Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Meyordan ortiq / Qayta dozalash
  • Joylandi: 06.12.2022
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Meyordan ortiq / Qayta dozalash Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat - Tuluza sud politsiyasi kapitan Sara Bellais Parij jinoyat brigadasi Richard Kross boshchiligidagi tergov ikki o'smirning o'ldirilishi bilan bog'liq ishni tergov qilmoqda. Qotilni topish va qonli janjalni to'xtatish uchun birgalikda ishlashga majbur bo'lgan Sara va Richard Ispaniya va Frantsiya yo'llarida soatga qarshi g'azablangan poygaga chiqishadi.

Капитан Сара Беллайш из отделения судебной полиции Тулузы расследует дело, связанное с убийством двух подростков, расследованием, которое ведет Ричард Кросс из Парижской криминальной бригады. Вынужденные сотрудничать, чтобы найти убийцу и остановить кровавый разгул, Сара и Ричард оба бросаются в бешеную гонку на время по дорогам Испании и Франции.

Roles of actors:
1) Sofia Essaïdi (Sara Bellaïche)
2) Assaad Bouab (Richard Cross)
3) Alberto Ammann (Eduardo Gracia)
4) Nicolas Cazalé (Reynal)
5) Nassim Lyes (Saïd Masriche)
6) Naïma Rodric (Vanessa Sanchez)
7) Kool Shen (Bob Fontana)
8) Moussa Mansaly (Franck Darcheville)
9) Simon Abkarian (Daniel Prat)
10) Zoé Marchal (Lucie Di Marco)
11) Kenza Fortas (Leila Hamoudni)
12) Francis Renaud (Willy De Berg)
13) Salem Kali (Tortured Moroccan)
14) Daniel Girondeaud (Police officer)
15) Frédéric Guérin (BRI policeman)
16) Julie Chevallier (Sonia Braghanti)
17) Jean Pierre Horcholle (BRI policeman)
18) Frédéric Fix (Nounours)
19) Philippe Corti (Nino Braghanti)


People who worked on the film:
1) Robert Bernacchi (Head of Production)
2) Olivier Marchal (Director)
3) Olivier Marchal (Writer)
4) Erwann Kermorvant (Music)
5) Denis Rouden (Director of Photography)
6) Marc Vade (Line Producer)
7) Michaël Laguens (Casting)
8) Michaël Laguens (Casting Director)
9) Sidonie Dumas (Producer)
10) Fabrice Lambot (Executive Producer)
11) Patrice Arrat (Production Manager)
12) François-Joseph Hors (Sound Re-Recording Mixer)
13) Rachel Corlet-Soulier (Script Supervisor)
14) Emmanuel Augeard (Sound Editor)
15) Antoine Baudouin (Sound Editor)
16) Cyrille Autissier (Standby Property Master)
17) Sébastien Lagniez (Stunt Driver)
18) Arnaud Putman (Production Design)
19) Lisa Ashbrook (Property Buyer)
20) Yves Levêque (Sound)
21) Gilles Vivier-Boudrier (Assistant Sound Editor)
22) Stéphane Moreno Carpio (First Assistant Director)
23) Sophie Ardisson (First Assistant Camera)
24) Camille Courau (Executive Producer)
25) Guillaume Colboc (Producer)
26) Corvo Lepesant-Lamari (Dialogue Editor)
27) Lucile Demarquet (Assistant Sound Editor)
28) Florian Cornet (ADR Supervisor)
29) Guillaume Leriche (Foley Editor)
30) Cyril Muscat (Key Grip)
31) Maurice Chan (Stunts)
32) Julien Martin (Foley Recordist)
33) Rodolphe Gervais (Music Arranger)
34) Garance Garnier (First Assistant Camera)
35) Christophe Gavat (Writer)
36) Fidel Gómez Pérez (Unit Production Manager)
37) Nicolas Biaugeaud (Location Scout)
38) Cécile Denis (Second Assistant Director)
39) Cyril Terpent (Storyboard Artist)
40) Aurélia Gaffric (Second Assistant Camera)
41) Fabien Napoli (Colorist)
42) Camille Nahassia (Production Coordinator)
43) Eric Garzena (Electrician)
44) Ines Sanchez (Colorist)
45) Jérémy Lagniez (Stunt Driver)
46) Pascal Thiollier (Makeup Department Head)
47) Tom Nicolas (ADR Editor)
48) Sylvain Zambelli (Additional First Assistant Camera)
49) Vincent Le Hetet (Assistant Camera)
50) Vincent Le Hetet (Second Assistant Camera)
51) Philippe Pangrazzi (Location Scout)
52) Hugo Pagnier (Electrician)
53) Nicolas Robert (Electrician)
54) Yvan Robert (Gaffer)
55) Antoine Valay (Steadicam Operator)
56) Paul Bourcart (Weapons Master)
57) Emmanuelle Dubois (Assistant Production Manager)
58) Romain Hervieux (Second Assistant Director)
59) Dustin Audibert (Stunts)
60) Alain Bour (Stunt Driver)
61) Alexandre Cottin (Props)
62) Nathan Fredouelle (Electrician)
63) Pierre Pouchairet (Novel)
64) Alhana Demoulin (Production Assistant)
65) Alba Sabio Ochando (Third Assistant Director)
66) Ninon Tréhin-Lalanne (Third Assistant Director)
67) Xavier Alba Royo (Stunts)
68) Matthieu Boulanger (Stunts)
69) Bruno Letrouit (Stunt Driver)
70) Emilie Caillon (Stunts)
71) Aloïse Goupil Tiers (Video Assist Operator)
72) Clarence Malaper (Second Assistant Camera)
73) Odeline Reix (Additional Second Assistant Camera)
74) Farid Tolba (Grip)
75) Giulia Fougeirol (Costume Assistant)
76) Lenka Chabault (Location Assistant)
77) Sergio Llast (Assistant Location Manager)
Ko'proq o'qish >