Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: G'oyib bo'lgan Bernadett
  • Joylandi: 24.09.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
G'oyib bo'lgan Bernadett Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2019 Full HD skachat - Maftunkor ayol va iste'dodli me'mor Bernadettda hamma narsa bor: chiroyli uy, ajoyib qiz, muvaffaqiyatli va mehribon er. Garchi u mahalla onalarining “benuqson” guruhidan ajralib tursa-da, Bernadett kunlarning birida izsiz g‘oyib bo‘lishini hech kim tasavvur qila olmasdi. U o‘zini izlab, oxiratda baxt topishga intiladi.
У Бернадетт, очаровательной женщины и талантливого архитектора, есть всё: прекрасный дом, замечательная дочь, успешный и любящий муж. Хоть она и выбивается из «безупречной» компании соседских мамаш, никто не мог представить, что в один прекрасный день Бернадетт просто исчезнет без следа. Она отправляется на поиски себя, пытаясь обрести счастье на краю света.
Roles of actors:
1) Cate Blanchett (Bernadette)
2) Billy Crudup (Elgie)
3) Emma Nelson (Bee)
4) Kristen Wiig (Audrey)
5) Patrick Sebes (Tom the Blackberry Guy)
6) Zoe Chao (Soo-Lin)
7) Lee Harrington (USC Student)
8) David Paymer (Jay Ross)
9) Megan Mullally (Judy Toll)
10) Laurence Fishburne (Paul Jellinek)
11) Steve Zahn (David Walker)
12) Patrick Jordan (Game Show Host)
13) Shaun Cameron Hall (Pablo)
14) Kathryn Feeney (Tamara the Pharmacy Employee)
15) Richard Robichaux (Floyd the Pharmacist)
16) Amy Rayko (Lisa Prospective Parent)
17) Nancy McNulty (Lori Prospective Parent)
18) Daina Griffith (Julie Prospective Parent)
19) Kate Easton (Tammy Prospective Parent)
20) Stephen Donnelly (Mr. Hayes)
21) Thalia Torio (Kennedy)
22) Judy Greer (Dr. Kurtz)
23) James Urbaniak (Agent Marcus Strang)
24) Mark Philip Stevenson (Architectural Expert)
25) Cherie McClain (News Reporter)
26) Maureen d'Armand (Crew Member Allegra)
27) Jóhannes Haukur Jóhannesson (Captain J. Rouverol)
28) Troian Bellisario (Becky)
29) Claudia Doumit (Iris)
30) Katelyn Statton (Vivian)
31) Jennifer Tober (Snappy Tourist Lady)
32) Kate Burton (Ellen Idelson)
33) Joe Coyle (Mike the State Senator)
34) Alan Lee Baker (Construction Worker (uncredited))
35) Richard Barlow (Stu Reardon (Microsoft Executive) (uncredited))
36) Heidi Barrientes (Airport Traveler / Taxi Passenger (uncredited))
37) Tom Bonello (Pharmacy Patron (uncredited))
38) Brian "Wolfman Black" Bowman (Parent (uncredited))
39) Chris Breen (Audience Member (uncredited))
40) Gregory Bromfield (Caterer (uncredited))
41) Zachary Davis Brown (Kyle's Friend (uncredited))
42) Owen Buckenmaier (Kyle (uncredited))
43) Isaac J. Conner (Passenger (uncredited))
45) Kelli Culbertson (Restaurant Patron (uncredited))
47) Kelley Davis (Passenger (uncredited))
48) Chris Drexel (Restaurant Patron (uncredited))
49) Grant Eastey (Restaurant Patron (uncredited))
50) Amy Lyn Elliott (Flight Attendant (uncredited))
51) Russell Bradley Fenton (Gary Oppenheimer (uncredited))
52) Joe Fishel (Galer Street School Parent (uncredited))
53) Simone Bruyère Fraser (Restaurant Patron (uncredited))
54) Emir García (Pedestrian (uncredited))
55) Peter Georgo (Tech Enthusiast / Party Goer (uncredited))
56) Jason Gerrard (Microsoft Office Worker (uncredited))
57) Elijah Goulet (School Child (uncredited))
58) Ben Guenther (TED Talk Attendee (uncredited))
59) Juliane Hagn (Airport Traveler (uncredited))
60) Rene Hamlet (Traveler (uncredited))
61) Joely Haregsin (Jellinek's Student (uncredited))
62) Mike D Harris (Coffee Shop Patron (uncredited))
63) Andrew Harvey (Tourist in Boat (uncredited))
64) Adam Hicks (Parent (uncredited))
65) Jagger Hicks (Student (uncredited))
