Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qotil / Sayyod / Ganmen / Gunman
  • Joylandi: 04.06.2024
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qotil / Sayyod / Ganmen / Gunman Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2015 Full HD skachat

Jim Terrier - qurolli odam, eng yuqori sinfdagi xalqaro yollanma askar. Ammo kompaniya dumlarini tozalashni boshlaganda, Jimning o'zi nishonga aylanadi. Omon qolish uchun Jim o'zida mavjud bo'lgan ayblovchi dalillarni ommaga oshkor qilish bilan tahdid qiladi va sobiq sherigi Feliksga murojaat qiladi. Biroq, Feliksning Jim Terrierning hayotidan yo'q bo'lib ketishini istashiga o'z sabablari bor. Bu Enni, ikkalasi ham sevadigan ayol. Butun Evropada Jim uchun halokatli ov boshlanadi va uning jang qilishdan boshqa tanlovi yo'q - hammaga qarshi.

Джим Террье — ганмен, международный наемник высочайшего класса. Но когда в Компании начинают подчищать хвосты, Джим сам становится мишенью. Чтобы выжить, Джим угрожает обнародовать имеющийся у него компромат и обращается к бывшему напарнику Феликсу. Однако у Феликса есть свои резоны желать, чтобы Джим Террье исчез из его жизни. Это Энни — женщина, которую они оба любят. За Джимом начинается смертельная охота по всей Европе, и у него не остается другого выбора, кроме как дать бой — один против всех.

Roles of actors:
1) Sean Penn (Jim Terrier)
2) Jasmine Trinca (Annie)
3) Javier Bardem (Felix Marti)
4) Ray Winstone (Stanley Edgerton)
5) Mark Rylance (Terrance Cox)
6) Idris Elba (Barnes)
7) Peter Franzén (Reiniger)
8) Mark Billingham (Reed)
9) Daniel Adegboyega (Bryson)
10) Ade Oyefeso (Eugene)
11) Sarah Moyle (Ruth)
12) Rachel Lascar (Camille)
13) Mark Schardan (Procurement Chief (NGO))
14) Carla Pérez (Female Aid Worker)
15) Prasanna Puwanarajah (Doctor (UCL))
16) Annick Weerts (Restaurant Hostess)
19) Oscar Foronda (Company Man)
20) Angela Fuente (Nurse)
21) Melina Matthews (Cox's Secretary)
22) David Blakeley (Man in Bar)
23) Miquel Àngel Ripeu (Medical Chief (NGO))
24) Txiki Blasi (North American Aid Worker (NGO))
25) Alito Rodgers (Security Chief (NGO))
26) San Yélamos (Felix's Assistant)
27) Paulina Boneva (Passerby (uncredited))
28) Ancuta Breaban (Passerby (uncredited))


