Ebigeyl / Abigeyl uzbek tilida

Yuklab olish
Ebigeyl / Abigeyl
  • Kino nomi: Ebigeyl / Abigeyl
  • Joylandi: 16.05.2024
  • Sifat: HD
  • Yil: 2024
  • Davomiyligi: 1 soat. 49 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Triller , Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ebigeyl / Abigeyl (Ujas, Qo'rqinchli, Vampir film) Uzbek tilida O'zbekcha 2024 tarjima kino Full HD skachat - Yollanma askarlar to'dasi maslahat bilan harakat qilib, bir boyning qizi bo'lgan 12 yoshli balerinani o'g'irlab ketishadi. Tanho qasrda ular 24 soat davomida to'lovni kutishadi, to'satdan kimdir ularning sonini qisqartirishni boshlaydi.

Банда наёмников по наводке похищает 12-летнюю балерину, дочь некоего богатого человека. Засев в уединённом особняке, они в течение 24 часов собираются ожидать выкуп, когда вдруг кто-то начинает сокращать их количество.
Roles of actors:
1) Melissa Barrera (Joey)
2) Dan Stevens (Frank)
3) Alisha Weir (Abigail)
4) Kathryn Newton (Sammy)
5) Kevin Durand (Peter)
6) William Catlett (Rickles)
7) Angus Cloud (Dean)
8) Giancarlo Esposito (Lambert)
9) Matthew Goode (Father)


People who worked on the film:
1) Matt Bettinelli-Olpin (Director)
2) Tyler Gillett (Director)
3) Chad Villella (Producer)
4) William Sherak (Producer)
5) Paul Neinstein (Producer)
6) James Vanderbilt (Producer)
7) Tripp Vinson (Producer)
8) Stephen Shields (Story)
9) Stephen Shields (Screenplay)
10) Guy Busick (Screenplay)
11) Rich Delia (Casting)
12) Susie Cullen (Production Design)
13) Shane McEnroe (Supervising Art Director)
14) Aisling O'Callaghan (Art Direction)
15) Ron Lynch (Executive Producer)
16) Macdara Kelleher (Executive Producer)
17) Brian Tyler (Original Music Composer)
18) Aaron Morton (Director of Photography)
19) Matt Curtis (Title Designer)
20) Michael P. Shawver (Editor)
21) Gwen Jeffares Hourie (Costume Design)
22) Liz Byrne (Makeup Artist)
23) Peter Delaney (Concept Artist)
24) Linda Gannon (Hair Designer)
25) Paddy Hoyne (Prosthetic Makeup Artist)
26) Aimee Plant (Makeup Artist)
27) Cara Hannah Sullivan (Makeup Artist)
28) Niamh Gale (Unit Production Manager)
29) Cristen Carr Strubbe (Executive In Charge Of Production)
30) Wade Allen (Second Unit Director)
31) Karen Byrne (Second Assistant Director)
32) Alan Elbakidze (Assistant Director Trainee)
33) Daire Glynn (First Assistant Director)
34) Nicola Jackson (Third Assistant Director)
35) Oisin McDermott (Assistant Director Trainee)
36) Chelsea O'Toole (Assistant Director Trainee)
37) Tanya Rosen (Second Assistant Director)
38) Robert Barrett (Assistant Art Director)
39) Patricia Douglas (Graphic Designer)
40) James Doyle (Graphic Designer)
41) Mick Flood (Property Master)
42) Fabien Oman (Props)
43) Patrick Christensen (ADR Mixer)
44) Hugh Fox (Production Sound Mixer)
45) Tavish Grade (Foley Mixer)
46) Dan O'Connell (Foley Artist)
47) Eloi Bartolomé (Digital Compositor)
48) Samantha Bailor (Compositor)
49) Anna Escoda (Visual Effects Coordinator)
50) Duncan Key (Compositor)
51) Huck Hur (Head of Layout)
52) Gudjon Kristjansson (Compositing Supervisor)
53) Vikas Patnaik (Visual Effects Coordinator)
54) Adrià Ruiz (Digital Compositor)
55) Pablo Franquebalme Álvarez (Lighting Artist)
56) Aoife Bailey (Stunt Double)
57) Hannah Behan (Stunt Double)
58) Rachelle Beinart (Stunt Double)
59) David Byrne (Stunt Driver)
60) Isaac Cairns (Stunts)
61) Seth Collins (Stunts)
62) Fionn Condren (Stunt Driver)
63) Orlaith Doherty (Stunt Driver)
64) Chris Dowling (Stunt Driver)
65) Jennifer El Damasi (Stunts)
66) Isaac Finken (Stunts)
67) Jessica Grant (Fight Choreographer)
68) Dennis Healy (Stunt Driver)
69) Jacek Jagodka (Stunt Double)
70) Yeray Morillas (Stunt Double)
71) Stephen Mullen (Stunt Driver)
72) Giedrius Nagys (Stunt Coordinator)
73) Jokubas Nagys (Stunt Double)
74) Alessandro Romeo (Stunts)
75) Paul Thompson (Stunt Driver)
76) Rob Atkinson (Electrician)
77) Alan Butler (First Assistant Camera)
78) John Connon (Key Grip)
79) Barry Conroy (Gaffer)
80) Sean Conroy (Lighting Technician)
81) Luke Murphy Gilligan (First Assistant Camera)
82) Eimear Ennis-Graham (Lighting Technician)
83) Sean Green (Clapper Loader)
84) Bailey Hayden (Camera Trainee)
85) Barry Hehir (Lighting Programmer)
86) Howard Jones (Second Assistant Camera)
87) Oisín Kelly (Grip)
88) Daniel Kinney (Camera Trainee)
89) Richard Lacey (Second Assistant Camera)
90) Elena Larionova (Camera Trainee)
91) Sean Leonard (Digital Imaging Technician)
92) Esme Pum McNamee (Epk Camera Operator)
93) Zach McParland (Dailies Technician)
94) Greg Murphy (Camera Trainee)
95) Karl Roche (Best Boy Grip)
96) Mick O'Rourke (Camera Operator)
97) Shane Rowan (Second Assistant Camera)
98) Patty Connolly (ADR Voice Casting)
99) Amy Costa (Casting Assistant)
100) Mark Sussman (ADR Voice Casting)
101) Niamh Buckley (Costume Supervisor)
102) Ciara Deery (Costume Standby)
103) Nicola Flynn (Costume Standby)
104) Audrey Lynch (Costume Standby)
105) Lindsey McClurg (Costume Standby)
106) Annie Peachey (Costume Assistant)
107) Diana 'D' Yip (First Assistant Editor)
108) Gabriel Diaz (Assistant Editor)
109) Tessa Davis (Location Assistant)
110) Jack Farrelly (Assistant Location Manager)
111) Eoin Holohan (Location Manager)
112) Matthew Llewellyn (Music Editor)
113) Jeff Toyne (Orchestrator)
114) Ben Zales (Music Editor)
115) Louise Gaffney (Script Supervisor)
116) Sinéad Lillis (Script Supervisor)
117) Anthony Pattison (Picture Car Coordinator)
118) Cian Boyne (Production Coordinator)
119) Donal Duffy (Assistant Production Coordinator)
120) Harry Loakman (Production Trainee)
121) Roisin O'Donoghue (Production Assistant)
122) Ciara Walsh Clancy (Production Secretary)
123) Angus Cloud (In Memory Of)
Ko'proq o'qish >
t