Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Tun oldidan
  • Joylandi: 21.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Tun oldidan - Trilogiyaning uchinchi qismi. Biz Jess va Selin bilan yana 9 yildan keyin Gretsiyada uchrashamiz. Ularning Venaga ketayotgan poyezddagi birinchi uchrashuvidan deyarli yigirma yil o‘tdi.

Третья часть трилогии. Мы встречаем Джесс и Селин еще через 9 лет в Греции. Почти две декады прошло с их первой встречи в поезде, направляющемся в Вену.

Roles of actors:
1) Ethan Hawke (Jesse Wallace)
2) Julie Delpy (Céline)
3) Seamus Davey-Fitzpatrick (Hank)
4) Jennifer Prior (Ella)
5) Charlotte Prior (Nina)
6) Xenia Kalogeropoulou (Natalia)
8) Ariane Labed (Anna)
9) Yiannis Papadopoulos (Achilleas)
11) Panos Koronis (Stefanos)
12) Enrico Focardi (Child)
13) Manolis Goussias (Child)
14) Anouk Servera (Child)
15) Yota Argyropoulou (Hotel Clerk)
16) Serafeim Radis (Hotel Clerk)
18) Tety Kalafati (Air Stewardess (uncredited))


People who worked on the film:
1) Richard Linklater (Director)
2) Christos V. Konstantakopoulos (Producer)
3) Richard Linklater (Producer)
4) Christos Voudouris (Director of Photography)
5) Sara Woodhatch (Producer)
6) Graham Reynolds (Original Music Composer)
7) Sandra Adair (Editor)
8) Anna Georgiadou (Art Direction)
9) Liz Glotzer (Executive Producer)
10) Jacob Pechenik (Executive Producer)
11) Martin Shafer (Executive Producer)
12) John Sloss (Executive Producer)
13) Richard Linklater (Writer)
14) Julie Delpy (Writer)
15) Ethan Hawke (Writer)
16) Richard Linklater (Characters)
17) Kim Krizan (Characters)
18) Kostas Kefalas (Line Producer)
19) Vincent Palmo Jr. (Co-Producer)
20) Vincent Palmo Jr. (Assistant Director)
21) Athina Rachel Tsangari (Co-Producer)
22) Vasileia Rozana (Costume Design)
23) Ioulia Sygrimi (Hairstylist)
24) Hronis Tzimos (Hairstylist)
25) Evi Zafiropoulou (Makeup Artist)
26) Maria Hatzakou (Unit Production Manager)
27) Kostas Kefalas (Production Manager)
28) Erin Ferguson (Post Production Supervisor)
29) Anna Nikolaou (Assistant Director)
30) Anna Georgiadou (Set Designer)
31) Doru Raceala (Stunts)
32) Doru Raceala (Driver)
33) Buzz Moran (Music Editor)
34) Graham Reynolds (Music)
35) Parke Gregg (Color Designer)
36) Wayne Bell (Dialogue Editor)
37) Wayne Bell (Sound Effects Editor)
38) Evan Dunivan (Foley Editor)
39) Susan Fitz-Simon (Foley Artist)
40) Susan Fitz-Simon (Foley Editor)
41) Colin Gregory (Boom Operator)
42) Tom Hammond (Sound Re-Recording Mixer)
43) Tom Hammond (Supervising Sound Editor)
44) Justin Hennard (Foley Recordist)
45) Justin Hennard (Sound Effects Editor)
46) Colin Nicolson (Sound Recordist)
47) Kleoniki Edipidi (Costume Supervisor)
48) Thodoros Mihopoulos (Focus Puller)
49) Christos Nikou (Assistant Director)
50) Despina Spyrou (Still Photographer)
51) Christos Nikou (Extras Casting)
Ko'proq o'qish >