Telegram
  • Kino nomi: Bo'rondagi ayol / Cheksiz bo'ron
  • Joylandi: 08.12.2022
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Bo'rondagi ayol / Cheksiz bo'ron Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat Alpinist qor bo'ronida qolib ketganida, u notanish odamga duch keladi va qorong'i tushguncha ikkalasini ham tog'dan pastga tushirishi kerak.
Когда альпинистка попадает в метель, она встречает застрявшего незнакомца и должна спустить их обоих с горы до наступления темноты.

Roles of actors:
1) Naomi Watts (Pam Bales)
2) Billy Howle (John)
3) Denis O'Hare (Dave)
4) Parker Sawyers (Patrick)
5) Joshua Rollins (Finn)
6) Lina Kolenko (Pam daughter #2)
7) Karin Putrih (Body double Pam)
8) Eliot Sumner (Hiker Will)
9) Arya Petric (Pam daughter #1)
10) Kaja Dolenc (Pam's daughter body double #1)
11) Alja Gacnik (Pam's daughter body double #2)
12) Brina Merhar (Pam's daughter back up)
13) Richard Faillace (Newscaster)
14) Trisha Arnold (Newscaster)


People who worked on the film:
1) Naomi Watts (Producer)
2) Celine Rattray (Producer)
3) Michał Englert (Director of Photography)
4) Michał Englert (Co-Director)
5) Trudie Styler (Producer)
6) Lorne Balfe (Original Music Composer)
7) Małgorzata Szumowska (Director)
8) Małgorzata Szumowska (Executive Producer)
9) Katarzyna Lewińska (Costume Designer)
10) Diego Zanco (Line Producer)
11) Miri Yoon (Producer)
12) Ben Baird (Sound Designer)
13) Jarosław Kamiński (Editor)
14) Jenny Halper (Producer)
15) Paweł Żelazko (Assistant Camera)
16) Joshua Rollins (Screenplay)
17) Joshua Rollins (Executive Producer)
18) Jason De Beer (Executive Producer)
19) Kent Sanderson (Executive Producer)
20) Rožle Bregar (Drone Operator)
21) Katja Soltes (Production Designer)
22) Sanja Rivić (Makeup & Hair)
23) Anže Mišjak Kernc (Electrician)
24) Sebastijan Skvarča (Gaffer)
25) Jacek Kulczycki (Co-Producer)
26) Magdalena Zimecka (Co-Producer)
27) Tina Jesenković (Makeup Designer)
28) Nic Marshall (Executive Producer)
29) Agata Cierniak (Editor)
30) Vanja Sepec (Casting Director)
31) Katarzyna Smoter (Assistant Costume Designer)
32) Radoslawa Bardes (Co-Producer)
33) Andrew Karpen (Executive Producer)
34) Dominika Kulczyk (Co-Producer)
35) Jillian Ennis (Music Supervisor)
36) Roman Simenc (Digital Imaging Technician)
37) Janez Kotar (Drone Operator)
38) Josko Morović ("B" Camera Operator)
39) Mike Sobiloff (Producer)
40) Peter Sobiloff (Producer)
41) Jackie Donohoe (Co-Producer)
42) Nick Shumaker (Executive Producer)
43) Des Tan (Executive Producer)
44) Audra LaBrosse (Associate Producer)
45) Shirin Hartmann (Executive Producer)
46) Katarina Faric Kokalj (Assistant Costume Designer)
47) Pam Bales (Co-Executive Producer)
48) Ty Gagne (Co-Executive Producer)
49) Szymon Kania (VFX Supervisor)
50) Danijel Krizanovic (Assistant Director)
51) Jelena Udiljak (Assistant Director)
52) Tina Fratnik (Assistant Director)
53) Ishbel Lowther (Associate Producer)
54) Alesa Kovac (Casting Assistant)
55) Lewis Wasilewski (Assistant Camera)
56) Jaka Kovacic (Data Wrangler)
57) Bozo Zadravec (Data Wrangler)
58) Matjaz Krivic (Still Photographer)
59) Matjaz Krivic (Drone Operator)
60) Robert Remskar (First Assistant "B" Camera)
61) Katarina Susnik (Second Assistant "B" Camera)
62) Barabasz Opalko (Drone Operator)
63) Noel Simenc (Video Assist Operator)
64) Vanja Novak (Video Assist Operator)
65) Milos Sluga Jr. (Software Engineer)
66) Karolina Foltyn-Gmerek (Script Supervisor)
67) Matija Ostojic Benicki (Set Production Assistant)
68) Goran Grbic (Set Production Assistant)
69) Marusa Mali (Set Production Assistant)
70) Tamara Antoncic (Set Production Assistant)
71) Ana Matusic (Casting Assistant)
72) Grega Nahtigal (Casting Assistant)
73) Janja Petric (Chaperone)
74) Mojca Kolenko (Chaperone)
75) Inga Remeta (Chaperone)
76) Maja Sest (Chaperone)
77) Petra Dovc (Chaperone)
78) Mojca Crnic (Art Direction)
79) Maja Vovk (Standby Art Director)
80) Tina Vojnic (Property Buyer)
81) Nejc Vasl (Set Designer)
82) Gal Weixler (Set Dresser)
83) Jan Dijak (Set Dresser)
84) Ales Pajnic (Set Dresser)
85) Ales Bracovic Strmec (Construction Manager)
86) Miha Marcic (Construction Foreman)
87) Matej Badiura (Swing)
88) Klemen Hren (Swing)
89) Joze Selan (Swing)
90) Gregor Riznar (Swing)
91) Pavel Cizelj (Swing)
92) Jean Zvan (Standby Property Master)
93) Bostjan Kosmac (Greensman)
94) Zan Ban (Picture Car Coordinator)
95) Aljaz Zaloznik (Picture Car Coordinator)
96) Julia Piatkowska (Costume Designer)
97) Milka Marin (Costume Assistant)
98) Katarina Skaper (Seamstress)
99) Tatjana Tomsic (Makeup Artist)
100) Nastja Pestivsek (Makeup & Hair)
101) Matic Zupancic (Best Boy Electric)
102) Matej Judnic (Electrician)
103) Marjan Nikolovski (Electrician)
104) Primoz Skubic (Electrician)
105) Matic Smolic (Electrician)
106) Aljaz Bolhar (Electrician)
107) Matej Jalsovec (Electrician)
108) Anze Korencic (Electrician)
Ko'proq o'qish >