Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Yovvoyilar Sayyorasi
  • Joylandi: 25.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yovvoyilar Sayyorasi - Qarz botqog'iga botgan filmning bosh qahramoni sirli va xavfli o'yinlarda qatnashishga qaror qiladi...

Главный герой фильма, который погряз в долгах, решает принять участие в таинственных и опасных играх…

Roles of actors:
1) Li Yifeng (Zheng Kaisi)
2) Michael Douglas (Anderson)
3) 周冬雨 (Liu Qing)
4) Cao Bingkun (Li Jun)
5) Wang Ge (Meng Xiaopang)
6) 蘇可 (Zhang Jingkun)
7) 吳彥姝 (Old Lady)
8) Yao Anlian (Old Man)
9) Lei Han (Kaisi's Father)
10) Li Yijuan (Kaisi's Mother)
11) Yi Yunhe (Game Room Foreman)
12) Keith Shillitoe (Prisoner Woody)
13) Alberto Lancellotti (Luca)
14) 遲嘉 (Andou)
15) Zhang Junyi (Scarface)
16) Wang Fang (Man in White Suit)
18) Jia Qingru (Nurse)


People who worked on the film:
1) Yan Han (Director)
2) Nobuyuki Fukumoto (Comic Book)
3) Yan Han (Screenplay)
4) Chen Zhixi (Producer)
5) Yin Sixie (Line Producer)
6) Neal Acree (Music)
7) Michael Tuller (Music)
8) Max Da-Yung Wang (Director of Photography)
9) Ivy Yu-li Chiang (Assistant Director)
10) Charles Lin (Concept Artist)
11) Min Nguen (Concept Artist)
12) Gang Wang (Sound Mixer)
13) Glen Adlam (Modeling)
14) Kristian Antonelli (Animation)
15) Myles Asseter (Modelling Supervisor)
16) Sam Balzer (Concept Artist)
17) Ryan Basa (Compositing Artist)
18) Thomas Baxter (Visual Effects)
19) Bryn Bayliss (Rotoscoping Artist)
20) Paul F. Becker (Stereoscopic Editor)
21) David Bemi (Visual Effects)
22) Jayden Beveridge (Layout Supervisor)
23) Robert Beveridge (Visual Effects)
24) Dylan Binns (Modeling)
25) Mark Boey (Visual Effects)
26) Rebecca Bogert (Rotoscoping Artist)
27) Sebastian Bommersheim (Digital Compositor)
28) Nick Booth (Digital Imaging Technician)
29) Paul Boyd (Visual Effects)
30) Andy Burmeister (Visual Effects)
31) Jess Burnheim (Compositing Supervisor)
32) Stephen Castor (Visual Effects)
33) Meagan Chancellor (Visual Effects)
34) Sachin Kumar Chauhan (Compositing Lead)
35) Keith Collea (Visual Effects)
36) Steve Cronin (Painter)
37) Noemie Cruciani (Compositing Artist)
38) Kurt Debens (Visual Effects)
39) Rajbir Dhalla (Visual Effects)
40) Danop Dharmaraksa (Visual Effects Supervisor)
41) Ben Dickson (Technical Supervisor)
42) John Dietz (Visual Effects)
43) Francesc Donaire (Compositing Artist)
44) Josh Ellem (Visual Effects)
45) Ben Folkman (Animation)
46) Melyssa Forget Turcotte (Visual Effects Coordinator)
47) Philip Fraschetti (Painter)
48) Philip Fraschetti (Compositing Artist)
49) Kunal Ghosh Dastider (Effects Supervisor)
50) Mohamed Ghouse (Digital Compositor)
51) Sivan Goundar (Layout Supervisor)
52) Justin Greenwood (Visual Effects)
53) Rodrigo Guerechit (Visual Effects)
54) Marie-Ève Gélinas (Digital Compositor)
55) Geoff Hadfield (Digital Compositor)
56) Jasper Hayward (Visual Effects)
57) Caleb Hecht (Lighting Artist)
58) Rachel Herbert (Layout Supervisor)
59) Martin Hill (Visual Effects Supervisor)
60) Sam Hodge (Software Engineer)
61) Claire Louise Hoey (Painter)
62) Fabian Holtz (Compositing Artist)
63) Adam Hopper (Compositing Supervisor)
64) Alexis Jacobson (Visual Effects Production Manager)
65) Natalie Millar Jadhav (Animation Manager)
66) Chris Janssen (Digital Compositor)
67) Qazi Hamza Javed (Modeling)
68) Stephen Karl (Matchmove Supervisor)
69) Benjamin T. Kay (Visual Effects)
70) Kelly Kilgour (Visual Effects)
71) Gemma Kingi (Rotoscoping Artist)
72) Paul Kirwan (Digital Compositor)
73) Dmitri Krasnokoutski (Shading)
74) Haris Kruskic (Visual Effects Producer)
