Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qindan chiqqan pichoqlar 2
  • Joylandi: 02.02.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qindan chiqqan pichoqlar 2 Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat 2019 yilgi istehzoli detektivning davomi. Benua Blanning (Daniel Kreyg) detektivining yangi tergovi Gretsiyadagi xususiy orolda bo'lib o'tadi. Milliarder Miles Bron (Edvard Norton) o'z joyiga do'stlar guruhini taklif qiladi. Tez orada ziyofatda qotillik sodir bo'ladi.

Продолжение иронического детектива 2019 года. Новое расследование сыщика Бенуа Бланка (Дэниэл Крэйг) будет происходить на частном острове в Греции. Миллиардер Майлз Брон (Эдвард Нортон) приглашает к себе разношёрстную компанию друзей. Вскоре на вечеринке происходит убийство.

Roles of actors:
1) Daniel Craig (Benoit Blanc)
2) Edward Norton (Miles Bron)
3) Janelle Monáe (Helen / Andi Brand)
4) Kathryn Hahn (Claire Debella)
5) Leslie Odom Jr. (Lionel Toussaint)
6) Kate Hudson (Birdie Jay)
7) Dave Bautista (Duke Cody)
8) Jessica Henwick (Peg)
9) Madelyn Cline (Whiskey)
10) Noah Segan (Derol)
11) Jackie Hoffman (Ma)
12) Dallas Roberts (Devon Debella)
14) Natasha Lyonne (Natasha Lyonne)
15) Kareem Abdul-Jabbar (Kareem Abdul-Jabbar)
16) Serena Williams (Serena Williams)
18) Jacek Czajka (Lab Worker)
21) Coco Shinomiya (Emiko Yamane)
22) Dilcia Barrera (Dr. Dilcia Cabrera)
23) Mark Newman (Dr. Mark Swifton)
24) Adam Davenport (Model)
26) Momo Pićurić (Vampire in Tuxedo)
27) N.J. Gentry (Nikos)
28) Ali Goksoy (Andino)
29) James Payton (Lawyer)
30) T. Florian Karnowski (Judge)
31) Angela Lansbury (Angela Lansbury)
32) Jake Tapper (Jake Tapper (uncredited))
33) Panagiotis Margetis (Hotel Server (uncredited))
34) Adele Franck (Claire's Assistant)
35) Ethan Hawke (Efficient Man)
36) Hugh Grant (Phillip)
37) Joseph Gordon-Levitt (Hourly Dong (voice))


People who worked on the film:
1) Rick Heinrichs (Production Design)
2) John Dexter (Art Direction)
3) Mary Vernieu (Casting)
4) Tom Karnowski (Executive Producer)
5) Tom Karnowski (Unit Production Manager)
6) Bob Ducsay (Editor)
7) Juan Peralta (Sound Re-Recording Mixer)
8) Jeremy Woodhead (Hair Designer)
9) Jeremy Woodhead (Makeup Designer)
10) Elli Griff (Set Decoration)
11) Angela Lansbury (In Memory Of)
12) Lesley Smith (Makeup & Hair)
13) Angus Hudson (Assistant Director of Photography)
14) Rian Johnson (Director)
15) Rian Johnson (Producer)
16) Rian Johnson (Writer)
17) Ram Bergman (Producer)
18) Ram Bergman (Unit Production Manager)
19) Nathan Johnson (Original Music Composer)
20) Steve Yedlin (Director of Photography)
21) Lee Sheward (Stunt Coordinator)
22) Branimir Babić (Art Direction)
23) Jaron Presant (Second Unit Director of Photography)
24) Matthew Wood (Supervising Sound Editor)
25) Stephen Sondheim (In Memory Of)
26) Shelley Roden (Foley Artist)
27) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
28) Mark Harris (Art Direction)
29) Bruce Wayne Gillies (Second Unit First Assistant Director)
30) Jenny Eagan (Costume Design)
31) Slaviša Ivanović (Stunt Coordinator)
32) Mildred Brignoni (Costumer)
33) Daren Dochterman (Prop Designer)
34) Josh Robertson (First Assistant Director)
35) Philipp Wolf (Executive Visual Effects Producer)
36) Anna Georgiadou (Art Direction)
37) Nick Roeten (Stunt Double)
