Samo sadosi / G'aroyib tovushlar / Tashqi aks-sado uzbek tilida

Yuklab olish
Samo sadosi / G'aroyib tovushlar / Tashqi aks-sado
  • Kino nomi: Samo sadosi / G'aroyib tovushlar / Tashqi aks-sado
  • Joylandi: 16.05.2024
  • Sifat: HD
  • Yil: 2014
  • Davomiyligi: 1 soat. 31 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Sarguzasht , Fantaziya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Samo sadosi / G'aroyib tovushlar / Tashqi aks-sado Uzbek tilida O'zbekcha 2014 tarjima kino Full HD skachat - Eng yaxshi do'stlar Tusk, Munch va Aleks mobil telefonlariga g'alati kodli xabarlarni ola boshladilar. Ular bu nimanidir anglatishiga ishonch hosil qilishadi, lekin ota-onalar va hokimiyat ularni jiddiy qabul qilmaydi. Ular kodni buzishga va xabarlar manbasiga ergashishga qaror qilishadi. Ular duch kelayotgan narsa bizning dunyomizdan emas va u yordamga muhtoj.

Лучшие друзья Таск, Манч и Алекс начали получать странные закодированные послания на свои мобильные телефоны. Они убеждены, что это что-то да значит, но родители и власти не воспринимают их всерьез. Они решаются взломать код и следуют к источнику посланий. То, с чем они сталкиваются, не из нашего мира и оно нуждается в помощи.

Roles of actors:
1) Teo Halm (Alex)
2) Astro (Tuck)
3) Reese Hartwig (Munch)
4) Ella Wahlestedt (Emma)
5) Jason Gray-Stanford (Dr. Lawrence Madsen)
6) Algee Smith (Marcus Simms)
7) Arthur Darbinyan (Pawn Shop Owner)
8) Cassius M. Willis (Calvin)
9) Sonya Leslie (Theresa Simms)
10) Kerry O'Malley (Janice Douglas)
11) Virginia Louise Smith (Betty Barrett)
12) Peter MacKenzie (James Hastings)
13) Valerie Wildman (Christine Hastings)
14) Roger Hewlett (Construction Worker #2)
15) Mary Pat Gleason (Dusty - Mullet Lady at Bar)
17) Brooke Dillman (Diner Waitress)
18) Myk Watford (Blake Douglas)
19) Tiffany Espensen (Charlie - School Friend #1)
20) Israel Broussard (Cameron)
21) Drake Kemper (Mookie)
22) Sara Arrington (Munch's Mother's Friend)
23) Michael Lee Merrins (Truck Driver)
24) Sean Carroll (Podcast Voice (voice))
25) Chris Wylde (Security Agent)
26) Frank Lloyd (Bar Patron #3)


People who worked on the film:
1) Dave Green (Director)
2) Henry Gayden (Screenplay)
3) Henry Gayden (Story)
4) Andrew Panay (Story)
5) Crispin Struthers (Editor)
6) Carsten Kurpanek (Editor)
7) Ryan Kavanaugh (Producer)
8) Maxime Alexandre (Director of Photography)
9) Joseph Trapanese (Original Music Composer)
10) Kasra Farahani (Production Design)
11) Randi Hiller (Casting)
12) Tamara Notcutt (Casting)
13) Andrew Panay (Producer)
14) Richard Bloom (Art Direction)
15) Chris Snyder (Construction Coordinator)
16) Colette D. Dahanne (Sound Effects Editor)
17) Chris O'Hara (Stunt Coordinator)
18) Willard Overstreet (Sound Effects Editor)
19) David Lombard (Leadman)
20) Chris Carroll (Gaffer)
21) Zachary Fannin (Assistant Art Director)
22) Anne Porter (Set Designer)
23) James Tichenor (Visual Effects Producer)
24) Steven Docherty (Transportation Captain)
25) Mitchell S. Drain (Visual Effects Supervisor)
26) Tiffany Wu (Visual Effects Producer)
27) Ben Hernandez Bray (Stunt Coordinator)
28) J.D. Schwalm (Special Effects Coordinator)
29) Bryan Lawson (Music Editor)
30) Judianna Makovsky (Costume Design)
31) Kanani Wolf (Set Costumer)
32) Sam Cieply (Script Coordinator)
33) Tiffany Busche (Set Costumer)
34) Kiran Kaur Saini (Script Supervisor)
35) Wendy Means (Art Department Coordinator)
36) Ronald Eng (Sound Designer)
37) Sarah Monat (Foley)
38) Ronald Eng (Supervising Sound Editor)
39) Josh Saeta (Visual Effects Supervisor)
40) Colette D. Dahanne (Dialogue Editor)
41) Tim Carras (Visual Effects Supervisor)
42) Jody Thomas (Foley)
43) Ted Moser (Transportation Coordinator)
44) Missy Parker (Set Decoration)
45) Amy Lederman (Makeup Department Head)
46) Joshua D. Comen (Visual Effects Producer)
47) Anik Seguin (Visual Effects Editor)
48) Benji Bakshi (Additional Photography)
49) Keith Peterman (Camera Operator)
50) Jennifer Brown Greenberg (Makeup Artist)
51) Joel Thompson (Visual Effects Editor)
52) Matt Sweat (Visual Effects Editor)
53) Zack Mazerolle (Visual Effects Editor)
54) Peter Kukla (Hairstylist)
55) David Pierson (Camera Operator)
56) Alexandre Lehmann (Additional Photography)
57) Tracy Manzo (Makeup Artist)
58) Matt Mosher (Helicopter Camera)
59) Gregory M. Edgar (Property Master)
60) Mickey Giacomazzi (Stunt Driver)
Ko'proq o'qish >
t