Telegram
Qichqiriq 6 (Jenna Ortega ishtirokida) Ujas, Qo'rqinchli film Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima kino Full HD skachat

Qichqiriq 6 (Jenna Ortega ishtirokida) Ujas, Qo'rqinchli film Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima kino Full HD skachat uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
2 soat. 2 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Qichqiriq 6 (Jenna Ortega ishtirokida) Ujas, Qo'rqinchli film Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima kino Full HD skachat
  • Joylandi: 03.03.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qichqiriq 6 (Jenna Ortega ishtirokida) Ujas, Qo'rqinchli film Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima kino Full HD skachat Sem, Tara, Chad va Mindi, Ghostface qirg'inidan omon qolgan to'rt nafari boshqa shaharda yangi boshlanish izlash uchun Vudsboroni tark etishga qaror qilishdi. Ammo ular tez orada yangi niqobli seriyali qotilning nishoniga aylanishadi.
Сэм, Тара, Чад и Минди, четверо выживших после резни, устроенной Призрачным Лицом, решают покинуть Вудсборо в поисках нового начала в другом городе. Но вскоре они становятся целью нового серийного убийцы в маске.

Roles of actors:
1) Melissa Barrera (Sam Carpenter)
2) Jenna Ortega (Tara Carpenter)
3) Jasmin Savoy Brown (Mindy Meeks-Martin)
4) Mason Gooding (Chad Meeks-Martin)
5) Courteney Cox (Gale Weathers)
6) Hayden Panettiere (Kirby Reed)
7) Dermot Mulroney (Detective Bailey)
8) Liana Liberato (Quinn Bailey)
9) Jack Champion (Ethan Landry)
10) Devyn Nekoda (Anika Kayoko)
11) Josh Segarra (Danny Brackett)
12) Samara Weaving (Laura Crane)
13) Tony Revolori (Jason Carvey)
14) Henry Czerny (Dr. Christopher Stone)
15) Roger Jackson (The Voice (voice))
16) Thomas Cadrot (Brooks)


People who worked on the film:
1) Cathy Konrad (Executive Producer)
2) Gary Barber (Executive Producer)
3) Brian Tyler (Original Music Composer)
4) Michele Laliberte (Production Design)
5) Courteney Cox (Executive Producer)
6) Greg P. Russell (Sound Re-Recording Mixer)
7) James Vanderbilt (Producer)
8) James Vanderbilt (Writer)
9) Kevin Williamson (Executive Producer)
10) Kevin Williamson (Characters)
11) Marianne Maddalena (Executive Producer)
12) Matt Bettinelli-Olpin (Director)
13) William Sherak (Producer)
14) Rich Delia (Casting)
15) Brett Jutkiewicz (Director of Photography)
16) Tyler Gillett (Director)
17) Chad Villella (Executive Producer)
18) Nancy MacLeod (Sound Effects Editor)
19) Alexandre Cadieux (Stunt Coordinator)
20) Louis Dandonneau (Set Decoration)
21) Philippe Lord (Art Direction)
22) D. Chris Smith (Sound Designer)
23) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
24) Peter Staubli (Sound Designer)
25) Peter Staubli (Sound Re-Recording Mixer)
26) Mathieu Giguère (Art Direction)
27) Kathy Kelso (Makeup Department Head)
28) Guy Busick (Writer)
29) Peter Oillataguerre (Executive Producer)
30) Louis Marion (Sound Mixer)
31) Sabrine Canuel (Key Costumer)
32) Jay Prychidny (Editor)
33) Benoit Robitaille (Set Dresser)
34) Vague Vartanian (Special Effects Makeup Artist)
35) Avery Plewes (Costume Design)
36) Radia Slaimi (Set Designer)
37) Ron Lynch (Executive Producer)
38) Herbert Rawlinson (Sound Effects Editor)
39) Buck Deachman (First Assistant Director)
40) Henri Aubertin (Costume Supervisor)
41) Beso Kacharava (Foley Supervisor)
42) Pauline Beraud (Script Supervisor)
43) Paul Neinstein (Producer)
44) Biko Gogaladze (Foley Artist)
45) Giorgi Lekishvili (Foley Mixer)
46) Léa-Valérie Létourneau (Set Decoration)
47) Jamison Rabbe (ADR Mixer)
48) Gabriel Dufour-Laperrière (Sound Assistant)
49) Suzanne Cloutier (Set Decoration)
50) Louis Depelteau (Graphic Designer)
51) Alexander Sanikidze (Foley Editor)
52) Alix Croquet (Second Assistant Director)
53) Laiko Foroughi (Stunt Double)
54) Karoline Roy (Graphic Designer)
55) Marc-André Krukowski (Set Dresser)
56) Sonia Khenfech (Assistant Decorator)
57) Myriam Hanahem (Costumer)
58) Nathan Blacksmith (Assistant Makeup Artist)
59) Lindsay Thomas (Assistant Makeup Artist)
60) Farid Brik (Hairstylist)
Ko'proq o'qish >