana ovga chiqishi mumkin va FQBning bosh tergovchisi Lammarkda hech qanday sabab yo'q. Yosh politsiyachi Eleonorning salohiyatini payqab, o'zining professional harakatlari va qotilning tabiatini chuqur anglashi tufayli, Lammark uni tergov bilan bog'laydi. Endi ularning vazifasi halokat spiralida psixopat bilan birga qolishdir...
Новогодняя ночь в Балтиморе омрачается серией убийств. Стрелок-маньяк, не оставляющий следов, забрал десятки жизней под гром фейерверков прямо в центре города. В любой момент он может снова выйти на охоту, а у главного следователя ФБР Ламмарка нет ни одной зацепки. Заметив потенциал в молодой полицейской Элеанор, благодаря её профессиональным действиям и глубокому пониманию характера убийцы, Ламмарк подключает её к расследованию. Теперь их задача — угнаться за психопатом по спирали разрушения...

Roles of actors:
1) Shailene Woodley (Eleanor Falco)
2) Ben Mendelsohn (Geoffrey Lammark)
3) Jovan Adepo (MacKenzie)
4) Ralph Ineson (Dean Possey)
5) Rosemary Dunsmore (Mrs. Possey)
6) Jason Cavalier (Marquand)
7) Mark Camacho (Chief Karl Jackson)
8) Darcy Laurie (Ramsey Lang)
9) Karine Dion (Mrs. Miller)
10) Arthur Holden (Forensics Chief)
11) Richard Zeman (Frank)
12) Adam LeBlanc (Denny's Manager)
13) Sean Tucker (Officer Coleman)
14) Erniel Baez Duenas (Surveillance Employee)
15) Dusan Dukic (Krupp)
16) Bobby Brown (Fire Chief)
17) Mark Antony Krupa (Dimitri Bovrov)
18) Michael Cram (Gavin)


People who worked on the film:
1) Aaron Ryder (Producer)
2) John Papsidera (Casting)
3) Carter Burwell (Music)
4) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
5) Claude La Haye (Production Sound Mixer)
6) Danny Rossner (Production Manager)
7) Michael Jackman (Executive Producer)
8) Karl Archambault (Transportation Coordinator)
9) Shailene Woodley (Producer)
10) Andrée Cousineau (Makeup Effects)
11) Patrick Kerton (Stunts)
12) Damián Szifron (Director)
13) Damián Szifron (Writer)
14) Clay Pecorin (Executive Producer)
15) Glen Basner (Executive Producer)
16) Javier Julia (Director of Photography)
17) Sylvain Bellemare (Supervising Sound Editor)
18) Joan Patricia Parris (Makeup Department Head)
19) Bruno Rosato (Casting)
20) Hans Laitres (Sound Re-Recording Mixer)
21) David Pelletier (Art Direction)
22) Delphine Measroch (Music Editor)
23) Dann Fink (ADR Voice Casting)
24) Stuart Manashil (Producer)
25) Russell Geyser (Executive Producer)
26) Franco Burattini (Weapons Master)
27) Bertrand Calmeau (Still Photographer)
28) Simon Meilleur (Foley Artist)
29) Sebastien Roussel (Special Effects)
30) Kate Yablunovsky (Casting)
31) Félix Larivière (Hair Department Head)
32) Laura Nhem (Set Decoration)
33) Daniel Langlois (Transportation Captain)
34) Jason Kisvarday (Production Design)
35) Kelsi Ephraim (Set Decoration)
36) Milan Popelka (Executive Producer)
37) Francis Péloquin (Boom Operator)
38) Vito G. Balenzano (Assistant Production Manager)
39) Renato De Cotiis (Second Assistant Director)
40) Kim Winther (Casting Associate)
41) Monika Herédi (Assistant Costume Designer)
42) Gaelle Renzaglia (Script Supervisor)
43) Benoit Robitaille (Set Dresser)
44) Vincent Bélisle-Ducharme (Additional Third Assistant Director)
