Yangi mp3lar
Jodugar Premyera Koreya filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2018 sifatli original tarjima kino

Jodugar Premyera Koreya filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2018 sifatli original tarjima kino uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
2 Soat. 6 min.
yil
Yuklash
  • Kino nomi: Jodugar Premyera Koreya filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2018 sifatli original tarjima kino
  • Joylandi: 26.10.2022
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Jodugar Premyera Koreya filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2018 sifatli original tarjima kino

Roles of actors:
1) Kim Da-mi (Koo Ja-yoon)
2) Cho Min-soo (Dr. Baek)
3) Park Hee-soon (Mr. Choi)
4) Choi Woo-shik (Nobleman)
5) Go Min-si (Do Myeong-hee)
6) Choi Jung-woo (Mr. Goo)
7) Oh Mi-hee (Mr. Goo's wife)
8) Jeong Da-eun (Long Hair)
9) Kim Byeong-ok (Corporal Do)
10) Lee Ju-won (Mr. Sung)
11) Kim Ha-na (Ja-yoon (Young))
12) Lee Si-woo (Nobleman (young))
13) Lee Ki-young (Mr. Lee)
14) Kwon Tae-won (Mr. Ko)
15) Yeo Moo-yeong (Old Doctor)
16) Chung Ye-jin (Jeju Sonyeo)


People who worked on the film:
1) Jo Hwa-seong (Production Design)
2) Cho Sang-kyung (Costume Design)
3) Choi Jae-won (Executive Producer)
4) Jung Do-ahn (Special Effects Supervisor)
5) Park Hoon-jung (Director)
6) Park Hoon-jung (Executive Producer)
7) Park Hoon-jung (Writer)
8) Mowg (Original Music Composer)
9) Kim Yeong-ho (Director of Photography)
10) Teo Lee (Director of Photography)
11) Kim Chang-ju (Editor)
12) Kim Hyun-woo (Co-Executive Producer)
13) Huh Soo-young (Co-Executive Producer)
14) Kim Chang-sub (Sound Supervisor)
15) Kwak Tae-yong (Special Effects Makeup Artist)
16) Hwang Hyo-kyun (Special Effects Makeup Artist)
17) Kevin Kang (Digital Intermediate)
18) Kim Hyun-jung (Makeup & Hair)
19) Yeon Young-sik (Producer)
20) Lee Min-hwa (Production Supervisor)
21) Choi Hyeon-seok (Production Design)
22) Kim Tae-eui (VFX Supervisor)
23) Cho Yong-seok (VFX Supervisor)
24) An Ki-sung (Foley Artist)
25) Ryu Yeon (Digital Intermediate Producer)
26) Jeong In-cheol (Set Decoration)
27) Kim Il-kwang (Digital Intermediate)
28) Jo Yong-Jun (Lighting Director)
29) Shin Soo-jung (Script Supervisor)
30) Park Jung-ryul (Martial Arts Choreographer)
31) Kim Sin-yong (Production Sound Mixer)
32) Jang Min-jae (Visual Effects)
33) Yoon Choong-yeol (VFX Supervisor)
34) Chang Ick-jea (VFX Supervisor)
35) Oh Hyeon-am (Line Producer)