Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: 2067: Vaqt aylanishi / 2067 Vaqt davri
  • Joylandi: 20.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
2067: Vaqt aylanishi / 2067 Vaqt davri Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2020 Full HD tas-ix skachat - 2067 yil. Xaos hukmronlik qilgan dunyoga xush kelibsiz: o'rmonlar va o'simliklar g'oyib bo'ldi, yovvoyi hayvonlar yo'q bo'lib ketdi va odamlar kislorod etishmasligi tufayli yo'q bo'lib ketishdi. Kelajakdan kutilmagan xabar" Ethan oqni yuboring " — insoniyatning so'nggi umidi. Ethan White kim? U dunyoni qutqara oladimi?

2067 год. Добро пожаловать в мир, где царит хаос: исчезли леса и растения, вымерли дикие животные, а люди оказались на грани вымирания из-за отсутствия кислорода. Неожиданное послание из будущего «Отправьте Итана Уайта» — последняя надежда человечества. Кто такой Итан Уайт? Сможет ли он спасти мир?

Roles of actors:
1) Kodi Smit-McPhee (Ethan Whyte)
2) Ryan Kwanten (Jude Mathers)
3) Sana'a Shaik (Xanthe Whyte)
4) Aaron Glenane (Richard Whyte)
5) Leeanna Walsman (Selene Whyte)
6) Deborah Mailman (Regina Jackson)
7) Finn Little (Young Ethan Whyte)
8) Matt Testro (Young Jude Mathers)
9) Damian Walshe-Howling (Billy Mitchell)
10) Andy McPhee (Desperate Worker)
11) Rachael Wegener (Jade)
12) V. Wasylczenko (Radio Broadcaster (voice))
14) Natasha Wanganeen (Government Offical)
15) Rory Walker (News Broadcaster)
16) Meme Thorne (Newsreader)
17) Janet Tan (Smiling Woman (Hologram))