75) Mateusz Krzastek (Compositing Artist)
76) Jerry Kung (Animation)
77) Marc Landrain (Visual Effects)
78) Niña Laureles (Visual Effects)
79) Key Hyung Lee (Visual Effects)
80) Sagar Lonkar (Creature Effects Technical Director)
81) Rob MacBride (Rotoscoping Artist)
82) Liam Major (Painter)
83) Wil Manning (Visual Effects Supervisor)
84) Shawn McCarten (Lighting Artist)
85) Harry Medlin (Compositing Artist)
86) Joel Michael (Visual Effects)
87) Brett Miller (Effects Supervisor)
88) Shane Miranda (Matte Painter)
89) Chelsea Mirus (Visual Effects Coordinator)
90) Luiz Philippe Moreira (Creature Design)
91) Matt Mueller (Visual Effects)
92) Abby Nath (Visual Effects)
93) Sarah Neveu (Matte Painter)
94) Sam Osborne (Digital Compositor)
95) Matthew Ozerski (Visual Effects Editor)
96) Ben Paschke (Visual Effects)
97) Harshal Patil (Layout Supervisor)
98) Stepan Pazderka (Digital Compositor)
99) Mike Perry (CG Supervisor)
100) Josip Peterkovic (Visual Effects)
101) Ignacio B. Peña (Animation)
102) Bogi Piroth (Concept Artist)
103) Bogi Piroth (Modeling)
104) Christian Poullay (Visual Effects)
105) Shane Rabey (Compositing Supervisor)
106) Albert Radosevic (Visual Effects)
107) Jennifer Ramos (Visual Effects Coordinator)
108) Leo Recompsat (Animation)
109) Florent Revel (Matchmove Supervisor)
110) Petr Rohr (Layout Supervisor)
111) Ryan D. Romero (Visual Effects)
112) Gabriela Roque López (Software Engineer)
113) Jim Rygiel (Visual Effects Supervisor)
114) John Saleem (Modeling)
115) Ignacio Santamaría (Animation)
116) Malte Sarnes (Visual Effects Supervisor)
117) Eduardo 'Lalo' Schmidek (Animation)
118) David Schulz (Visual Effects)
119) Chen Sha (Visual Effects Supervisor)
120) Anthony Smith (Visual Effects)
121) Marc Smith (Visual Effects)
122) Chris Solon (Rotoscoping Artist)
123) Suponwich Juck Somsaman (Visual Effects)
124) Chris Spry (Visual Effects Supervisor)
125) Carl St-Pierre (Compositing Artist)
126) Albrecht Steinmetz (Matchmove Supervisor)
127) Alastair Stephen (Visual Effects)
128) Tim Stern (Digital Compositor)
129) Simon J. Taua'i (Rotoscoping Artist)
130) James Tavet (Matchmove Supervisor)
131) Raphael Thiery (Visual Effects)
132) Caitlyn Thomas (Digital Compositor)
133) Lachlan Tolley (Compositing Artist)
134) Saul Toresan (Visual Effects)
135) John Toth (Digital Compositor)
136) Wayne Traudt (Lighting Director)
137) Parikshat Tyagi (Digital Compositor)
138) Cameron Van Den Besselaar (Creature Design)
139) Phil Van Der Reyden (CG Artist)
140) John Van Der Zalm (Creature Technical Director)
141) Merinda Janse van Rensburg (Painter)
142) Noah Vice (Lighting Director)
143) Pau Viladot (Digital Compositor)
144) Anne Vu (Compositing Artist)
145) Rebecca Wells (Rotoscoping Artist)
146) Stuart White (Visual Effects Supervisor)
147) Blake Winder (Compositing Supervisor)
148) Nathan Zeppel (Visual Effects)
149) Paul Harling (Data Wrangler)
150) Ming Gao (Digital Imaging Technician)
151) Victor Glushchenko (Animation)
152) Aanikka Holder (Animation)
153) Adam Klein (Animation)
154) Sravan Kumar Nunna (Animation)
155) Debajit Barman (Editorial Staff)
156) Chen Xue Ran (Original Music Composer)
157) Garrett Gonzales (Original Music Composer)
158) Victor Kong (Music Coordinator)
159) Penka Kouneva (Orchestrator)
160) Yuchun Li (Vocals)
161) Nolan Markey (Orchestrator)
162) Alan Meyerson (Scoring Mixer)
163) Alfredo Pasquel (Scoring Mixer)
164) Robert Puff (Music Arranger)
165) Larry Rench (Orchestrator)
166) Yu Fei (Music Editor)
167) Yu Fei (Music Supervisor)
168) Ronan Binding (Animation)
169) Hongchao Yu (Editor)
170) Wan Ying (Executive Producer)
Ko'proq o'qish >