Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Oʻgʻrilar armiyasi
  • Joylandi: 25.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Oʻgʻrilar armiyasi - Kamtarin bank xodimi Diterning hayoti, sirli notanish odam uni Yevropa bo‘ylab o‘tib bo‘lmas seyflarni buzib kirishga qaror qilgan Interpolning eng ko‘p qidirilayotgan jinoyatchilar guruhiga qo‘shilishga taklif qilganida keskin o‘zgaradi.

Жизнь скромного банковского служащего Дитера круто меняется, когда таинственная незнакомка приглашает его в команду самых разыскиваемых Интерполом преступников, решивших взломать неприступные сейфы по всей Европе.

Roles of actors:
1) Matthias Schweighöfer (Ludwig Dieter)
2) Nathalie Emmanuel (Gwendoline)
3) Ruby O. Fee (Korina)
4) Stuart Martin (Brad Cage)
5) Guz Khan (Rolph)
6) Jonathan Cohen (Delacroix)
7) Noémie Nakai (Beatrix)
8) Christian Steyer (Hans Wagner)
9) Dan Bradford (Big Tough Guy)
10) Tonya Graves (Basement McGee)
11) Trent Garrett (Mr. Cool Guy)
12) Barbara Meier (Lucy)
13) Ephraim Goldin (Competitor #4)
14) Melanie Rada (Competitor #5)
16) Samira Mekibes Meza (Competitor #7)
17) Charlie McGuire (Competitor #8)
18) Trish Osmond (Bank Employee Inge)
19) Pavel Gajdoš (Barista)
20) Hana Frejková (Old Lady)
21) Peter Hosking (Old Security Guard Joe)
22) Rebecca Connolly (Old Lady Teller)
24) Ian Willoughby (Sad Manager)
25) Andreas Nowak (Tom CM)
26) Lukáš Duy Anh Tran (Techie)
27) Jim High (Rooftop Agent 1)
29) Michael Pitthan (Bank Manager)
30) Kateřina Pindejová (Teller)
32) Zdeněk Dvořáček (Armed Guard #2)
33) Jenn Kirk (Another Teller)
35) Zdeněk Pecháček (Old Security Guard)
37) Tigran Hovakimyan (Local Cop)
38) Paul Coltofeanu (Driver)
39) David Bowles (Backup)
40) Fanette Ronjat (Floor Manager)
41) Jeff Fritz (Another Employee)
42) Garrett Marcantel (Rooftop Agent #2 Bob)
43) Peter Stehlík (Rooftop Agent #3)
44) Jonáš Petřík (Interpol Agent #1)
45) Petr Kotík (Interpol Agent #2)
46) Dunja Hayali (German News Anchor)
48) Lucie Grün (Mother)
49) Daniel Vano (Korina's Brother 5y/o)
50) Ondřej Vetchý (Strong Kid)
51) Samba Goldin (Teenage Boy)
52) John Bubniak (Douchey Young Guy Chris)
54) Amy Huck (Lady Café)
55) Ted Otis (Snob)
56) Jan Nemejovský (Old Gun Guy)
57) Damian Odess-Gillett (Salesclerk)
58) Michaela Pospíšilová (Young Couple Female)
59) Tim Otis (Young Couple Male)
60) Bob Boudreaux (Reporter Gil Pedretti)
61) Leonard Treyde (Young Dieter 12y/o)
62) Jasmina Peña Milian (Gwendoline 6y/o)
63) Nandi Sawyers-Hudson (Gwendoline 16y/o)
64) Violina Maria Rostami (Korina 10-12y/o)
65) David Dvorščík (Brad 11y/o)
66) Sinéad Phelps (Woman With Bike and Grey Helmet)
67) 真田広之 (Bly Tanaka (archive footage))
68) Dave Bautista (Scott Ward (archive footage) (uncredited))
69) Ana de la Reguera (María Cruz (archive footage) (uncredited))


