Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Qunduz / Beaver
  • Joylandi: 21.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qunduz - Uolter Blek, o'yinchoq kompaniyasining egasi, uzoq vaqtdan beri asabiy tushkunlik yoqasida edi, na antidepressantlar, na shifokorlar va psixoanalitiklar, na ixtisoslashtirilgan adabiyotlar, na spirtli ichimliklarga yordam berish qulash yoqasida va obro'si xavf ostida. Atrofdagilarning hayotini buzmaslik uchun Uolter mehmonxonaga ko'chib o'tadi, lekin u yolg'izlikni engishga qodir emas, umidsizlikka tushib, o'z joniga qasd qilishga qaror qiladi, lekin halokatli qadamni qo'yishdan saqlaydi o'yinchoq.

Уолтер Блэк, владелец компании по производству игрушек, давно находится на грани нервного срыва.Не помогают ни антидепрессанты, ни консультации врачей и психоаналитиков, ни специализированная литература, ни алкоголь.Бизнес в упадке, семья на грани распада, репутация под угрозой. Чтобы не портить жизнь окружающим,Уолтер перебирается в гостиницу, однако справиться с одиночеством ему оказывается не под силу.В отчаянии он решает свести счеты с жизнью, но от рокового шага его удерживает… игрушка.

Roles of actors:
1) Mel Gibson (Walter Black)
2) Jodie Foster (Meredith Black)
3) Jennifer Lawrence (Norah)
4) Anton Yelchin (Porter Black)
5) Zachary Booth (Jared)
6) Riley Thomas Stewart (Henry Black)
7) Kelly Coffield Park (Norah's Mom)
8) Cherry Jones (Vice President)
9) Jeff Corbett (Volunteer Dad)
10) Baylen Thomas (Skeptical Man)
11) Sam Breslin Wright (Man)
12) Michael Rivera (Hector)
13) Kris Arnold (Waiter)
14) Elizabeth Kaledin (Reporter)
15) Matt Lauer (Matt Lauer)
16) Jon Stewart (Jon Stewart)
17) Terry Gross (Terry Gross)
18) Folake Olowofoyeku (Nurse)
19) Lorna Guity Pruce (Nurse)
20) Bill Massof (Prosthetic Technician)


People who worked on the film:
1) Jodie Foster (Director)
2) Kyle Killen (Screenplay)
3) Steve Golin (Producer)
4) Keith Redmon (Producer)
5) Ann Ruark (Producer)
6) Dianne Dreyer (Script Supervisor)
7) Lynzee Klingman (Editor)
8) Mark Friedberg (Production Design)
9) Alex DiGerlando (Art Direction)
10) Marcelo Zarvos (Music)
11) Hagen Bogdanski (Director of Photography)
12) Hartsell Taylor (Costume Supervisor)
13) Allison Hall (Casting)
14) Kim Jennings (Art Direction)
15) Rebecca Meis DeMarco (Set Decoration)
16) Susan Lyall (Costume Design)
17) Avy Kaufman (Casting)
18) Dan Perri (Title Designer)
19) Charlie Dibe (Production Coordinator)
20) Dianne Dreyer (Associate Producer)
21) LuAnn Claps (Makeup Department Head)
22) Angel De Angelis (Hair Department Head)
23) Nicky Pattison Illum (Key Makeup Artist)
24) Jovan Vitagliano (Key Hair Stylist)
25) Ann Ruark (Unit Production Manager)
26) Mirashyam Blakeslee (Second Second Assistant Director)
27) Francisco Ortiz (Second Assistant Director)
28) Doug Torres (First Assistant Director)
29) Nikki Black (Assistant Art Director)
30) Frank-Joseph Frelier (Art Department Coordinator)
31) Jonathan Huggins (Leadman)
32) Brick Mason (Storyboard Artist)
33) Nick Miller (Construction Coordinator)
34) Kris Moran (Property Master)
35) Susan Perlman (Assistant Set Decoration)
36) Joel Weaver (Assistant Property Master)
37) Ryan Webb (Assistant Property Master)
38) Wade Barnett (ADR Recordist)
39) Christopher Barron (Foley Recordist)
40) Sean England (Foley Artist)
41) Matthew Hartman (Assistant Sound Editor)
42) Lora Hirschberg (Sound Re-Recording Mixer)
43) Tom Johnson (Sound Re-Recording Mixer)
44) Michael Kirchberger (Supervising Sound Editor)
45) Travis MacKay (ADR Mixer)
46) John Nutt (Foley Editor)
47) Frank Rinella (Foley Mixer)
48) James J. Sabat Jr. (Sound Recordist)
49) Michael Schmidt (Boom Operator)
50) Robert Shoup (Sound Editor)
51) Michael Silvers (ADR Editor)
52) Dennie Thorpe (Foley Artist)
53) Corey Tyler (Foley Recordist)
54) Roy Waldspurger (Sound Effects Editor)
55) Marshall Winn (Sound Editor)
56) Tim Rossiter (Special Effects Coordinator)
57) John Bair (Visual Effects Supervisor)
58) G. A. Aguilar (Stunt Coordinator)
59) Thomas Barnhill (Utility Stunts)
60) John Cenatiempo (Stunts)
61) J.C. Robaina (Utility Stunts)
62) Matt Blades (Key Grip)
63) Bernard X. Brongniart (Best Boy Grip)
64) Julian J. Delacruz (Second Assistant "A" Camera)
65) Frankie DeMarco (Camera Operator)
66) Glenn Kaplan (First Assistant "A" Camera)
67) John Krause (Dolly Grip)
68) Dan Kubicek (Electrician)
69) William MacGhee (Electrician)
70) Todd MacNicholl (Rigging Grip)
71) Charles Meere III (Rigging Gaffer)
72) Beth O'Brien (Electrician)
73) Balint Pinczehelyi (Rigging Grip)
74) Antonio Ponti (Assistant Camera)
75) Steve Ramsey (Gaffer)
76) Leeba Zakharov (Casting Associate)
77) Minerva Diann Savoy (Tailor)
78) Amy Ritchings (Assistant Costume Designer)
79) Gilbert Carreras (Color Timer)
80) Michael Hofacre (Additional Editor)
81) Paul Penczner (Assistant Editor)
82) Jonathan Sanden (Digital Intermediate Editor)
83) Alexandra Patsavas (Music Supervisor)
84) Jim Schultz (Music Editor)
85) Erich Stratmann (Music Editor)
86) E. Gedney Webb (Music Editor)
87) David E. Bisson (Production Secretary)
88) Tim Monich (Dialect Coach)
89) Matthew Roper (Set Medic)
90) Missy Simms (Studio Teacher)
91) Daniel Wagner (Production Coordinator)
Ko'proq o'qish >