66) Liz Higgins (Traveler (uncredited))
67) Anthony Holland (Beeber Construction Worker (uncredited))
68) Tara O. Horvath (Airport Patron (uncredited))
69) Wesley Jansen (Pedestrian (uncredited))
70) Nagy Jay (Restaurant Patron / TED Talk Attendee (uncredited))
71) Morgen Johnson (Space Needle Restaurant Patron (uncredited))
72) William Kania (TED Talk Attendee (uncredited))
73) Brett Kennedy (Naturalist (uncredited))
74) Trudi Kennedy (TED Talk Attendee (uncredited))
75) Micah Knapp (Airline Passenger (uncredited))
77) Mike Kuse (TED Talk Attendee (uncredited))
78) Daniel Lamont (Construction Worker (uncredited))
79) Susan Lang (Cruise Ship Passenger (uncredited))
80) James Lloyd (Crossing Guard (uncredited))
81) Scott Lockhart (Cruise Passenger (uncredited))
82) Chelsea Long (Parent (uncredited))
83) Theresa Mangus (Game Show Contestant (uncredited))
84) Tiffany Sander McKenzie (Airport Traveler (uncredited))
85) F. Robert McMurray (Airplane Passenger (uncredited))
86) Kelly L. Moran (Joann Airline Stewardess (uncredited))
87) Sue Danna Myer (TED Talk Attendee (uncredited))
88) Adam Nakanishi (Microsoft Worker (uncredited))
89) Amy Nelson (T-Shirt Mom (uncredited))
90) Vanessa N. Nelson (Airline Passenger (uncredited))
91) Ted Opalinski (TED Talk Attendee / Party Patron (uncredited))
92) Martin A. Palma (Parent (uncredited))
93) Michael Paradise (Construction Worker (uncredited))
94) Edward Pfeifer (Bus Passenger (uncredited))
95) Jacob Phelps (Airline Employee (uncredited))
96) Rebecca Phipps (Port Lockroy Tourist (uncredited))
97) Dwayne Pintoff (Tourist (uncredited))
98) Elizabeth Rhoades (Pedestrian (uncredited))
99) Mario Ruiz (Beeber Construction Worker (uncredited))
100) Edlyn Sabrina (Party Guest (uncredited))
101) Eric Sharpe (Parent (uncredited))
102) Erika Shrout (Game Show Model (uncredited))
103) Liam Sigman (Airline Passenger (uncredited))
104) Brian E. Stead (Bus Passenger (uncredited))
105) Kyle Stoltz (Airline Passenger (uncredited))
106) Long Tran (Restaurant Patron (uncredited))
107) Nicole Tubbs (TED Talk Attendee (uncredited))
108) Jessica Ureste (Airline Passenger (uncredited))
109) Noah J. Welter (Jellinek Student (uncredited))
110) Joe Wos (Parent (uncredited))
111) Zoe Xandra (Caterer (uncredited))
112) Lana Young (Elaine the Airline Woman (uncredited))
113) Camden Zapf (Cafeteria Kid (uncredited))
114) Jean Zarzour (Passenger (uncredited))
115) Donald Zoffel (Student (uncredited))


People who worked on the film:
1) Richard Linklater (Screenplay)
2) Richard Linklater (Director)
3) Sandra Adair (Editor)
4) Brad Simpson (Producer)
5) Ginger Sledge (Producer)
6) Graham Reynolds (Original Music Composer)
7) Shane F. Kelly (Director of Photography)
8) Bruce Curtis (Production Design)
9) Kari Perkins (Costume Design)
10) Beauchamp Fontaine (Set Decoration)
11) Tom Hammond (Sound Re-Recording Mixer)
12) Robert Grasmere (Visual Effects Supervisor)
13) Justin Hennard (Sound Designer)
14) Nina Jacobson (Producer)
15) Vincent Palmo Jr. (Screenplay)
16) Megan Ellison (Executive Producer)
17) Holly Gent (Screenplay)
18) Gregory A. Weimerskirch (Art Direction)
19) Maria Semple (Executive Producer)
20) Maria Semple (Novel)
21) Morag Ross (Makeup Artist)
22) Raoul Bolognini (Visual Effects Producer)
23) Rusty Ippolito (VFX Artist)
24) Darylin Nagy (Makeup Department Head)
25) Jillian Longnecker (Executive Producer)
26) Vicky Boone (Casting Director)
27) Talia K. Dillingham (Stunt Double)
28) Nathan Inglesby (Visual Effects)
29) Shauna Galligan (Stunt Double)
30) Nancy Heller (Visual Effects Producer)
31) Patty Bell (Makeup Artist)
32) Christopher Patrick (Makeup Artist)
Ko'proq o'qish >