38) Kurt Van Der Basch (Concept Artist)
39) Sue Whitaker (Art Direction)
40) Nenad Pavlović (Casting Director)
41) Andrew Bennett (Supervising Art Director)
42) Drew Kunin (Sound Mixer)
43) Claire Sandrin (Set Costumer)
44) Claire Sandrin (Key Set Costumer)
45) Dimitris Birbilis (Production Manager)
46) Tim LeBlanc (Sound Re-Recording Mixer)
47) Joseph Bonn (Music Editor)
48) Kirsty Whalley (Scoring Mixer)
49) Masako Masuda (Set Designer)
50) Ian Whiteford (Greensman)
51) Jeremy Braben (Aerial Director of Photography)
52) Emily Egge (Costume Supervisor)
53) Ravi Dube (Unit Manager)
54) Josh Gold (Sound Designer)
55) Josh Gold (Supervising Sound Editor)
56) Sam Bollinger (First Assistant Editor)
57) Shari Ratliff (Set Designer)
58) Linda Gamble (Unit Publicist)
59) Aleksandar Tadić (Unit Production Manager)
60) Dragan Kaplarević (Art Direction)
61) Dale Myrand ("A" Camera Operator)
62) Sue Field (Script Supervisor)
63) Erik Winquist (Visual Effects Supervisor)
64) Tim Keene (Visual Effects Producer)
65) Sandra Sotiriou (Wardrobe Supervisor)
66) Rousselos Aravantinos (VFX Artist)
67) Katerina Varthalitou (Extras Makeup Artist)
68) Tobias Pfeiffer (VFX Editor)
69) Bonnie Kanner (Executive Visual Effects Producer)
70) Tracey L. Miller-Smith (Hairstylist)
71) Peter Cobbin (Scoring Mixer)
72) Jeff Kryka (Orchestrator)
73) Manos Gasteratos (Second Second Assistant Director)
74) Jessica Albertson (Assistant Costume Designer)
75) Chris Navarro (ADR Mixer)
76) Philip Beckner (Colorist)
77) Nikos Karamigios (Co-Producer)
78) Steve Bohan (Construction Coordinator)
79) Kris Peck (Property Master)
80) Christopher Flick (Foley Supervisor)
81) Paul Duff (Art Direction)
82) James K. Jensen (Post Production Supervisor)
83) Carlos Baker (Gaffer)
84) James Carson (Concept Artist)
85) Leslie D. Bennett (Hairstylist)
86) Lee F. Sullivan (Visual Effects Supervisor)
87) Ryan Cota (ADR Editor)
88) Sanjay Khandelwal (Modeling)
89) Bret Howe (Casting)
90) Adrianna Nielle Davies (Visual Effects Production Manager)
91) Polly Earnshaw (Makeup Artist)
92) Paul Stephenson (Special Effects Supervisor)
93) David Sadler-Coppard (Visual Effects Supervisor)
94) Marko Leković (Key Rigging Grip)
95) Radan Popović ("B" Camera Operator)
96) Elena Zokas (Unit Production Manager)
97) Rachael Evelyn (Stunts)
98) Pamela Scott-Farr (Finishing Producer)
99) Danni Lizaitis (Second Second Assistant Director)
100) Dan Schroer (First Assistant "A" Camera)
101) Rob de Groot (Stunt Double)
102) Mirko Milošević (Concept Artist)
103) John McHugh (Art Direction)
104) John McHugh (Set Decoration)
105) Giles Harding (Visual Effects Supervisor)
106) Boyd Shermis (Visual Effects Supervisor)
107) Toni Roman-Grimm (Hairstylist)
108) Vaughn Bien III (VFX Editor)
109) Kristina Bravo Jankov (Assistant Set Decoration)
110) Achilleas Gatsopoulos (Property Master)
111) Kim Frederiksen (Concept Artist)
112) Marcin Kummer (Compositing Artist)
113) Ian Creed (Marine Coordinator)
114) Philippe Lépine (Visual Effects Producer)
115) Ryan Baker (Utility Sound)
116) K L Sateesh Varma (Visual Effects Compositor)
117) Mauricio de Oliveira (Compositing Supervisor)
118) Henry Bridges (Drone Pilot)
119) Giorgio Pitino (2D Supervisor)
120) Jon Carter (Hairstylist)
121) Anna Seltzer (Costumer)
122) Andrew Nadkarni (Production Supervisor)
123) Phoebe Robinson-Galvin (Stunts)
