Telegram
Ajal Nishoni / Van-Dam ishtirokida Uzbek tilida O'zbekcha 1990 tarjima kino Full HD skachat

Ajal Nishoni / Van-Dam ishtirokida Uzbek tilida O'zbekcha 1990 tarjima kino Full HD skachat uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
1 Soat. 29 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Ajal Nishoni / Van-Dam ishtirokida Uzbek tilida O'zbekcha 1990 tarjima kino Full HD skachat
  • Joylandi: 06.01.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Ajal Nishoni Van-Dam ishtirokida Uzbek tilida O'zbekcha 1990 tarjima kino Full HD skachat Van Damm ofitser Lui Burk rolida, "insofsiz" politsiya tergovchisi mahkum niqobi ostida bir qator mahbuslarning qotilliklarini ochish uchun Harrison qamoqxonasiga boradi. Qamoqxona devorlari ichida u mahbuslarning shafqatsizligi, buzuq soqchilar, o'lim va barcha chiziqlardagi xiyonat bilan duch keladi. Burk qamoqxonaning hayratlanarli sirini bilib qolgach, u dadil qochishga majbur bo'ladi - bu uning tabiiy dushmani boshchiligidagi yuzlab mahkum bezorilar changalidan qutulish uchun oxirgi imkoniyatdir.
Ван Дамм в роли офицера Луиса Берка, «нечистого на руку» полицейского детектива, отправляется под видом осужденного в тюрьму «Харрисон», чтобы раскрыть серию убийств заключенных. В стенах тюрьмы он сталкивается с жестокостью сокамерников, с коррумпированными охранниками, со смертью и предательством всех мастей. Когда Берк узнает шокирующую тайну тюрьмы, он должен совершить дерзкий побег — его последний шанс вырваться из лап сотен осужденных головорезов, возглавляемых его кровным врагом.

Roles of actors:
1) Jean-Claude Van Damme (Louis Burke)
2) Robert Guillaume (Hawkins)
3) Cynthia Gibb (Amanda Beckett)
4) Patrick Kilpatrick (Christian 'The Sandman' Naylor)
5) Art LaFleur (Sergeant DeGraf)
6) George Dickerson (Tom Vogler)
7) Joshua John Miller (Douglas Tisdale)
8) Hank Stone (Romaker)
9) Conrad Dunn (Konefke)
10) Jack Bannon (Ben Keane)
11) Abdul Salaam El Razzac (Priest)
12) Armin Shimerman (Dr. Gottesman)
13) John Lantz (Sam Waldon)
14) Hans Howes (Guard Keller)
15) Harry Waters, Jr. (Jersey)
16) Al Leong (Bruce)
17) Larry Hankin (Mayerson)
18) Kamel Krifa (Keel)
19) Dorothy Dells (Helen Vogler)
20) Paulo Tocha (Perez)
21) Carlease Burke (Sergeant Waters)
22) David Erskine (Inmate - Body Part Transporter)
23) Thomas Rosales Jr. (Punk)


People who worked on the film:
1) David S. Goyer (Writer)
2) Alan Ladd Jr. (Producer)
3) Sanja Milković Hays (Wardrobe Supervisor)
4) Russell Carpenter (Director of Photography)
5) Joseph A. Porro (Costume Design)
6) Gary Chang (Music)
7) Michael Milgrom (Property Master)
8) Deran Sarafian (Director)
9) Andrew G. La Marca (Associate Producer)
10) G. Gregg McLaughlin (Editor)
11) Mark DiSalle (Producer)
12) Lance Anderson (Special Effects Makeup Artist)
13) Christopher Kroll (Assistant Editor)
14) Bill Black (Music Editor)
15) John H. Burrows (Unit Production Manager)
16) Gary Epper (Stunts)
17) Jeff Imada (Stunt Coordinator)
18) Patrick Cyccone Jr. (Sound Re-Recording Mixer)
19) Jeffrey S. Farley (Special Effects Makeup Artist)
20) Cathy Henderson (Casting)
21) Tommy Goodwin (ADR Mixer)
22) Tommy Goodwin (Foley Mixer)
23) Chase Newhart (First Assistant Director)
24) Curtis A. Schnell (Production Design)
25) Ken Fisher (Assistant Camera)
26) Michael Rafferty (Assistant Sound Editor)
27) David Campling (Dialogue Editor)
28) Karola Storr (Foley Editor)
29) Frank A. Montaño (Sound Re-Recording Mixer)
30) Elizabeth Ziegler (Steadicam Operator)
31) David Cunningham (Sound Recordist)
32) Marsha Blackburn (Still Photographer)
33) Nina Kraft (Makeup Artist)
34) Mike Le Mare (Sound Designer)
35) John Pospisil (Foley Artist)
36) Gunnar Swanson (Assistant Hairstylist)
37) Sherry Whitfield (Music Editor)
38) Gary Baxley (Stunts)
39) Valerie Mickaelian Kucera (Production Coordinator)
40) Richard K. Hummel (Set Decoration)
41) Joachim H. Hansch (Music Supervisor)
42) Anthony Palk (Sound Effects Editor)
43) Michael J. Schwartz (Lighting Technician)
44) George M. Chappell (Electrician)
45) Antar Abderrahman Jr. (Electrician)
46) Robert J. Anderson Jr. (Sound Mixer)
47) David Kelley (Second Assistant Director)
48) Nancy Parker (Foley Artist)
49) Greg Landerer (Special Effects Coordinator)
50) Connie Barzaghi (Script Supervisor)
51) Robert Lee (Art Direction)
52) Reginald F. Lake (Chief Lighting Technician)
53) Susan Reiner (Assistant Makeup Artist)
54) Terry Gusto (Location Manager)
55) Mark R. Jackson (First Assistant Camera)
56) Janelle Showalter (Assistant Sound Editor)
57) Dean St. John (ADR Recordist)
58) Dean St. John (Foley Recordist)
59) Mathew Dunne (Second Assistant Director)
60) Scott Hering (Second Assistant Camera)
61) John A. Barton (Editor)
62) Michael Cutler (Casting)
63) Marc David Schultz (Electrician)
64) Chuck Mason (Electrician)
65) Michael Kraft (Leadman)
66) William Shaw (Assistant Property Master)
67) Tommy Williams (Art Department Coordinator)
68) Gary Allan Worrell (Carpenter)
69) Matthew McFadden (Boom Operator)
70) John Buckner (Key Grip)
71) Judy Biggs (Assistant Production Coordinator)
72) Nancy Ramey (Production Accountant)
Ko'proq o'qish >