Yangi mp3lar
Yuklash
  • Kino nomi: Da'vogarlar
  • Joylandi: 21.06.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
2019 Tennischi Art Donaldson faoliyatidagi qiyin davrni boshdan kechirmoqda, shuning uchun uning ruhiy holatini oshirish va o'ziga bo'lgan ishonchini mustahkamlash maqsadida uning rafiqasi va yarim kunlik murabbiy Tashi ATP Challenger turkumidagi turnirda ishtirok etishni taklif qiladi. Ilgari uning o'zi umidli sportchi bo'lgan, ammo tizzasidan olgan jarohatidan forig' bo'la olmadi va endi bor kuchini eriga qaratdi. Finalda Art Tashaning sobiq yigiti va bir paytlar uning eng yaqin do'sti Patrik Tsvayg bilan uchrashadi, u uchun g'alaba ham printsipial masalaga aylanadi.

2019 год. Теннисист Арт Дональдсон переживает не лучший период в карьере, поэтому, чтобы поднять его моральный дух и укрепить веру в себя, его жена и по совместительству тренер Таши предлагает принять участие в турнире серии ATP Challenger. В прошлом она сама была многообещающей спортсменкой, но не смогла восстановиться после травмы колена, и теперь все силы вкладывает в мужа. В финале Арт выходит на бывшего парня Таши и некогда своего лучшего друга Патрика Цвейга, для которого победа тоже становится делом принципа.

Roles of actors:
1) Zendaya (Tashi Donaldson)
2) Mike Faist (Art Donaldson)
3) Josh O'Connor (Patrick Zweig)
5) Bryan Doo (Art's Physiotherapist)
6) Shane T Harris (Art's Security Guard)
7) Nada Despotovich (Tashi's Mother)
8) Joan Mcshane (Line Judge (New Rochelle Final))
9) Chris Fowler (TV Sports Commentator (Atlanta 2019))
10) Mary Joe Fernández (TV Sports Commentator (Atlanta 2019))
11) A.J. Lister (Lily)
12) Connor Aulson (Leo Du Marier)
14) Christine Dye (Motel Front Desk Clerk)
15) James Sylva (Motel Husband)
16) Kenneth A. Osherow (Motel Husband)
18) Burgess Byrd (USTA Official / Line Judge US Open Jr.)
20) Hudson Rivera (Y. Kucera (US Open Jr. Player))
21) Noah Eisenberg (T. Svoboda (US Open Jr. Player))
22) Emma Davis (A. Mueller (US Open Jr. Player))
23) Naheem Garcia (Tashi's Father)
24) Alex Bancila (Grosu)
25) Jake Jensen (Finn Larsen)
26) Konrad Ryba (Player (New Rochelle Locker Room))
27) Hailey Gates (Helen (Patrick's Date))
28) Andrew Rogers (Art's Teammate (Stanford))
29) Beverly Kristenson Helton (Umpire (Stanford Match))
30) Brad Gilbert (Art's Trainer (Ohio 2011))
31) Sam Xu (Art's Fan)


