Yengilmas jangchilar / Fokstrot jamoasi / Foxtrot Olti / Foxtrot jamoasi uzbek tilida

Yuklab olish
Yengilmas jangchilar / Fokstrot jamoasi / Foxtrot Olti / Foxtrot jamoasi
  • Kino nomi: Yengilmas jangchilar / Fokstrot jamoasi / Foxtrot Olti / Foxtrot jamoasi
  • Joylandi: 16.05.2024
  • Sifat: HD
  • Yil: 2019
  • Davomiyligi: 1 soat. 54 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yengilmas jangchilar / Fokstrot jamoasi / Foxtrot Olti / Foxtrot jamoasi Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2020 Full HD tas-ix skachat - Parchalanishdan 10 yil o'tgach, Indoneziya maxsus kuchlari guruhi mamlakat ustidan hokimiyatni qo'lga kiritgan dahshatli Piranha korporatsiyasini mag'lub etish va adolatni tiklash uchun birlashadi.

Через 10 лет после расставания группа индонезийских спецназовцев объединяется, чтобы побороть зловещую корпорацию «Пиранья», захватившую власть над страной, и восстановить справедливость.

Roles of actors:
1) Oka Antara (Angga)
2) Rio Dewanto (Bara)
3) Verdi Solaiman (Oggi)
4) Mike Lewis (Ethan)
5) Arifin Putra (Tino)
6) Chicco Jerikho (Spec)
7) Julie Estelle (Sari)
8) Gisellma Firmansyah (Dinda)
9) Miller Khan (Indra)
10) Edward Akbar (Wisnu)
11) Aurélie Moeremans (Sergeant Raya)
12) Godfred Orindeod (Gecko)
13) Norman R. Akyuwen (Aula)
14) Cok Simbara (Soeganda)
15) Willem Bevers (President Barona)
16) Joshua Pandelaki (Farid Baskoro)
17) Ario Prabowo (Hengky Laksono)
18) Otig Pakis (Adnan Atmaja)
19) Dayu Wijanto (Oggi's Mom)
20) Ronny P. Tjandra (Senator)
21) Vonny Anggraini (Senator)
22) Elkie Kwee (Senator)
23) Dessy Mulasari (Senator)
24) Roy C. Muchlis (Senator)
25) Anto Ahmad (Senator)
26) Badra (Aula's Men)
27) Melkias Ronald Torobi (Aula's Men)
28) Mardi Sulaiman (Aula's Men)
29) Boim Aji Setiaji (Aula's Men)
30) Gilang Ramadhan (Reform Survivor)
31) Anom Perkasa (Reform Guard)
33) Hingka Moedra (Teenage Punk Leader)
34) Donny Teguh (Reformist Husband)
35) Sari Hardini (Reformist Wife)
36) Rangga (Reformist Kid)
37) Daniel Ekaputra (Kodiak)
38) Tjokorda Raka Kerthyasa (Kodiak)
39) Sylvie Cendana (Escort)
44) Kathy Cai (News Speaker)
45) Muhammad Zacky Al Hosen (News Anchor)
46) Ultrich Farzah (News Anchor)
47) Garren Jehan (Reporter Friend)
49) Ken Rendaning Suxmanegoro (News Crew)
50) Tegar Satrya (Police Chief)
51) Tino Saroengallo (Interviewer)
52) Sheila Nadine (Female Artist)
53) Nenek Acih (Blind Beggar)
54) Edy Sumarno (Homeless Guy)
55) Lutfi Ardiansyah (Fight Anouncer)
56) Maskur Wibowo (GERRAM K9 Unit)
57) Ahmad Turmudi (GERRAM K9 Unit)
58) Alfon Budihartono (Wisnu's Office Elevator Guard)
59) Harmailis (Indra's Bodyguard)
60) Ivan Irfan Andriansyah (Indra's Bodyguard)
61) Ryan Cahyadi (Marines)
62) Gunatah Iksan (Marines)
63) Hannie Cyntia Dewi (Employees Hallway)


People who worked on the film:
1) Mario Kassar (Producer)
2) Cecep Arif Rahman (Choreographer)
3) Yayan Ruhian (Choreographer)
4) Ical Tanjung (Director of Photography)
5) Mario Kassar (Executive Producer)
6) Andreas Tika (Producer)
7) Henry Djunaedi (Producer)
8) Iqbal Marjono (Production Design)
9) Nanda Giri (Casting Director)
10) Stanley S. A.C.I. (Casting Director)
11) Denny Rihardie (Editor)
12) Mark Goldblatt (Editorial Consultant)
13) Hiroyuki Ishizaka (Sound Designer)
14) Rob Powers (Music Director)
15) Andrew Juano (Visual Effects Supervisor)
16) Randy Korompis (Director)
17) Randy Korompis (Screenplay)
18) Randy Korompis (Writer)
19) Irwan D. Mussry (Co-Executive Producer)
20) Very Tri Yulisman (Stunt Coordinator)
21) Yandi 'Piranha' Sutsina (Choreographer)
22) Mardi Sulaiman (Stunt Double)
23) Novi Rahmat Hidayat (Stunt Double)
24) Muhammad Fredi (Stunt Double)
25) Erik Rukmana (Stunt Double)
