Telegram
  • Kino nomi: Ketish qarori
  • Joylandi: 02.02.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ketish qarori Koreya filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat Tergovchi qoyadan qulagan odamning o'limini tekshiradi. Marhumning bevasi tergov bilan hamkorlik qiladi, ammo ish qancha davom etsa, tergovchi undan shunchalik ko'p shubhalanadi va uni sevib qoladi.
Детектив расследует смерть мужчины, упавшего со скалы. Вдова покойного сотрудничает со следствием, но чем дальше продвигается дело, тем больше детектив её подозревает и тем сильнее влюбляется.

Roles of actors:
1) Park Hae-il (Hae-joon)
2) Tang Wei (Seo-rae)
3) Lee Jung-hyun (Jung-an)
4) Park Yong-woo (Lim Ho-shin)
5) Go Kyung-pyo (Soo-wan)
6) Kim Shin-young (Yeon-su)
7) Yoo Seung-mok (Ki Do-soo)
8) Jung Yi-seo (Mi-ji)
9) Jung Young-sook (Monday Granny)
10) Lee Hak-joo (Lee Ji-goo)
11) Park Jeong-min (Hong San-oh)
12) Jeong Ha-dam (Oh Ga-in)
13) Seo Hyun-woo (Cheol-seong)
14) Yoo Teo (Assistant Manager Lee)
15) Jeong So-ri (Part-timer at the Internet Cafe)
16) Shin An-jin (Mountain Lifeguard)
17) Kim Do-yeon (ER doctor)
18) Go Min-si (Shaman)
19) Cha Seo-won (Mr. Ryu)
20) Joo In-young (Caregiver Manager)
21) Choi Sun-ja (Seo-rae's Mother)
22) Jin Yong-uk (Director of Judging)
23) Choi Dae-hoon (Sleep Doctor)
24) Kim Mi-hwa (Madam soft-shelled turtle)
25) Kwak Eun-jin (Ji-min)
26) Ahn Seong-bong (Go-bin)
27) Lee Yong-nyeo (Friday Granny)
28) Kim Gook-jin (Translation app (voice))
29) Kim Sang-hyun (Translation app (voice))


People who worked on the film:
1) Park Chan-wook (Director)
2) Park Chan-wook (Producer)
3) Park Chan-wook (Writer)
4) Kim Sang-bum (Editor)
5) Ryu Seong-hie (Production Design)
6) Chung Seo-kyung (Writer)
7) Cho Young-wuk (Original Music Composer)
8) Miky Lee (Executive Producer)
9) Kim Suk-won (Sound Supervisor)
10) Kim Ji-yong (Director of Photography)
11) Lee Jeon-hyoung (VFX Supervisor)
12) Shin Sang-yeul (Gaffer)
13) Kwak Jung-ae (Costume Design)
14) Baek Ji-seon (Co-Producer)
15) Noh Nam-seok (Martial Arts Choreographer)
16) Song Jong-hee (Makeup & Hair)
17) Kwak Tae-yong (Special Effects Makeup Artist)
18) Hwang Hyo-kyun (Special Effects Makeup Artist)
19) Jung Gun (Production Sound Mixer)
20) Ko Dae-seok (Producer)
21) Kim Seong-sik (Assistant Director)
22) You Cheong (Props)
23) Song Min-seok (Stunts)
24) Ryu Yeon (Digital Intermediate Producer)
25) Park Jun-yong (Props)
26) Park Dae-hun (Special Effects Supervisor)
27) Park Jin-young (Digital Intermediate)
28) Choi Seul-gi (Set Designer)
29) Jung Hoon-hee (Theme Song Performance)
30) Kang Ho-sung (Co-Executive Producer)
31) Lee Eun-jin (Art Direction)
32) Lee Gi-seok (Set Decoration)
33) Shon Byeong-su (VFX Supervisor)
34) Hwang Jin-ha (Line Producer)
35) Park Eun-ji (Line Producer)
36) Choi Ji-hye (Set Designer)
37) Jang Hee-sun (Art Designer)
38) Lee Yoon-ho (Storyboard)
39) Song Chang-sik (Theme Song Performance)