Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Uddaburon bolalar
  • Joylandi: 09.10.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Uddaburon bolalar / Josus bolalar: Armageddon Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - Qilgan ishini anglab yetgan aka-uka va opa Reyni to'xtatishga va uning rejalarini amalga oshirishga to'sqinlik qilishga qaror qilishadi. Biroq, ular buni o'zlari qilishlari kerak. Yovuz odam Patti va Tonining ota-onasining qobiliyatlarini bilib, ularni o'g'irlab ketadi. Aka va opaning oddiy bolalardan super agentga aylanishdan boshqa iloji yo'q.
Осознав, что натворили, брат и сестра решают остановить Рея и не дать ему осуществить задуманное. Однако делать это придется им самим. Злодей, зная о способностях родителей Пэтти и Тони, похищает их. Брату и сестре не остается ничего иного, как из простых детей превратиться в суперагентов.

Roles of actors:
1) Connor Esterson (Tony Tango-Torrez)
2) Everly Carganilla (Patty Tango-Torrez)
3) Zachary Levi (Terrence Tango)
4) Gina Rodriguez (Nora Torrez)
5) Billy Magnussen (Rey 'The King' Kingston)
6) D.J. Cotrona (Devlin)
7) Joe Schilling (Heck Knight)
8) Solar Dena Bennett (OSS Agent)
9) Nicholas Ortiz (Cranky OSS Agent)
10) Brody Stowers (Kid in Courtyard)
11) Jersey Johnston (Leebs)
12) William Ammerman (Challenger)
13) Morgan Joy Hawkins (Recess Kid)
14) Isaac Garza (Tournament Host)
15) Krystle Gutierrez (Newscaster)
16) Patricia Vonne (ATM Customer)
17) Neal Kodinsky (Villain Vargos)


People who worked on the film:
1) Robert Rodriguez (Director)
2) Robert Rodriguez (Editor)
3) Robert Rodriguez (Producer)
4) Robert Rodriguez (Writer)
5) Elizabeth Avellan (Producer)
6) John Debney (Original Music Composer)
7) Mary Vernieu (Casting)
8) Gary Barber (Executive Producer)
9) Catherine Harper (Foley Artist)
10) Steve Joyner (Production Design)
11) Nina Proctor (Costume Design)
12) Rebel Rodriguez (Original Music Composer)
13) Dana Goldberg (Producer)
14) Don Granger (Producer)
15) David Ellison (Producer)
16) Ben Ormand (Production Manager)
17) Ben Ormand (Unit Production Manager)
18) Marc Baird (Storyboard Artist)
19) Paula Fairfield (Sound Designer)
20) Paula Fairfield (Sound Effects Editor)
21) D.J. Castillo (Costumer)
22) P.J. Kelly (Costumer)
23) Zack Duhame (Stunt Driver)
24) Korey Pereira (Dialogue Editor)
25) Racer Rodriguez (Producer)
26) Racer Rodriguez (Writer)
27) Ethan Andrus (Production Sound Mixer)
28) Karen Felber (Set Production Assistant)
29) Bob Trevino (Special Effects Supervisor)
30) Mary Ellen Woods (Production Coordinator)
31) Rick Owens (Foley Artist)
32) Robert Nederhorst (Visual Effects Supervisor)
33) Caylah Eddleblute (Production Design)
34) Brad Engleking (Sound Re-Recording Mixer)
35) Clark Crawford (Sound Designer)
36) Clark Crawford (Sound Effects Editor)
37) Angelo Palazzo (Sound Effects Editor)
38) Tim Rakoczy (Supervising Sound Editor)
39) Joe McCusker (Art Direction)
40) Korey Budd (Unit Production Manager)
41) Ulrika Akander (ADR Editor)
42) John 'Fest' Sandau (Chief Lighting Technician)
43) John Sanacore (Foley Mixer)
44) Jenny Lin (Makeup Department Head)
45) J.J. Dashnaw (Stunt Coordinator)
46) Chris F. Moore (Visual Effects Supervisor)