124) Richard MacMillan (Dressing Prop)
125) Magno Borgo (VFX Artist)
126) Brian Dennis (Rigging Gaffer)
127) Patrick Martens (Boom Operator)
128) Ana Biskupljanin (Production Supervisor)
129) Jon Rocke (Colorist)
130) Golden Sun Shyne (Makeup Artist)
131) Sona Havranova (Stunts)
132) Daniel Hartlehnert (Compositing Artist)
133) Hirofumi Takeda (Compositing Supervisor)
134) Martin Wellstein (Animation)
135) Johanna L. Williams (Production Supervisor)
136) James Isaacson (Props)
137) David Jaxx Nagro (Dolly Grip)
138) Timo Hanczuk (Compositing Artist)
139) Emanuel Fuchs (VFX Supervisor)
140) Ruan Liebenberg (Special Effects Supervisor)
141) Francois Cote-Paquet (Visual Effects Technical Director)
142) Stanley A. Dellimore (CGI Director)
143) Albrecht Steinmetz (Matchmove Supervisor)
144) Kelsey T. Morgan (Costume Assistant)
145) Regina de Lemos (Makeup Artist)
146) Gus Martinez (VFX Supervisor)
147) Carol Kupisz (Graphic Designer)
148) Dan Spaulding (Assistant Property Master)
149) Adrian Derrick-Palmer (Stunts)
150) Dartenea Bryant (Stunts)
151) Georgia Benjamin (Visual Effects Coordinator)
152) Duška Nešić Dražić (Key Costumer)
153) Caitlin Hodder (Set Costumer)
154) Qingling Zhang (Concept Artist)
155) Pardeep Kumar (Layout Supervisor)
156) David Keadell (Second Assistant Director)
157) Yolanda Lynes (Stunt Double)
158) Salvatore Salamone (Costumer)
159) Igor Staritsin (Concept Artist)
160) Sam Thurston (Aerial Camera)
161) Skyler Zurn (Casting Assistant)
162) Rado Ivančević (Gaffer)
163) Radoslav Mihalek (Lighting Technician)
164) Hermione Francis (Visual Effects Coordinator)
165) Srđan Nedeljković (Assistant Art Director)
166) Uroš Stojanović (Graphic Designer)
167) Maja Vasic (Property Master)
168) Nevena Dilparić (Set Designer)
169) Leopold Hughes (Co-Producer)
170) Anthony Coan (First Assistant Camera)
171) David Stern (Key Grip)
172) Sonja Nenadić (Assistant Set Decoration)
173) Rena Kontogiorgou (Costumer)
174) Matthew Dravitzki (Visual Effects Producer)
175) Sonja Mrkobrada (Assistant Costume Designer)
176) John L. Wilson (Still Photographer)
177) Jake Lunt Davies (Conceptual Design)
178) Peter Deutscher (Boom Operator)
179) Sanja Bulat (Art Direction)
180) Marko Oršolić (Scenic Artist)
181) Dragan Jović (Key Grip)
182) Stefan Matić (Transportation Coordinator)
183) Nikola Kopilanović (Transportation Captain)
184) Ayyappadas Vijayakumar (VFX Editor)
185) Vangelis Sapatis (Location Assistant)
186) Florian Militello (Modeling)
187) Nikos Papaevangeliou (Electrician)
188) Matt Knight (Visual Effects Producer)
189) Benjamin Bermudez (Casting Associate)
190) Sameer Malik (Visual Effects Supervisor)
191) Yorgos Korakianitis (Extras Casting Assistant)
192) Dane Lonsdale (Sound Mixer)
193) Miltiadis Stolis (Electrician)
194) Otto Broberg (Props)
195) Maria Gerakopoulou (Wardrobe Assistant)
196) Keagan Harris (Visual Effects Compositor)
197) Emmanouela Zacharopoulou (Extras Casting)
198) Mika Tourkaki (Assistant Production Coordinator)
199) Tomašević Mladen (Second Assistant Camera)
200) Jovan Uhrin (Carpenter)
201) Emir Bihorac (Rigging Grip)
202) Fergus Jack-Hinton (Visual Effects Compositor)
203) Harun Celebi (CG Artist)
204) Jack Dorst (Visual Effects Producer)
205) Clayton Grover (Stunt Driver)
206) Malte Lauinger (Animation)