People who worked on the film:
1) Luca Guadagnino (Director)
2) Amy Pascal (Producer)
3) Rachel O'Connor (Producer)
4) Luca Guadagnino (Producer)
5) Zendaya (Producer)
6) Trent Reznor (Original Music Composer)
7) Atticus Ross (Original Music Composer)
8) Jennie Shea (ADR Recordist)
9) สยมภู มุกดีพร้อม (Director of Photography)
10) Marco Costa (Editor)
11) Merissa Lombardo (Production Design)
12) Paul Alix (Art Direction)
13) Jasmine Cho (Art Direction)
14) Matthew Gatlin (Supervising Art Director)
15) Jess Royal (Set Decoration)
16) Jonathan Anderson (Costume Design)
17) Mary Chipman (Makeup Artist)
18) Rob Greene (Additional Hairstylist)
19) Danarose Lobue (Hairstylist)
20) Ashley Lorrington (Hairstylist)
21) Sarah McGray (Makeup Artist)
22) Fernanda Lucía Pérez (Makeup Designer)
23) Kellie Robinson (Makeup Artist)
24) Rebecca Serra (Additional Hairstylist)
25) Sherryn Smith (Makeup Artist)
26) Kevin Collins (Second Assistant Director)
27) Kit Conners (Second Second Assistant Director)
28) Valentina de Amicis (Second Assistant Director)
29) Enrico Mastracchi Manes (First Assistant Director)
30) Kim H. Winther (First Assistant Director)
31) Risa Uchida Battis (Set Dresser)
32) Chantal Birdsong (Assistant Art Director)
33) E. David Cosier (Assistant Art Director)
34) Mary-Ling Gregory (Set Decoration Buyer)
35) Jennifer LaFace (Assistant Set Decoration)
36) Bryan Lane (Set Designer)
37) Malique McLaren (Set Dresser)
38) Setha Phongsavan (Set Dresser)
39) John Pungitore (Set Dresser)
40) Tom Wagman (Set Designer)
41) Craig Berkey (Supervising Sound Editor)
42) Craig Berkey (Sound Re-Recording Mixer)
43) Paul Carter (Sound Re-Recording Mixer)
44) Paul Carter (Sound Designer)
45) Davide Favargiotti (Dialogue Editor)
46) Brendan Jamieson O'Brien (Boom Operator)
47) Lisa Pinero (Sound Mixer)
48) Adam Pleiman (ADR Mixer)
49) Eva Rismanforoush (Boom Operator)
50) Thomas Varga (Production Sound Mixer)
51) Karl Wasserman (Utility Sound)
52) William Cunha (Special Effects Technician)
53) Andrew Thomas Fairbank (Special Effects Technician)
54) Joseph Jarzobski (Special Effects Technician)
55) Juliana Lima (Special Effects Coordinator)
56) John Ruggieri (Special Effects Supervisor)
57) John Vincent Mason (Stunt Coordinator)
58) Virginia Cefaly (Visual Effects Producer)
59) Daniel Chavez (Visual Effects Producer)
60) Jesse Cook III (Visual Effects Editor)
61) Diego Di Paola (Digital Compositor)
62) Brian Drewes (Visual Effects Supervisor)
63) Julian Collazo Bass (First Assistant "C" Camera)
64) Bianca Butti ("A" Camera Operator)
65) Jesse Cardoza (Lighting Technician)
66) Eddie K. Goldblatt (Second Assistant "C" Camera)
67) Terrence Hayes (Camera Operator)
68) Matt Hedges (Second Assistant Camera)
69) Nick Jablonski (Grip)
70) John McNeill (Grip)
71) Steve Koster (Drone Operator)
72) Frans Wetterings III (Gaffer)
73) Dave Scranton (Best Boy Grip)
74) Matt Bouldry (Extras Casting)
75) Dann Fink (ADR Voice Casting)
76) Bruce Winant (ADR Voice Casting)
77) Kate Abraham (Costumer)
78) Gina G. Aller (Key Costumer)
79) Maria Bentfield (Costumer)
80) Sirraya Billings (Costumer)
81) Sean Haley (Costumer)
82) Elizabeth Kirby (Costume Supervisor)
83) Nava R. Sadan (Costume Supervisor)
84) Howard Steeves (Set Costumer)
85) Bernard Bellew (Executive Producer)
86) Lorenzo Mieli (Executive Producer)
87) Krystle Poulin (Makeup Artist)
88) Justin Kuritzkes (Screenplay)
89) Josephine Allegretti (Visual Effects)
90) Francine Maisler (Casting)
91) Kimberly Kimble (Hairstylist)
92) Massimo Gattabrusi (Hair Designer)
93) Amber Voner (Hair Department Head)
94) Cheryl Vernae Williams (Makeup Artist)
95) Dan Cayer (Visual Effects Supervisor)
96) Marco Geracitano (Visual Effects Supervisor)
97) Swapnil Kharche (Visual Effects Producer)
98) Don Libby (Visual Effects Supervisor)
99) David V. Mei (VFX Artist)
100) Riaz Patel (Visual Effects Supervisor)
101) Evan Aurelio (Lighting Technician)
102) Steve Koster (Drone Cinematographer)
103) Steve Ramsey (Gaffer)
104) Kathy Driscoll-Mohler (Casting Associate)
105) Molly Rose (Casting Associate)
106) Matt Curtis (Main Title Designer)
107) Kevin Jung (Foley Recordist)
108) Howard Berger (Prosthetic Designer)
109) Kevin Wasner (Prosthetic Makeup Artist)
110) Bernard Bellew (Unit Production Manager)
111) Kate Kelly (Production Supervisor)
112) Gary Martyn (Production Supervisor)
113) Gianmarco Necchi (Assistant Production Manager)
114) Rebecca R. Ryan (Production Supervisor)
115) Jeff Pitman (Additional Second Assistant Director)
116) Tony Scelsi (Additional Second Assistant Director)
117) Elisa Perini (Third Assistant Director)
118) Rachel Sikora (Additional Second Assistant Director)
119) Kalani Akuna (Graphic Designer)
120) Shadya H. Ballug (On Set Dresser)
121) Ali Chedekel (Props)
122) Jennifer Driscoll (Props)
123) Jaf Farkas (Concept Artist)
124) Margot Foster (Props)
125) K. Claire Harrison (Set Decorating Coordinator)
126) Michael Helou (Graphic Designer)
127) Grace Heraty (Assistant Property Master)
128) Cassie Jenness (Props)
129) Matt Marks (Property Master)
130) Kenrick McDonald (Propmaker)
131) Katrina Morgan (Construction Buyer)
132) Deneice O'Connor (Assistant Property Master)
133) Scott T. Pina (Construction Coordinator)
134) Chris Sullivan (Art Department Coordinator)
135) Kelly Walton (Props)
136) David Rickson (Charge Scenic Artist)
137) Darnell Appling (Associate Producer)
138) Andrew Ox Wortman (Rigging Grip)
139) Derek Whitaker (Electrician)
140) Caleb Holland (Epk Camera Operator)
141) Michele De Angelis (Online Editor)
142) Claudio Del Bravo (Colorist)
143) Anna Hovhannessian (Assistant Editor)
144) Jacopo Ramella Pajrin (First Assistant Editor)
145) Abigail Charland (Assistant Location Manager)
146) Patrick Donovan (Assistant Location Manager)
147) Jeremy Fiske (Assistant Location Manager)
148) Mark Fitzgerald (Location Manager)
149) Gahan Haskins (Location Scout)
150) Anthony Pisani (Location Manager)
151) Roberta D'Angelo (Music Editor)
152) Liesl Takeuchi (Music Coordinator)
153) Robin Urdang (Music Supervisor)
154) Frankie Ferrari (Script Supervisor)
155) Chiara Gherarducci (Script Supervisor)