Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Yangi yil jozibasi / Rojdestvo shukuhi
  • Joylandi: 25.12.2022
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yangi yil jozibasi / Rojdestvo shukuhi Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat Charlz Dikkensning sehrli sayohatga chiqqan ziqna misantrop haqidagi hikoyasining musiqiy versiyasi.
Музыкальная версия истории Чарльза Диккенса о скупом мизантропе, который отправляется в волшебное путешествие.

Roles of actors:
1) Will Ferrell (Present)
2) Ryan Reynolds (Clint Briggs)
3) Octavia Spencer (Kimberly)
4) Patrick Page (Marley)
5) Sunita Mani (Past)
6) Loren G. Woods (Yet-To-Come)
7) Tracy Morgan (Yet-To-Come (voice))
8) Joe Tippett (Owen)
9) Marlow Barkley (Wren / Young Carrie)
10) Aimee Carrero (Nora)
11) Andrea Anders (Carrie)
12) Jen Tullock (Wendy)
13) Adam Grupper (Mr. Bryan)
14) Rose Byrne (Ms. Blansky)
15) Matt Cardenes (Neighbor Dad)
16) Ava Bernstine (Neighbor Mom / Costume Ghost #1)
17) Charlene Anders (Neighbor Girl)
18) Naheem Garcia (Harlan)
19) Jayme Rae Dailey (Security Ghost)
20) Nico Tirozzi (Eight-Year-Old Clint)
21) Chloe Arnold (Senator)
22) Ian Dolley (1800s London Boy)
23) Alison Weller (1800s Street Vendor)
24) Candi Marie (Zoe)
25) Darrion Gallegos (Gabe)
26) Woody Fu (Charlie)
27) Maximilian Lee Piazza (Josh Hubbins)
28) Martin Lee (Josh's Father)
30) Maven Morgan (Present's Daughter)
31) Giovanni Daniel Pollina (Present's Son)
32) P.J. Byrne (Mr. Alteli)
34) Ai Shimatsu (Communications Ghost)
35) Kameron Saunders (Headset Ghost)
36) Sophia Algilani (Eight-Year-Old Wren)
37) Jeremy Hudson (1800s Bobby Cop)
38) Jason Holley (1800s Carriage Driver)
39) Sky Vaux Fuller (1800s Ragamuffin Girl)
40) Donyelle Denise Jones (1800s Woman in Line)
42) Pamela Yasutake (1800s Bride)
43) Will Thomas (1800s Groom / Elf Partygoer)
44) Courtney Allen (1800s Scullery Maid)
45) Scott Myrick (1800s Pauper)
46) Khadijah Wilson (1800s Proper Lady #1)
47) Martha Nichols (1800s Proper Lady #2)
48) Gavin Maddox Bergman (Oliver Twist)
49) Amanda Cleghorn (1800s Woman in Line)
50) Christina Glur (1800s Pub Woman)
51) Kim Niemi (1800s Pub Waitress)
52) Addison Sharp (Briggs Media Receptionist)
53) Gaby Diaz (Spanish Ghost)
54) Jeremy Landon Hays (1800s Showman)
55) Marcos Valles (Nora's Husband)
56) Kevin Craig West (Steve (Tree Grower))
57) Steve Gagliastro (Walter the Janitor)
58) Kaitlynn Edgar (Reporter #1)
59) Randi Freitas (Reporter #2)
60) Jabu Graybeal (Randy)
61) Judi Dench (Dame Judi Dench)
62) Elijah Carvalho (Nora's Son)
63) Emelia Camille Harewood (Nora's Daughter)
64) Amos Lee Hamrick III (Present's Fantasy Son #1)
65) Josiah Amos Lee Hamrick (Present's Fantasy Son #2)
66) Mauro DePasquale (Jazz Trio #1)
67) Edward Conley (Jazz Trio #2)
68) Philip Madison (Jazz Trio #3)
69) Thomas P. Gillis (Old Clint)
70) Bianca Brewton (Ghost Research Assistant)
71) Heather Sullivan (1800s Mother with Pram)
72) Alexander M. Akerblom (1800s Aristocrat)
73) James Grillo (1800s Pianist)
74) Billy Concha (1800s Fish and Chips Guy)
75) Maraide Green (Coffee Ghost)
77) Cynthia Meng (Owen's Keyboardist)
78) Alexandra Eckhardt (Owen's Bassist)
79) Maud Arnold (Ghost Executive)
80) Jimmy Fallon (Jimmy Fallon)
81) Samuel Michael Oak Williams (Samuel Michael Oak Williams)
82) Michael Ryan Palmer (Clint Double)
83) Mike Devine (Clint Double)
84) Lily Sullivan (HR Ghost (Margo))
85) Alise Morales (Recruit Woman)
86) Cheyenne Perez (Recruit Woman)
87) Cody Brotter (Recruit Guy)
88) Nate Jackson (Recruit Guy)
89) Chau Long (Support Ghost)


People who worked on the film:
1) Charles Dickens (Novel)
2) Diana Pokorny (Executive Producer)
3) Will Ferrell (Producer)
4) Brad Wilhite (Editor)
5) Kramer Morgenthau (Director of Photography)
6) Sean Anders (Director)
7) Sean Anders (Producer)
8) Sean Anders (Writer)
9) Jessica Elbaum (Producer)
10) David Koplan (Producer)
11) John Morris (Producer)
12) John Morris (Writer)
13) Rachel Tenner (Casting)
14) Dominic Lewis (Original Music Composer)
15) Justin Paul (Executive Producer)
16) Justin Paul (Songs)
17) Chloe Arnold (Choreographer)
18) Benj Pasek (Executive Producer)
19) Benj Pasek (Songs)
20) George Dewey (Producer)
21) Masha Kurenkov (Set Designer)
Ko'proq o'qish >