207) Geoffrey Basquin (Visual Effects Supervisor)
208) Ayush Bajoria (Matte Painter)
209) Dimitris Abatzis (Set Production Assistant)
210) Stefanos Koutsardakis (Location Manager)
211) Aggelos Kemavor (Location Assistant)
212) Nikos Sfakianakis (Location Coordinator)
213) Til Strobl (Compositing Artist)
214) Milica Gruičić (Set Designer)
215) Simon Deighton (VFX Artist)
216) Marcela A. Silva (Compositing Lead)
217) Katie McDonnell (Stunt Double)
218) Paddy Kelly (Executive Visual Effects Producer)
219) Nikos Loukakis (Electrician)
220) Vasiliki-Yiolanda Kita (Extras Makeup Artist)
221) Anand Rajesh Madishetty (2D Supervisor)
222) Lilena Marinou (Assistant Production Coordinator)
223) Yiannis Savidis (Location Assistant)
224) Nikodimos Margonis (Location Assistant)
225) Anastasia Flokatoula (Extras Casting Assistant)
226) Sebastian Selg (Compositing Artist)
227) Dimitris Papathanasis (Set Production Assistant)
228) William Wright Anderson (Visual Effects Producer)
229) Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio (Visual Effects Supervisor)
230) Milan Damnjanović (Set Dresser)
231) Dušan Klještan (Best Boy Grip)
232) Slaviša Obrenić (Grip)
233) Aljoša Šipetić (Second Assistant "B" Camera)
234) Lynhthy Nguyen (Stunts)
235) Alexandra Lanzensberger (Digital Imaging Technician)
236) Nikola Uzelac (Lighting Technician)
237) Rosvely Roxy Perez (Costume Assistant)
238) Mariza Liakopoulou (Set Dresser)
239) Andrew Shinavier (Props)
240) Heather Gerchberg (Makeup Artist)
241) Quinn Murphy (Makeup Artist)
242) Niki Ovagkoglou (Extras Makeup Artist)
243) Vernon Scott II (Hairdresser)
244) Evelina Vierrou (Extras Makeup Artist)
245) Biljana Vrcelj (Hairstylist)
246) Jovana Vukosavljevic (Makeup Artist)
247) Afrodite Moustroufis (Set Production Assistant)
248) Milivoje Aksentijević (Prop Maker)
249) Harry Gibson (Draughtsman)
250) Susan Gibson (Set Decorating Coordinator)
251) Brendan Gillespie (Construction Coordinator)
252) Laura Grant (Graphic Designer)
253) Mateja Hrnjacki (Prop Maker)
254) Milan Maksimović (Graphic Designer)
255) Milan Maksimović (Assistant Location Manager)
256) Marija Mandić (Art Department Assistant)
257) Vlasto Maric (Painter)
258) Krstic Milan (Concept Artist)
259) Mihailo Mosesku (Art Department Assistant)
260) Jennie Murphy (Art Department Coordinator)
261) Richard Payne (Greensman)
262) Zoran Petrovic (Leadman)
263) Aleksandar Putić (Carpenter)
264) Viktor Salipur (Scenic Artist)
265) Aleksandar Sekulić (Set Dresser)
266) Aleksandar Sekulić (On Set Dresser)
267) Sonja Stojanović (Set Decorating Coordinator)
268) Irena Vildović (Graphic Designer)
269) Hang Dara Zhao (Concept Artist)
270) Jeff King (Sound Re-Recording Assistant)
271) Michael Miller (ADR Mixer)
272) Ádám Dobor (Special Effects Technician)
273) Luan 'Lee' Groenewald (Special Effects Technician)
274) Balazs Horvath (Special Effects Technician)
275) Elena Konstantinidou (Armorer)
276) Ádám Szücs (Special Effects Coordinator)
277) Jonathan Altenmüller (Compositing Artist)
278) Alugurirahul (Visual Effects Compositor)
279) Jonathan M. Anderson (Visual Effects Coordinator)
280) Angel Angelov (Matte Painter)
281) Eric W. Araujo (Effects Supervisor)
282) Kundoo Aurindum (Visual Effects)
283) D Venkatesh Babu (Digital Compositor)
284) Alfie Bazley (Visual Effects Production Assistant)