45) Emilien Lazaron (Visual Effects Supervisor)
46) Tyler Hall (Stunt Coordinator)
47) Thomas Sedillot (Sound Assistant)
48) Francis Gauthier (Sound Designer)
49) Jérémie Earp (Stunts)
50) Christopher Hills-Wright (Assistant Editor)
51) Alison Cohen (Executive Producer)
52) Roman Martyn (Assistant Location Manager)
53) Alex Leriche (Makeup Effects)
54) Russ Posternak (Executive Producer)
55) Maxime Vermette (Foley Recordist)
56) Jonathan Wakeham (Writer)
57) Maxime Boutin (First Assistant Camera)
58) Alejandro Valbuena (First Assistant Director)
59) Marlee Gruss-Neidhardt (Additional Third Assistant Director)
60) Nancy Ferlatte (Makeup Artist)
61) Ayesha Sheikh (Third Assistant Director)
62) Olivia Nikolayenko (Second Assistant Camera)
63) Rocío Ribeiro Mendonça (First Assistant Editor)
64) Guadalupe Barbara (Visual Effects)
65) Mathieu Jacques (Property Master)
66) Amélie Bertrand (Property Master)
67) Justin Vanier (Sound Re-Recording Assistant)
68) Salome Dufaux-Mathieu (Second Assistant Camera)
69) Audrey Ejdelman (Set Designer)
70) Ame Hutchison (Wardrobe Supervisor)
71) Mary Lee-Maynard (Assistant Set Decoration)
72) Matias Ezequiel Mastrogiano (Visual Effects)
73) Nadège Crye (Assistant Set Decoration)
74) Patrick Coté (Drone Operator)
75) Sam Stiban (Visual Effects Producer)
76) Nina Anton (Makeup Effects)
77) Lucas Di Rago (Visual Effects)
78) Emmanuel Muh (Set Dresser)
79) Blanche Boisvert (Extras Casting Assistant)
80) Mathieu Latour (Hairstylist)
81) Karim El Katari (Colorist)
82) Guido Chapto (Visual Effects)
83) Jade Poirier (Dresser)
84) Isabelle Savard (Dresser)
85) Natalia Grijalva (Third Assistant Director)
86) Patrick Frey (Visual Effects Coordinator)
87) Patrick Frey (Post Production Coordinator)
88) Will Quiney (Music Supervisor)
89) Alexandra David-Corbo (Wardrobe Assistant)
90) Paul Lucien Col (Sound Designer)
91) Jane Sinisi (Executive Producer)
92) Katrina Castillou (ADR Mixer)
93) Gabriel Sigillo (First Assistant Editor)
94) Leopoldo Castro (Visual Effects)
95) Peter Ejupovic (Special Effects Technician)
96) Sherwyn Lawrence (Compositing Supervisor)
97) Robi Thomas Vizhayil (Visual Effects Supervisor)
98) Ariel Arredondondo (Stunt Coordinator)
99) Bruno Ferland (Gaffer)
100) Jacob Soulard (Video Assist Operator)
101) Feber E. Coyote (Extras Casting)
102) Mélanie Lalande (Extras Casting)
103) Maddalena Zuppetta (Casting Assistant)
104) Anne-Laure Berger (Wardrobe Coordinator)
105) Karl Fodor (Location Manager)
106) Max Hart Barnwell (Assistant Location Manager)
107) Catherine Hogue (Assistant Location Manager)
108) Peo Rousseau (Assistant Location Manager)
109) Yohann Martel (Driver)
110) Maika Cristofaro (Production Assistant)
111) Morena Celuce Destéfano (Visual Effects Editor)
112) Julieta Boechi (Visual Effects)
113) Iulia Chirculescu (Digital Compositor)
114) Andrei Cirnat (Lighting Artist)
115) Lalbin Devadas (Visual Effects)
116) Diego Martin Dzisiuk (Visual Effects)
117) Gabriel Franciga (Visual Effects)
118) Roshan George (Visual Effects)
119) Theodor Ghizdareanu (3D Artist)
120) Claudia Elena Grama (3D Artist)
121) Silvina Lesa Brown (Visual Effects)
Ko'proq o'qish >