Final operatsiyasi / Operatsiya yakuni uzbek tilida

Yuklab olish
Final operatsiyasi / Operatsiya yakuni

Kino tavsifi
Final operatsiyasi / Operatsiya yakuni Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2018 Full HD skachat - Ikkinchi Jahon urushi tugaganidan 15 yil o'tgach, "Yahudiylar savolining yakuniy yechimi" uchun mas'ul bo'lgan mashhur Gestapo ofitseri Adolf Eyxmanni qidirish uchun maxsus agentlar guruhi tuziladi.

Через 15 лет после окончания Второй мировой войны создаётся команда спецагентов, чтобы выследить Адольфа Эйхмана - печально известного сотрудника гестапо, отвечавшего за «окончательное решение еврейского вопроса».

Roles of actors:
1) Oscar Isaac (Peter Malkin)
2) Ben Kingsley (Adolf Eichmann)
3) Mélanie Laurent (Hanna Elian)
4) Peter Strauss (Lothar Hermann)
5) Nick Kroll (Rafi Eitan)
6) Lior Raz (Isser Harel)
7) Michael Aronov (Zvi Aharoni)
8) Ohad Knoller (Ephraim Ilian)
9) Torben Liebrecht (Yaakov Gat)
10) Joe Alwyn (Klaus Eichmann)
11) Haley Lu Richardson (Sylvia Hermann)
12) Pêpê Rapazote (Carlos Fuldner)
13) Simon Russell Beale (David Ben-Gurion)
14) Rita Pauls (Fruma)
15) Greta Scacchi (Vera Eichmann)
16) Greg Hill (Moshe Tabor)
17) Michael Benjamin Hernandez (Dani Shalom)
18) Rocío Muñoz (Graciela)
19) Ania Luzarth (Annia)
21) Ezequiel Campa (Herr Werner)
22) Aitor Miguens (Antonio)
23) Antonia Desplat (Dvora)


