Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Omon qolish chegarasi
  • Joylandi: 05.09.2023
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Omon qolish chegarasi - O'ta maxfiy ob'ektga xizmat ko'rsatuvchi to'rt nafar mutaxassis uzoq vaqtdan beri okean o'rtasida tashqi dunyo bilan aloqa qilmasdan ishlamoqda. Resurslar tugasa va hech kim ular bilan aloqa qilmasa, keskinlik kuchaya boshlaydi. Asboblar bo'ron yaqinlashayotganini ko'rsatadi, ufqda signalsiz kema paydo bo'ladi. Jamoa o'zlarini birovning mash'um o'yinida piyoda ekanligiga shubha qila boshlaydi. Tuzoqdan chiqish va omon qolish uchun ular oxirgi chegaraning sirini ochishlari kerak bo'ladi.

Четверо специалистов, обслуживающих сверхсекретный объект, уже давно работают посреди океана без связи с внешним миром. Когда ресурсы подходят к концу, а на контакт с ними никто не выходит, напряжение начинает возрастать. Приборы показывают приближение шторма, на горизонте появляется не подающий сигналов корабль. Команда начинает подозревать, что оказалась пешкой в чьей-то зловещей игре. Чтобы выбраться из ловушки и выжить, им придется разгадать тайну последнего рубежа.

Roles of actors:
1) Kate Bosworth (Cassidy)
2) Lucien Laviscount (Sullivan)
3) Martin McCann (Baines)
4) Thomas Kretschmann (Hendrichs)
5) Ben Pullen (Marine Sergeant)
6) Karin Tammaru (Marine Corporal)
7) Jan Erik Ehrenberg (Marine 1)
8) Monika Tuvi (Marine 2)