47) Michelle Wade Byrd (Casting)
48) Cynthia Streit (Production Coordinator)
49) Mare McIntosh (Visual Effects Producer)
50) Joel Venti (Storyboard Artist)
51) Peter Oillataguerre (Executive Producer)
52) Brian Bettwy (First Assistant Director)
53) Andrew Zink (Visual Effects)
54) Tom Proper (Post Production Supervisor)
55) Tom Proper (Associate Producer)
56) Chris Olivia (Main Title Designer)
57) Jay Mahavier (First Assistant Editor)
58) Erin Mast (Script Supervisor)
59) Alicia Elliot (Production Supervisor)
60) Michael S. Head (ADR Mixer)
61) Kurt Volk (Graphic Designer)
62) Steve Urban (Dolly Grip)
63) Bradley Richard (Camera Operator)
64) Phillip Renke (Key Rigging Grip)
65) Sarah Galley (First Assistant "B" Camera)
66) Daniel Waghorne (Drone Pilot)
67) Jennifer Mosley (Second Assistant Accountant)
68) Amanda Bruce Parker (Camera Operator)
69) Nick Scimeca (Electrician)
70) Willita Mahone (Production Secretary)
71) Ryan Croci (First Assistant "C" Camera)
72) Ryan Croci (Second Assistant "B" Camera)
73) Alicia R. Elliott (Production Supervisor)
74) Kevin Blosser (Assistant Property Master)
75) Lesa Foust (Boom Operator)
76) Hannah Handshy (Key Makeup Artist)
77) Michael Gillespie (Best Boy Grip)
78) Sean Brown (Camera Operator)
79) Ashley Landavazo (Set Designer)
80) Brittany Sugarman (Production Supervisor)
81) Nick Ramey (Camera Operator)
82) David Rimer (Second Assistant Director)
83) Paul Alix (Art Direction)
84) Risto Puukko (Effects Supervisor)
85) Cody Sallee (Assistant Editor)
86) Granger Coats (Greensman)
87) John P. Crowley (Location Manager)
88) Ali D. Hopson (Location Assistant)
89) Robert Shavers (Stunts)
90) Gianluca Massimo (Score Engineer)
91) Chase Carter (Supervising Art Director)
92) Lorna Nash (Key Costumer)
93) Robert Westbrook (Production Assistant)
94) Saun Santipreecha (Score Engineer)
95) Mike Pariseau (On Set Dresser)
96) Nathan Antunez (Transportation Coordinator)
97) Molly Scott (Still Photographer)
98) Nickolos Howard (Special Effects Technician)
99) Michael Swanner (Utility Sound)
100) Fernando MacFarlane (Drone Operator)
101) Travis Benavides (Set Designer)
102) Megan Gibson (Set Designer)
103) Alexandria Candelas (Set Costumer)
104) Sylvia Ramos (Makeup Artist)
105) Tiana Webberley (Stunt Double)
106) Drew Summers (Stand In)
107) Nikki Robbins (Health and Safety)
108) Emily Reyna (Production Assistant)
109) Ava Ponder (Set Production Assistant)
110) Samuel K. Hayes (Creative Consultant)
111) Steve VanReenen (Driver)
112) David Zachary Heine (Location Scout)
113) Shell Bauman (Costumer)
114) Daniella T. Ampudia (Costumer)
115) Tayler Lenior (Casting Assistant)
116) Micheal Willbanks (Rigging Gaffer)
117) Amanda Moon (Grip)
118) Eleanor Lindsey (Digital Producer)
119) Jakob Doernhofer (Grip)
120) T'Jean Dabezies (Drone Pilot)
121) Evan Cudd (Video Assist Operator)
122) Piotr Swigut (Concept Artist)
123) Kesler-Omar Philogene (Digital Compositor)
124) Clint Beckwith (Visual Effects Editor)
125) Michael E. Wilks (Special Effects Manager)
126) Kevin Corn (Special Effects Technician)
127) Paige Wentling (Set Decoration Buyer)
128) V. Ravner Salinas (Set Dresser)
129) D. Andy Nelson (Set Painter)
130) Raven Rodriguez (Additional Editing)
Ko'proq o'qish >