People who worked on the film:
1) Chris Weitz (Director)
2) Tom Daley (Associate Producer)
3) David Brisbin (Production Design)
4) Oscar Isaac (Producer)
5) Matt Charman (Executive Producer)
6) Florencia Martin (Set Decoration)
7) Matthew Orton (Writer)
8) Brian Kavanaugh-Jones (Producer)
9) Jason Spire (Producer)
10) Micaela Buye (Line Producer)
11) Pamela Martin (Editor)
12) Connie Balduzzi (Costume Design)
13) Ron Schmidt (Executive Producer)
14) Fred Berger (Producer)
15) Javier Aguirresarobe (Director of Photography)
16) Julio Pascoli (Construction Coordinator)
17) Michael Wharton (CG Supervisor)
18) Enrique Vélez (Best Boy Grip)
19) Claudia Morgado Escanilla (Script Supervisor)
20) Julián Catz (Boom Operator)
21) Randy Singer (Foley Mixer)
22) Adam Kopald (Sound Effects Editor)
23) Franco Burattini (Weapons Master)
24) John P. Nugent (Visual Effects Supervisor)
25) Alejo Giles (Assistant Camera)
26) José Cangelosi (Rigging Grip)
27) Staci Pontius (First Assistant Editor)
28) Amy Leigh Johnson (Unit Publicist)
29) Ellen Freund (Property Master)
30) Noah Dunbar (ADR Recordist)
31) Ariel Arredondo Lopez Dickson (Stunt Coordinator)
32) Lucia Marmorek (Costume Assistant)
33) Patrick M. Allen (Digital Intermediate Producer)
34) Santiago Serret (Location Manager)
35) Matias Di Capua (Picture Car Coordinator)
36) Giorgia Garcia-Moreno (Sound Assistant)
37) Ando Johnson (Sound Effects Editor)
38) Sergio Olmos (Rigging Grip)
39) Nevin Seus (Music Editor)
40) Avy Kaufman (Casting)
41) Eduardo Puga (Special Effects Supervisor)
42) Chris Rodriguez (Lighting Artist)
43) Soledad Muñiz (Assistant Costume Designer)
44) Eric Layne (Production Accountant)
45) Kendelle Elliott (Art Direction)
46) Ricardo Méndez Matta (First Assistant Director)
47) Delfina De La Cárcova (Costume Assistant)
48) Pilar Gonzalez (Key Costumer)
49) Nicolas Charron (Orchestrator)
50) Flor Colombatti (Production Coordinator)
51) Karina Camporino (Key Makeup Artist)
52) Fernando Cornaglia (Sound Assistant)
53) Karim Kachou (Assistant Camera)
54) Sebastián Mendelberg (Rigging Gaffer)
55) Juan David Troncoso (Costume Assistant)
56) Michael Riley (Main Title Designer)
57) Florencia Grosso (Hairstylist)
58) Agostina De Francesco (Assistant Set Decoration)
59) Pablo Olivera (Concept Artist)
60) Rick Owens (Foley Artist)
61) Javier Farina (Sound Mixer)
62) Ezequiel Cardoni (Grip)
63) Valeria Fiorini (Still Photographer)
64) Rick Willoughby (Art Direction)
65) Poli Marichal (Storyboard Artist)
66) Federico Ransenberg (Special Effects Coordinator)
67) Junyoung Han (Digital Compositor)
68) Matías Mesa (Camera Operator)
69) Max Pankow (Post Production Assistant)
70) Jean-Pascal Beintus (Orchestrator)
71) Nicolas Pollastri (Transportation Coordinator)
72) Diego Igartua (Transportation Captain)
73) Jane Galli (Makeup Department Head)
74) Rodrigo Cala (Production Manager)
75) Lauren Hadaway (Supervising Dialogue Editor)
76) Matthew E. Schneider (Post Production Coordinator)
77) Vera Fabrykant (Post Production Coordinator)
78) Terry Wilson (Music Editor)
79) Marcela Bazzano (Art Direction)
80) Laura Martinez Corfield (Art Department Coordinator)
81) Michael Miller (ADR Mixer)
82) Kevin Bailey (Assistant Editor)
83) Mirella Hoijman (Assistant Property Master)
84) Patrick O'Keeffe (Digital Compositor)
85) Eden Stelmach (Post Production Assistant)
86) Pei Yao (Compositor)
87) Daniel Ring (Electrician)
88) Jon Goracy (Casting Associate)
89) Steven Gizicki (Music Supervisor)
90) Hernán Converti (Boom Operator)
91) Saeed Faridzadeh (Digital Compositor)
92) Matthew Ribeiro (Matte Painter)
93) Ramón Cácceres (Best Boy Electric)
94) Javier Caña (Electrician)
95) Caitlin McKenna (ADR Voice Casting)
96) Ezequiel Rossi (Post Production Coordinator)
97) Adrian Fiszbejn (Production Assistant)
98) Suzanne Stokes-Munton (Hair Department Head)
99) Lauren Hadaway (Supervising ADR Editor)
100) Jaime Muschietti (Gaffer)
101) Julieta Gantov (Costume Assistant)
102) Peter Cummings (Researcher)
103) Scott A. Hecker (Supervising Sound Editor)
104) Robert J. Bruce (Compositing Supervisor)
105) Edward P. Pedersen (Visual Effects Producer)
106) Julián Cantaro (Electrician)
107) Walter Saavedra (Electrician)
108) Ariel Vélez (Key Grip)
109) Martin Dotta (Second Assistant Camera)
110) Sylvain Morizet (Orchestrator)
111) Chris Navarro (ADR Mixer)
112) Fernanda Castelo (Assistant Art Director)
113) Federico Rivarés (Camera Operator)
114) Katia Szechtman (Local Casting)
115) Iair Said (Local Casting)
116) Emily Austin Griswold (VFX Artist)
117) Alexandre Desplat (Original Music Composer)
Ko'proq o'qish >
t