People who worked on the film:
1) Anneke Botha (Set Decoration)
2) Pierre Morel (Director)
3) Jean-Patrick Manchette (Novel)
4) Don MacPherson (Screenplay)
5) Pete Travis (Screenplay)
6) Sean Penn (Screenplay)
7) Ron Halpern (Producer)
8) Sean Penn (Producer)
9) Andrew Rona (Producer)
10) Sally French (Line Producer)
11) Alex Heineman (Co-Producer)
12) Adam Kuhn (Co-Producer)
13) Steve Richard (Executive Producer)
14) Peter McAleese (Executive Producer)
15) Adrián Guerra (Executive Producer)
16) Aaron Auch (Executive Producer)
17) Olivier Courson (Executive Producer)
18) Stephen Bender (Associate Producer)
19) Marco Beltrami (Original Music Composer)
20) Flavio Martínez Labiano (Director of Photography)
21) Frédéric Thoraval (Editor)
22) Reg Poerscout-Edgerton (Casting)
23) Andrew Laws (Production Design)
24) Gemma Fauria (Art Direction)
25) Marina Pozanco (Art Direction)
26) Sylvia Steinbrecht (Art Direction)
27) Jill Taylor (Costume Design)
28) Paul Job (Hairstylist)
29) Bret Mayo (Hairstylist)
30) Ana Lozano (Makeup Artist)
31) Francesca Van Der Feyst (Makeup Artist)
32) Joan Sabaté (Art Department Coordinator)
33) Cristina Sopeña (Costume Supervisor)
34) Inge Hough (Set Costumer)
35) Anna Izquierdo (Set Costumer)
36) Morag Cameron (Script Supervisor)
37) Stuart Kearns (Supervising Art Director)
38) Ethan Erwin (Associate Producer)
39) Ray Kybartas (Co-Producer)
40) Carmel Musgrove (Associate Producer)
41) Christophe Dalberg (Art Direction)
42) Caitlin Acheson (Makeup Artist)
43) Graham Johnston (Makeup Designer)
44) Graham Johnston (Hair Designer)
45) Vivienne Simpson (Makeup Artist)
46) Raymond Kirk (First Assistant Director)
47) Dave Fisher (Property Master)
48) Héctor Gil (Property Master)
49) Florian Müller (Set Designer)
50) Hugo Adams (Foley Editor)
51) Jorge Adrados (Boom Operator)
52) Biel Cabré (Sound Recordist)
53) Paul Carter (Sound Designer)
54) Frédéric Dubois (Sound Editor)
55) Davide Favargiotti (Dialogue Editor)
56) Michael Maroussas (Supervising Dialogue Editor)
57) Rob Prynne (Sound Effects Designer)
58) Pau Costa (Special Effects Supervisor)
59) Shreyas Dorwat (Visual Effects Coordinator)
60) Andy Hague (Visual Effects Editor)
61) Mehul Jhaveri (Visual Effects Coordinator)
62) Vinay Karunakar (Visual Effects Coordinator)
63) Devika Kawle (Visual Effects Coordinator)
64) Stuart Lashley (Visual Effects Supervisor)
65) Justi Romero (Modeling)
66) Kevin Sheldon Saldanha (Visual Effects Coordinator)
67) Mohak Sharma (Visual Effects Coordinator)
68) Jon Thum (Visual Effects Supervisor)
69) Rachel Wheeler (Visual Effects Producer)
70) Jordi Casares (Stunt Coordinator)
71) Glenn Foster (Stunt Coordinator)
72) Steve McQuillan (Fight Choreographer)
73) Markos Rounthwaite (Fight Choreographer)
74) Joe Alblas (Still Photographer)
75) Keith Bernstein (Still Photographer)
76) Salva Castellarnau (Key Grip)
77) Adam Dale (Aerial Director of Photography)
78) Álvaro Fernández Puig (First Assistant Camera)
79) Jordi Florensa (First Assistant Camera)
80) Javier González Leonardo (Key Grip)
81) Imanol Nabea (First Assistant Camera)
82) José Luis Rodríguez (Gaffer)
83) Marc Wolff (Pilot)
84) Nuria Pascual-Andújar (Costume Coordinator)
85) Eva Salas (Key Costumer)
86) Emanuele Giraldo (First Assistant Editor)
87) Andrew Walton (First Assistant Editor)
88) Tim Maw (Location Manager)
89) Bastide Donny (Music Supervisor)
90) Matt Dunkley (Orchestrator)
91) John Warhurst (Music Editor)
92) Nic Benns (Title Designer)
93) William Conacher (Dialect Coach)
94) Marta del Río (Production Coordinator)
95) Adam Goodall (Armorer)
96) Asia Jarzyna (Production Coordinator)
97) Nick Jeffries (Armorer)
98) Manolo García (Hairstylist)
99) Leopold Hughes (Post Production Assistant)
100) Zarene Dallas (Stunt Double)
101) Antonio Arnalte (Stunt Double)
102) Levan Doran (Stunt Double)
103) Colin Nicolson (Production Sound Mixer)
Ko'proq o'qish >