26) Evan Piranha (Stunt Double)
27) Yandi 'Piranha' Sutsina (Stunt Double)
28) Eva Wulan (Stunt Double)
29) Very Tri Yulisman (Stunt Driver)
30) Raeshard Octaviansha (Stunt Double)
31) Ahmad Joko Pramono (Stunts)
32) Acip Sumardi (Stunts)
33) Ali Masae (Stunts)
34) Aditiya Khaqiqi (Stunts)
35) Madi Piranha (Stunts)
36) Safaringga (Stunts)
37) Andi Mustaqim (Fight Choreographer)
38) Syabramayudi (Fight Choreographer)
39) Rian Tandika (Fight Choreographer)
40) Angga Putera Baruna (Fight Choreographer)
41) Anom Perkasa (Fight Choreographer)
42) Buchori Muslim (Fight Choreographer)
43) Asta Nurcahya (Fight Choreographer)
44) Zikho Ramadhan Kiat (Fight Choreographer)
45) Cahli Tampubolon (Fight Choreographer)
46) Andi Suwandi (Fight Choreographer)
47) Bram Spartan Six (Fight Choreographer)
48) Eka 'Piranha' Rahmadia (Fight Choreographer)
49) Hari Chodox (Fight Choreographer)
50) Hingka Moedra (Fight Choreographer)
51) Isman Kurniawan (Fight Choreographer)
52) Kinez Riza (Co-Executive Producer)
53) Wilson Pesik (Co-Executive Producer)
54) Ibin Bachtiar (Co-Executive Producer)
55) Bambang Gunawan Tanudjaja (Co-Executive Producer)
56) Ivan Pesik (Co-Executive Producer)
57) Philip Korompis (Co-Executive Producer)
58) Siti Fatimah Ayuningdyah (Producer's Assistant)
59) Bernard Yasin Satiadi (Producer's Assistant)
60) Wiwit Marzuki (Co-Producer)
61) Marinelza (Line Producer)
62) Awaludin Saffad (Unit Production Manager)
63) Reza Soehendra (Post Production Coordinator)
64) Estu Pradhana (Original Music Composer)
65) Wanyi Pratiknyo (Producer's Assistant)
66) Santoso Sunu Purwoko (First Assistant Director)
67) Aisha Balinda (Second Assistant Director)
68) Eugenea Agnes Widayanti (Third Assistant Director)
69) Riefky Gifari (Assistant Director Trainee)
70) Uti Ramadina (Production Coordinator)
71) Debbie Mahardika (Travel Coordinator)
72) Phanggah Wicaksono (Production Assistant)
73) Rachmi Fazari (Production Runner)
74) Dodi Pebriandi Usman (Key Production Assistant)
75) Lely Siwalette (Script Supervisor)
76) Ikhsan S. A.C.I. (Casting Coordinator)
77) Yunita Chun (Casting Assistant)
78) Abu Bakar (Casting Assistant)
79) Wihana Erlangga (Assistant Production Design)
80) Marsiyanti (Art Direction)
81) Sahny Pratama (Graphic Designer)
82) Yoga Arysta (Property Master)
83) Danang KC (Assistant Property Master)
84) Abdul Malikuk Ghofar (Property Buyer)
85) Arie Anugrah Pakartie (Property Buyer)
86) Herry Rachman (Set Dresser)
87) Agus Kerto Sutopo (Set Dresser)
88) Arifinsyah Nasution (Set Dresser)
89) Bayu Adi Saputra (Runner Art Department)
90) Rendra Petir (Camera Operator)
91) Topan Dwi Prastyo (Assistant Camera)
92) Nia Karunia Islami (Clapper Loader)
93) Ayatno (Drone Pilot)
94) Danu Moksa (Digital Imaging Technician)
95) Agasta Ariani (Clapper Loader)
96) Papa Bielly Siregar (First Assistant "B" Camera)
97) Afrigo (Second Assistant "B" Camera)
98) Ayi Moksa (Data Wrangler)
99) Soebandi (Visual Effects Assistant Editor)
100) Karwan Karel (Visual Effects Assistant Editor)
101) Jalaludin (Visual Effects Assistant Editor)
102) Imron Rosyadi (Visual Effects Assistant Editor)
103) Fachrun Daud (Assistant Editor)
104) Juni Nur Imani (Assistant Editor)
105) Andi Wijaya (CGI Director)
106) Kalvin Irawan (3D Artist)
107) Amanda Putri Subroto (Matchmove Supervisor)
108) Norman Hermansyah (Gaffer)
109) Riswan Efendy (Assistant Gaffer)
110) Agus Purnomo (Assistant Gaffer)
111) Aziz Farikhun (Lighting Technician)
112) Donny Hendayana (Lighting Technician)
113) Tunggu Manurung (Lighting Technician)
114) Rinto Ambar Krisnanto (Key Grip)
115) Berliyonda (Best Boy Grip)
116) Jumanto (Grip)
117) Nana Suhana (Grip)
118) Asep S. Imron (Dolly Grip)