People who worked on the film:
1) Matthias Schweighöfer (Director)
2) Shay Hatten (Screenplay)
3) Matthias Schweighöfer (Producer)
4) Zack Snyder (Producer)
5) Deborah Snyder (Producer)
6) Dan Maag (Producer)
7) Wesley Coller (Producer)
8) Misha Bukowski (Producer)
9) Bernhard Jasper (Director of Photography)
10) René Stejskal (Prosthetic Designer)
11) Veronika Lencová (Production Manager)
12) Jan R. Martin (Unit Production Manager)
13) Marketa Magerova (Second Assistant Director)
14) Matthew Rugetti (Second Unit Director)
15) Kurt Van Der Basch (Storyboard Artist)
16) Lukáš Kuchár (Utility Sound)
17) Viktor Prášil (Sound Mixer)
18) Ondrej Vondrácek (Boom Operator)
19) Josef Jelínek (Stunt Coordinator)
20) Jindřich Klaus (Utility Stunts)
21) Miroslav Lhotka (Stunt Double)
22) Marek Svitek (Stunt Coordinator)
23) Ralph Kaechele (Second Unit Director of Photography)
24) Jan Louma (Digital Imaging Technician)
25) Miroslav Pavlík (First Assistant Camera)
26) Marc-André Gerke (Production Assistant)
27) Nicole Haeussermann (Clearances Coordinator)
28) Cassandra Barbour (Clearances Coordinator)
29) Yvonne Höft (Production Accountant)
30) Alexander Berner (Editor)
31) Stephanie Portnoy Porter (Costume Design)
32) Christian Angermayer (Executive Producer)
33) Maya Kvetny (Casting)
34) Kate Ringsell (Casting)
35) Kevin Carter (Contact Lens Painter)
36) Adele Firth (Hair Designer)
37) Jiří Husák (Unit Manager)
38) Jan Cajzl (Third Assistant Director)
39) Jakub Dvorak (Second Unit First Assistant Director)
40) Shakir Hafoudh (First Assistant Director)
41) Ralph Kaechele (Second Unit Director)
42) Lukas Lehoucka (Leadman)
43) Karel Stýblo (Property Master)
44) Petra Vencelidesová (Assistant Set Decoration)
45) Viktor Prášil (Production Sound Mixer)
46) Jan Blahák (Utility Stunts)
47) Miroslav Lhotka (Utility Stunts)
48) Marek Svitek (Stunts)
49) Stanislav Honzik (Still Photographer)
50) Pavel Proisl (Key Grip)
51) Johanna Ragwitz (Extras Casting)
52) Monika Hrichova (Key Costumer)
53) Vendy Vosatkova (Set Costumer)
54) David Koubik (Dailies Manager)
55) Silke Engelhardt (Script Supervisor)
56) Dan Kuska (Transportation Coordinator)
57) Zack Snyder (Story)
58) Shay Hatten (Story)
59) Klemens Hallmann (Executive Producer)
60) Frank Kusche (Executive Producer)
61) Michael Scheel (Line Producer)
62) Martin Vačkář (Art Direction)
63) Hans Zimmer (Original Music Composer)
64) Christian Eisele (Production Design)
65) Max Walsh (Sound Re-Recording Mixer)
66) Steve Mazzaro (Original Music Composer)
67) Deborah Chambers (Set Decoration)
68) René Stejskal (Prosthetic Makeup Artist)
69) Anna Mayerová (Assistant Art Director)
70) Marie Strnadová (Assistant Art Director)
71) Martin Vačkář (Supervising Art Director)
72) Pavel Vojtisek (Assistant Art Director)
73) Tim Cavagin (Sound Re-Recording Mixer)
74) Stefan Busch (Supervising Sound Editor)
75) Martin Dolezal (Visual Effects Supervisor)
76) Gregory D. Liegey (Visual Effects Supervisor)
77) Lenka Líkařová (Visual Effects Producer)
78) Pedro Eustache (Musician)
Ko'proq o'qish >