People who worked on the film:
1) Pippa Cross (Producer)
2) Janette Day (Executive Producer)
3) Alex Johnson (Casting)
4) Ben Pullen (Producer)
5) Gert Wilden Jr. (Music)
6) Will Clarke (Executive Producer)
7) Nick Baldock (Sound Engineer)
8) Richard Goldberg (Executive Producer)
9) Tambet Tasuja (Editor)
10) Phil Hunt (Executive Producer)
11) Ashleigh Jeffers (Assistant Production Design)
12) Compton Ross (Executive Producer)
13) Tanel Toom (Director)
14) Tanel Toom (VFX Artist)
15) Malachi Smyth (Executive Producer)
16) Malachi Smyth (Writer)
17) Matthew James Wilkinson (Producer)
18) Matis Rei (Sound Designer)
19) Matis Rei (Supervising Sound Editor)
20) Andy Mayson (Executive Producer)
21) Mathias Maydl (Sound Re-Recording Mixer)
22) Rein Pruul (First Assistant Camera)
23) Rein Pruul (First Assistant "B" Camera)
24) Nick Justin (First Assistant Director)
25) Tapio Liukkonen (Foley Artist)
26) Mike Runagall (Executive Producer)
27) Daniel Negret (Associate Producer)
28) Ivo Felt (Producer)
29) Tiina Leesik (Hair Designer)
30) Tiina Leesik (Makeup Designer)
31) Piret Toomvap-Schönberg (Casting)
32) Karin Tetsmann (Art Department Assistant)
33) Armin Altorf (Armorer)
34) Armin Altorf (Pyrotechnician)
35) Lauri Laasik (VFX Artist)
36) Margit Lillak (Art Department Assistant)
37) Tanel Toomsalu (VFX Artist)
38) Liisi Põllumaa (Makeup Artist)
39) Enar Tarmo (Stunt Coordinator)
40) Roland Adamson (First Assistant Camera)
41) Imre Paabo (Set Dresser)
42) Rein Nettan (Property Master)
43) Markus Andreas (Sound Mixer)
44) Peter Kollanyi (First Assistant Camera)
45) Jörg Bundschuh (Producer)
46) Rain Rannu (Executive Producer)
47) Indrek Soe (Sound Recordist)
48) Josef Brandmaier (Executive Producer)
49) Piret Sootla (Makeup Artist)
50) Carlos Gerstenhauer (Executive Producer)
51) Anneli Arusaar (Art Department Assistant)
52) Vitek Sedlacek (Visual Effects Supervisor)
53) Erkki Tikan (Armorer)
54) Erkki Tikan (Pyrotechnician)
55) Moritz Bundschuh (Line Producer)
56) Johanna Trass (Executive Producer)
57) Franz Hirner (Line Producer)
58) Ivar Taim ("B" Camera Operator)
59) Björn Jensen (Supervising Producer)
60) Sami Tammi (Special Effects)
61) Sami Tammi (Special Effects Supervisor)
62) Andreas Alesik (Visual Effects Supervisor)
63) Andreas Alesik (Visual Effects Producer)
64) John Colebourn (Storyboard Designer)
65) Jaan Kronberg (Drone Operator)
66) Philipp Baur (Sound)
67) Anna-Liisa Liiver (Set Decoration)
68) John Cohen (Sound Effects Editor)
69) John Cohen (Dialogue Editor)
70) John Cohen (ADR Editor)
71) Gabriel Solis (Sound Effects Editor)
72) Steve Simmons (Concept Artist)
73) William Pullen (Executive Producer)
74) Mart Ratassepp (Director of Photography)
75) Peter Jarowey (Executive Producer)
76) Babette Fürbringer (Sound Post Production Coordinator)
77) Maksim Podolski (Grip)
78) Maksim Podolski (Key Grip)
79) Andy Mason (Executive Producer)
80) Lucy Fenton (Executive Producer)
81) David Cobb (Sound Engineer)
82) Juss Saska (VFX Artist)
83) Kaupo Muuli (Art Department Assistant)
84) Helis Hirve (Continuity)
85) Volmer Kliimand (Lighting Technician)
86) Mitch Budin (Executive Producer)
87) Kaia Tungal (Production Design)
88) Mattias Veermets ("B" Camera Operator)
89) Margus Terasmees (Special Effects Technician)
90) Ralph Apfelbaum (Digital Compositor)
91) Tim Hillebrand (Digital Compositor)
92) Teresa Juksaar (Third Assistant Director)
93) Eliisabet Merete Leppoja (Art Department Assistant)
94) Greta Laanet (Set Decoration Buyer)
95) Kate Forsdick (Visual Effects Producer)
96) Vahur Kuusk (VFX Artist)
97) Matilde Matvere (Second Assistant Director)
98) Tõnis Tallermaa (Construction Manager)
99) Andrus Ilp (Gaffer)
100) Piret Krustok (Digital Imaging Technician)
101) Laura Nõlvak (Stunts)
102) Mari-Liis Kriisa (Set Costumer)
103) Katariina Aule (Art Department Assistant)
104) Sirly Sambla (Property Buyer)
105) Egor Reznichenko (VFX Artist)
106) Danil Bardašov (Set Dresser)
107) Daniel Angarita (Third Assistant Camera)
108) Samantha Corsellis (Executive Producer)
109) Alesja Suzdaltseva (Third Assistant Director)
110) Raido Toonekurg (Executive Producer)
111) Theresia Wogh (Costume Design)
112) Amy Damonte (Casting Assistant)
113) Jaak Sova (Art Direction)
114) Joonas Hirv (Set Dresser)
115) Jennifer Õun (Makeup Artist)
116) Jennifer Õun (Key Makeup Artist)
117) Meinar Mäesalu (Construction Manager)
118) Kerli Laaberg (Wigmaker)
119) Egert Kanep (VFX Artist)
120) Marit Murd (Set Dresser)
121) Triin Leppik (Makeup Artist)
122) Rein Kutsar (Set Dresser)
123) Keijo Preem (Standby Property Master)
124) Karl Agapuu (Assistant Art Director)
125) Sander Tuvikene (VFX Artist)
126) Kätleen Noormägi (Art Department Assistant)
127) Frank Saunanen (Second Assistant Camera)
128) Mari Liis Bunder (Assistant Costume Designer)
129) Mari Liis Bunder (Key Costumer)
130) Fil Vinokurov (First Assistant "B" Camera)
131) Allar Sild (Carpenter)
132) Egert Kamenik (Stunt Driver)
133) Toni Läänsalu (Lighting Technician)
134) Andrus Sergejev (Lighting Technician)
135) Bertil Tarbe (Lighting Technician)
136) Rain Nirgi (Drone Operator)
137) Siim West (VFX Artist)
138) Jüri Unt (VFX Artist)
139) Anti Raanus (VFX Artist)
140) Risto Merimaa (Set Dresser)
141) Kersti Janni (Special Effects Technician)
142) Sten-Egert Tõnisson (Special Effects Technician)
143) Ander Kalda (Special Effects Technician)
144) Steven Vaarmann (Special Effects Technician)
145) Evar Kask (Special Effects)
146) Katarina Kask (Special Effects)
147) Kuldar Kask (Special Effects)
148) Jaan Lust (Special Effects)
149) Andi Hemberger (Sound Engineer)
150) Laureen Mazeau (Sound Engineer)
151) Linda Rogers (Sound Engineer)
152) Florian Faltermeyer (Sound Engineer)
153) Arttu Jekkonen (Foley Editor)
154) Heikki Reidla (Set Dresser)
155) Ernst-Martin Sõukand (Set Dresser)
156) Enno Innos (Construction Manager)
157) Stefan Laucher (Associate Producer)
158) Thorsten Maier (Associate Producer)
159) Carol-Liis Männik (Production Coordinator)
160) Leika Leemets (Digital Imaging Technician)
161) Silver Tõnisson (Third Assistant Camera)
162) Kevin Kohjus (Third Assistant Camera)
163) Kosta Djurakovic (Third Assistant Camera)
164) Reet Kochberg (Seamstress)
165) Avina Graefe (Visual Effects Coordinator)
166) Oleh Tandalov (VFX Artist)
167) Joanna Prääts (VFX Artist)
Ko'proq o'qish >