119) Khalid Khasogi (Translator)
120) Aufa Rachmat Triangga Ariaputra (Sound Recordist)
121) Supriyanto (Boom Operator)
122) Rahadian Ridhoadi R. (Utility Sound)
123) Finny Ambiya (Utility Sound)
124) Ali Firman Frasetya (Data Wrangler)
125) Francis Lee (Construction Manager)
126) Ook Gozali (Construction Coordinator)
127) Yeyep Bin Umar (Painter)
128) Yoga Nugraha (Painter)
129) Jajang Nurjaman (Painter)
130) Arie Muryanto (Prosthetic Designer)
131) Tania Soeprapto (Wardrobe Master)
132) Isabelle Patrice (Wardrobe Supervisor)
133) Nanang Sukendar (Dresser)
134) Wanda Setiadi (Dresser)
135) Dwitya Anindita Harioto (Dresser)
136) Novie Ariyanti (Key Makeup Artist)
137) Novie Ariyanti (Key Hair Stylist)
138) Ananda Ali Fatechi (Makeup & Hair Assistant)
139) Nui Nuraini (Makeup & Hair Assistant)
140) Use Bhadu (Armory Coordinator)
141) Herlam Lingga (Picture Car Coordinator)
142) Amril Musaddad Pakpahan (Location Manager)
143) Daniel Kristianto (Location Production Assistant)
144) Soegihartono (Location Assistant)
145) Erwan Ruswandi (Location Assistant)
146) Milka Gracia (Line Producer)
147) Dewi Rumondang Carmel (Production Assistant)
148) Christian Alvin Sunanja (Location Manager)
149) Wintje Sugiono (Casting Director)
150) Narendra Santosa (Assistant Director)
151) Andra Fembriarto (Assistant Director)
152) Adrian Sugiono (Director of Photography)
153) Denny Rihardie (Digital Imaging Technician)
154) Denny Rihardie (Script Supervisor)
155) Didi Mulyadi (Camera Operator)
156) Ario Wibowo (Art Direction)
157) Rizky Amalia (Post Production Coordinator)
158) Rivai Chen (Post Production Supervisor)
159) Mike Julius (Post Production Assistant)
160) Anton Piran (Post Production Assistant)
161) Rob Powers (Music Score Producer)
162) Adrian Sugiono (Supervising Editor)
163) Erry Kibo (Assistant Editor)
164) Charlene Ong Chye Leng (Sound Editor)
165) Dustin Riduan Shah (Sound Editor)
166) Chawakorn Thongkua (Foley Editor)
167) Hiroyuki Ishizaka (Foley Artist)
168) Randy Singer (Foley Mixer)
169) Joel Lee Zhen Ern (Foley Mixer)
170) Thanasak Julakate (Foley Artist)
171) Nawaphol Panwised (Foley Mixer)
172) Andi Wijaya (Visual Effects Supervisor)
173) Nadia Santoso (3D Coordinator)
174) Winie Rahardja (Visual Effects Coordinator)
175) Amanda Putri Subroto (Animation Coordinator)
176) RD Akhmad Krizqiga BP (CG Artist)
177) Mulia Denata (CG Artist)
178) Meike Angelina (CG Artist)
179) Intan Hidayah (CG Artist)
180) Feliciana Shinta Devi (CG Artist)
181) Gleenald Sugianto (CG Artist)
182) Mingnarto Lie (CG Artist)
183) Joshua Laurensius P. (CG Artist)
184) Khalida Jasmine Karina (CG Artist)
185) Priscilla Paramitha A. (CG Artist)
186) Handoko Pranyoto (CG Artist)
187) Handoko Aryo Wibowo (VFX Artist)
188) Darren Lesmana (VFX Artist)
189) Michael Elton Widjaja (VFX Artist)
190) M. Taksoko W. Hendroharto (CG Artist)
191) Glenn Filbert Lianto (CG Artist)
192) Axellya Jesslyn S. (CG Artist)
193) Luluk Silviana R. (Animation)
194) Nico Yudha Prathama (Animation)
195) Aditya Dharmawan (Animation)
196) Felix Handoko (Animation)
197) Nur Kholis (Animation)
198) Abdun Nafi A. (Animation)
199) M. Mahfudin (Animation)
200) Agus Suprianto (Additional Visual Effects)
201) Annas M. Arraisy (Additional Visual Effects)
202) Randy Korompis (Additional Visual Effects)
203) Denny Rihardie (Additional Visual Effects)
204) P' Nu (Digital Colorist)
205) Aldi Nada Permana (Songs)
206) Aldi Nada Permana (Lyricist)
207) Aurélie Moeremans (Theme Song Performance)
208) Iman Sastrosatomo (Music Producer)
209) Rio Ricardo (Music Arranger)
210) Ucok Albasirun (Makeup & Hair Assistant)
211) Eriek Nurhikmat (Still Photographer)
212) Aurélie Moeremans (Music)
Ko'proq o'qish >
t