Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Ahdga sadoqat / Afg'onistondagi jang
  • Joylandi: 18.05.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ahdga sadoqat / Afg'onistondagi jang - Jon Kinli Afg‘onistonda dushman qurshovida qanday omon qolganini eslamaydi, lekin u o‘z hayotini Ahmad ismli mahalliy tarjimonga qarzdor ekanligini tushunadi. Aynan u yarador Kinlini qaytarib olishga va uni xavfli hududdan olib chiqishga muvaffaq bo'ldi. Endi Jonni burch tuyg'usi bezovta qiladi va u Ahmad va uning oilasiga qaytish uchun hamma narsani xavf ostiga qo'yishga qaror qiladi. Ikkalasiga ham ov e'lon qilindi, u yolg'iz harakat qilishi kerak, lekin u o'rtog'ini muammoga duchor qila olmasligini tushunadi ...
Джон Кинли не помнит, как выжил, попав в окружение врага в Афганистане, но понимает, что обязан жизнью местному переводчику по имени Ахмед. Именно ему удалось отбить раненого Кинли и на себе вытащить через опасную территорию. Теперь чувство долга не даёт Джону покоя и он решает рискнуть всем, чтобы вернуться за Ахмедом и его семьёй. На обоих объявлена охота, действовать приходится в одиночку, но он понимает, что не может бросить своего товарища в беде...

Roles of actors:
1) Jake Gyllenhaal (Sgt. John Kinley)
2) Dar Salim (Ahmed)
3) Antony Starr (Eddie Parker)
4) Alexander Ludwig (Sgt. Declan O'Brady)
5) Jonny Lee Miller (Colonel Vokes)
6) Emily Beecham (Caroline Kinley)
7) Jason Wong (Joshua Jung)
8) Bobby Schofield (Steve Kersher)
9) Sina Parvaneh (Zaman)
10) Sean Sagar (Charlie Crowther)
11) James Nelson-Joyce (Jack 'Jack Jack' Jackson)
12) Reza Diako (Haadee)
13) Abbas Fasaei (Pooya)
14) Swen Temmel (Team Member Joe)
15) Rhys Yates (Tom Hancock)
16) Ash Goldeh (Faraj)
17) Christian Ochoa Lavernia (Eduardo Hernandez)
18) Marcel Zadé (Jabar)
19) Hadi Khanjanpour (Edris)
20) Gary Anthony Stennette (Desk Sergeant Mitchell)
21) Fariba Sheikhan (Basira)
22) Damon Zolfaghari (Ali)
23) Javier Ramos (Archangel Pilot)
24) Kawa Mawlayee (Kawa)
25) Altamasch Noor (Didar)
26) Javid Hakim (Ismail)
27) Mo Ahmadi (Taliban Commander)
28) Cyrus Khodaveisi (Wahid)
29) Paeman Arianfar (Fakhrudin)
30) Shoaib Lodin (Afghan Miner)


People who worked on the film:
1) Guy Ritchie (Screenplay)
2) Guy Ritchie (Director)
3) Guy Ritchie (Producer)
4) Mark Southworth (Stunt Coordinator)
5) Ed Wild (Director of Photography)
6) James Herbert (Editor)
7) Wayne Shields (Gaffer)
8) Irene Orts (Costume Supervisor)
9) Manuel Bonillo (Costume Coordinator)
10) Marn Davies (Screenplay)
11) Rafael Ayuso (Stunt Double)
12) Donald Mowat (Makeup & Hair)
13) Linda Wilson (Set Decoration)
14) Chris Benstead (Music)
15) Melele Sánchez (Production Manager)
16) Domingo Beltran (Stunts)
17) Peter Wignall (Steadicam Operator)
18) Christopher Raphael (Still Photographer)
19) Carlos Ruiz Boceta (Line Producer)
20) Daniel López (Grip)
21) Florian Müller (Art Direction)
22) Max Keene (Co-Producer)
23) Max Keene (First Assistant Director)
24) Conor Coughlan (Special Effects)
25) John Friedberg (Producer)
26) Samantha Waite (Executive Producer)
27) Samantha Waite (Unit Production Manager)
28) Juan Ramón Molina (Special Effects Supervisor)
29) Antonio Álvarez (Camera Operator)
30) Lee Huang (Stunt Double)
31) Adrian Bell (Sound Mixer)
32) David Temprano (Art Direction)
33) Angus Munro (First Assistant Editor)
34) Marco Calabrese (Production Manager)
35) Tom Rodgers (Stunt Coordinator)
36) Tom Rodgers (Stunt Double)
37) Ben Cowell-Thomas (Visual Effects Supervisor)
38) Loulou Bontemps (Costume Design)
39) Jordi Florensa (First Assistant "B" Camera)
40) Joe Carhart (Visual Effects Producer)
41) Pablo Rubio (Rigging Grip)
42) Ivan Atkinson (Screenplay)
43) Ivan Atkinson (Producer)
44) Michela Marini (Second Assistant Director)
45) Siobhan Boyes (Post Production Supervisor)
46) Beau Harrington (Associate Producer)
47) Olga Filipuk (Executive Producer)
48) Paul Bailey (Stunt Driver)
49) Benjamin Schweimler Ricca (Cableman)
50) Paul Bennett (Second Assistant Director)
51) Alfonso Lujan Jr. (Dolly Grip)
52) Theodore Rowan Salisbury (Makeup Artist)
53) Jairo Murray (First Assistant Director)
54) Brandy Rodríguez (Stunts)
55) Belen Hernandez Sanchez (Costumer)
56) Rebeca Sola (Costume Standby)
57) Ignacio Hernández (Stunt Driver)
58) Irene Díaz (Assistant Director)
59) Pablo Casillas (Stunts)
60) William Monrabal Cook (Stunt Coordinator)
61) Raz Khamehseifi (Best Boy Electric)
62) Robert Jones (Second Assistant Director)
63) Hazel Keane (Standby Art Director)
64) Núria Server (Camera Trainee)
65) José Ramón Fernández (Stunt Double)
66) Martyn John (Production Design)
67) Raquel Rodríguez (Second Assistant "B" Camera)
68) Juan Jimenez (Stunts)
69) Josh Berger (Producer)
70) Tammo Van Hoorn (Camera Operator)
71) Eric Nieto (Special Effects Technician)
72) Dean Morrish (Second Assistant "A" Camera)
73) Lorenzo Mastrocinque (Sound Assistant)
74) Jean Carlos de Blas (Wigmaker)
75) Diana Estrada Hudson (Makeup Supervisor)
76) Rúben Samos (Makeup Artist)
77) Paula Leiva (Third Assistant Director)
78) Ricardo Coelho (Special Effects)
79) Clara Diaz (Special Effects Coordinator)
80) Jaime Fortea (Special Effects Technician)
81) Valter Évora (Special Effects Technician)
82) Brandon Carrara (Drone Pilot)
83) Veronica D'Alessio (Second Assistant Camera)