Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Yengilmas jamoa va ajdar
  • Joylandi: 03.05.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yengilmas jamoa va ajdar - Maftunkor o'g'ri va bir guruh aql bovar qilmaydigan sarguzashtchilar yo'qolgan yodgorlikni olish uchun epik talonchilikka kirishadi, lekin ular noto'g'ri odamlarga duch kelganda, ishlar yomonlashadi.
Очаровательный вор и группа невероятных авантюристов предпринимают эпическое ограбление, чтобы вернуть потерянную реликвию, но все идет наперекосяк, когда они сталкиваются не с теми людьми.

Roles of actors:
1) Chris Pine (Edgin Darvis)
2) Michelle Rodriguez (Holga Kilgore)
3) Regé-Jean Page (Xenk Yendar)
4) Justice Smith (Simon Aumar)
5) Sophia Lillis (Doric)
6) Hugh Grant (Forge Fitzwilliam)
7) Daisy Head (Sofina the Red Wizard)
8) Chloe Coleman (Kira Darvis)
9) Jason Wong (Dralas)
10) Bradley Cooper (Marlemin)
11) Hayley-Marie Axe (Gwinn)
12) Ian Hanmore (Szass Tam)
13) Paul Bazely (Porb Pirabost)
14) Kenneth Collard (Din Caldwell)
16) Philip Brodie (Stanhard Grimwulf)
17) Michael Redmond (Sven Salafin)
18) Daniel Campbell (Ven Salafin)
19) Sharon Blynn (Dimitra Flass)
20) Jude Hill (Boy in Stands)
21) Niamh McCormack (Rogue Contestant)
22) Anton Simpson-Tidy (Ranger Contestant)
23) Edd Osmond (Cleric Contestant)
24) Fionnlagh Allan (Barbarian Contestant)
25) Jeanne Nicole Ní Áinle (Wizard Contestant)
26) Richard Croxford (Lord Neverember)
27) Rylee Neilly-Large (Young Forge)
28) Rylan Jackson (Young Xenk)
31) Emer McDaid (Sheila)
32) Broden Kelly (Additional Crew (Australian Dub))
33) Zachary Ruane (Additional Crew (Australian Dub))
34) Mark Bonanno (Additional Crew (Australian Dub))


People who worked on the film:
1) Dan Lebental (Editor)
2) Denis L. Stewart (Executive Producer)
3) Brian Goldner (Producer)
4) John Francis Daley (Screenplay)
5) John Francis Daley (Director)
6) John Francis Daley (Executive Producer)
7) Barry Peterson (Director of Photography)
8) Chris Pine (Executive Producer)
9) Jeremy Latcham (Producer)
10) Greg Mooradian (Executive Producer)
11) Chris McKay (Story)
12) Michael Gilio (Screenplay)
13) Michael Gilio (Story)
14) Lorne Balfe (Original Music Composer)
15) Ray Chan (Production Design)
16) Zev Foreman (Executive Producer)
17) Jonathan M. Goldstein (Screenplay)
18) Jonathan M. Goldstein (Director)
19) Jonathan M. Goldstein (Executive Producer)
20) Naomi Moore (Set Decoration)
21) Chris Diebold (Sound Designer)
22) Cosmo Sarson (Scenic Artist)
23) Laurence Johnson (Assistant Editor)
24) Nick Meyer (Producer)
25) Amanda Monk (Costume Design)
26) Jun B. Kim (Assistant Editor)
Ko'proq o'qish >