People who worked on the film:
1) Lisa Shaunessy (Producer)
2) Marianne Jade (Casting Director)
3) Seth Larney (Writer)
4) Kate Croser (Producer)
5) Seth Larney (Director)
6) Denson Baker (Director of Photography)
7) Michael Rymer (Executive Producer)
8) Jason Taylor (Producer)
9) Alexandra Burke (Executive Producer)
10) Gareth Wilkes (Art Direction)
11) Jacinta Leong (Associate Producer)
12) Martin Gallery (Executive Producer)
13) Bryce Menzies (Executive Producer)
14) Lisa Iona (Production Coordinator)
15) Carly Maple (Production Manager)
16) Jacinta Leong (Production Design)
17) Jonathon Hyde-Neary (Set Decoration)
18) Oriana Merullo (Costume Design)
19) Rick Beecroft (First Assistant Director)
20) Kelly Haines (Script Supervisor)
21) Regina Lee (Script Editor)
22) Joan Sauers (Script Editor)
23) Bec Janek (Epk Producer)
24) Matt Byrne (Epk Director)
25) Veronica Buhagiar (First Assistant Editor)
26) James Cowie (Online Editor)
27) Sean Lahiff (Editor)
28) Kirsten Axelholm (Music)
29) Kenneth Lampl (Music)
30) Kelly Valentine Hendry (Casting)
31) Nick Steele (Boom Operator)
32) Andrew Miller (Sound Effects Editor)
33) Will Sheridan (Sound Recordist)
34) Dustin Cumming (Compositor)
35) Viacheslav Degtar (Compositor)
36) Serhiy Protsenko (Compositor)
37) Serhiy Shirmanov (Compositor)
38) Dean Richichi (Digital Compositor)
39) Laurie Hughes (VFX Editor)
40) Mahdi Manar (Visual Effects)
41) Andrea schiavone (Visual Effects)
42) Bec Janek (Visual Effects Producer)
43) John Dietz (Visual Effects Producer)
44) Gabrielle Joosten (Visual Effects Producer)
45) Mark van den Bergen (Visual Effects Supervisor)
46) Jonah Booth-Remmers (Concept Artist)
47) Jeremy Love (Conceptual Design)
48) Scott Ashenden (Construction Manager)
49) Matteo Medos (Prop Maker)
50) Marshall Tearle (Prop Maker)
51) Kaiit Mosby (Property Master)
52) Thomas Healey (Set Dresser)
53) Sam Uther (Storyboard Artist)
54) Paul Warren (Costume Supervisor)
55) Stephen L. Jones (Location Manager)
56) Wayne Nassereddine (Second Assistant Director)
57) Dave Paterson (Additional Writing)
58) Sheila Hanahan (Script Editor)
59) Christopher Vogler (Script Editor)
60) Michael Hauge (Script Editor)
61) Antonetta Russo (Production Accountant)
62) Bec Janek (Production Secretary)
63) Bryn White (First Assistant Camera)
64) Claire Bishop (Second Assistant Camera)
65) Mik Gojic (Data Wrangler)
66) Jules Wurm (Additional First Assistant Camera)
67) Bonnie Paku (Additional Second Assistant Camera)
68) Caleb Hecht (VFX Lighting Artist)
69) Storm Ashwood (Gaffer)
70) Django Nou (Best Boy Electric)
71) Matan Tatarko (Best Boy Grip)
72) Matt Richardson (Key Grip)
73) Annalisa Francesca (Set Decoration)
74) Matt Hatton (Concept Artist)
75) Dane Hallett (Concept Artist)
76) Brian Carlin (Concept Artist)
77) Kate Rawlins (Set Designer)
78) Andrew Kattie (Set Designer)
79) Michael Wolff (Scenic Artist)
80) Stephen Roedel (Set Painter)
81) Sally Blenkinsop (Costumer)
82) Lauren Brice (Costume Assistant)
83) Karen Gower (Key Hair Stylist)
84) Karen Gower (Key Makeup Artist)
85) Bec Triosi (Makeup & Hair)
86) Jonathan Rossiter (Second Unit Director of Photography)
87) Mark Hollowell (Armorer)
88) Alina Gozin'a (Still Photographer)
89) Caleb Thomas (Drone Pilot)
90) Davi Soesilo (Second Assistant Camera)
91) Logan Collier (Key Grip)
92) Glenn Jones (Gaffer)
93) Keir Beck (Stunt Coordinator)
94) Glenn Stewart (Main Title Designer)
95) Ben Eagleton (Colorist)
96) Sam Hayward (Sound Re-Recording Mixer)
97) Nigel Christensen (Sound Designer)
98) Derryn Pasquill (Dialogue Editor)
99) Angus Robertson (Dialogue Editor)
100) Michael Ackroyd (Assistant Sound Editor)
101) Lisa Simpson (Foley Mixer)
102) John Simpson (Foley Recordist)
103) William Gammon (VFX Supervisor)
104) Sandra Mondange (Visual Effects Production Manager)
105) Richard Hall (Compositing Lead)
106) Joe Stenning (Compositing Lead)
107) Caleb Thompson (Compositing Lead)
108) Benjamin Bode (Creative Director)
109) Charles Whittington (Draughtsman)
110) Enzo Ferraro (Draughtsman)
111) Nick Moore (Carpenter)
112) Michael Kumnick (Carpenter)
113) Alex Heath (Carpenter)
114) Eddie Hopton (Carpenter)
115) Michael Bawden (Carpenter)
116) Damian Walshe-Howling (Second Unit Director)
117) Nicole Ashford (CG Artist)
118) Raph Atkins (CG Artist)
119) Mark Chataway (CG Artist)
120) Jim Dodd (CG Artist)
121) Stefan Litterini (CG Artist)
122) Sam Loxton (CG Artist)
123) Mahdi Manar (CG Artist)
124) Gareth Davies (Additional Dialogue)
Ko'proq o'qish >