285) Elliot Best (VFX Editor)
286) Adam Bradley (Roto Supervisor)
287) Pankaj Brijlani (Layout Supervisor)
288) Sam Chen (Compositing Supervisor)
289) Xuejie Cheng (Visual Effects Technical Director)
290) David Clifton (VFX Artist)
291) Heather Costa (Digital Compositor)
292) André de Beer (VFX Editor)
293) Antoine Delauney (VFX Artist)
294) Felix Flad (Matte Painter)
295) Natalie Fritz (Visual Effects Supervisor)
296) Caraline Gao (Matte Painter)
297) Alex Grau (CGI Director)
298) Veselin Gyurov (Visual Effects Technical Director)
299) Moritz Hausler (VFX Artist)
300) Katie Hoyt (Visual Effects Coordinator)
301) Huck Hur (Head of Layout)
302) Matt Hutchins (Digital Compositor)
303) Aaron Ibañez Ferris (VFX Lighting Artist)
304) Adithya Kashyap (Matchmove Supervisor)
305) David Krepelka (VFX Artist)
306) Sirangi Sampath Kumar (Visual Effects Compositor)
307) Daniel Larrosa (VFX Artist)
308) Stephanie MacCarthy (VFX Artist)
309) Lutz Marquardt (Visual Effects Production Manager)
310) Nino Oz (Visual Effects Compositor)
311) Krishna Chaitanya Palakollu (Visual Effects Compositor)
312) Ashwin Pawar (Visual Effects Coordinator)
313) Matthieu Presti (Visual Effects Supervisor)
314) Nina Pries (Compositing Artist)
315) Kokkera Naga Srinivasa Rao (Visual Effects Compositor)
316) Iggy Rau (Visual Effects Producer)
317) Gabriel Rose (Visual Effects Production Assistant)
318) Callum Ruddleston (Data Wrangler)
319) Pratik Sampat (VFX Artist)
320) Graham Saxby (Rotoscoping Artist)
321) Cassandra Schmit (Compositing Artist)
322) Julia Schramm (Compositing Artist)
323) Colin Scott (CG Artist)
324) Kinsey Serpes (Modeling)
325) Tejas Shinde (VFX Production Coordinator)
326) Magda Sofia Viseu Silva (CG Artist)
327) Jamie Stitson (Digital Compositor)
328) Santosh Tendulkar (Modelling Supervisor)
329) Molly Tidd (Visual Effects Production Assistant)
330) Joshua Tong (Rotoscoping Artist)
331) Subhash Chandran Vijayan (VFX Lighting Artist)
332) Adam Wesierski (Matte Painter)
333) Pablo Franquebalme Álvarez (VFX Lighting Artist)
334) Spiros Angelopoulos (Electrician)
335) Milan Đorđević (Dolly Grip)
336) Mihailo Dobrić (Focus Puller)
337) Jovan Ivanković (Grip)
338) Marcin Koukor (Electrician)
339) Dávid Láposi (Data Wrangler)
340) Kostas Mamalis (Electrician)
341) Stelios Melis (Grip)
342) Christos Moschos (Best Boy Electric)
343) Stelios Panagiotakis (Electrician)
344) Stavros Papadopoulos (Electrician)
345) Vlasis Papapetropoulos (Electrician)
346) Bojan Pavlović (Grip)
347) Predrag Perovic (Key Rigging Grip)
348) Bence Pribojszki (Data Wrangler)
349) Andy Simmons (Best Boy Grip)
350) Petar Vidojevic (Electrician)
351) Thanassis Vrotsos (Grip)
352) Eleni Sygouni (Wardrobe Assistant)
353) Ashlynn Thompson (Costume Assistant)
354) Velimir Timotic (Costumer)
355) Haley Vigil (Costumer)
356) Paige Brunsen (Post Production Assistant)
357) Alberto Gutierrez (Dailies Operator)
358) Elena Nuñez (Post Production Coordinator)
359) Morgan Walker (Digital Intermediate)
360) Teta Apostolaki (Assistant Location Manager)
361) DJ Campbell (Location Manager)
362) Julie Glaze Houlihan (Music Supervisor)
363) Edward Dorman (Script Supervisor)
364) Alihan Dobada (Transportation Captain)
365) Christos Koutlas (Production Driver)
366) Vassilis Siliogas (Production Driver)
367) Dasa Kodemo (Production Coordinator)