Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Slevinning omadli raqami
  • Joylandi: 17.11.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Slevinning omadli raqami - Slevin omadsiz. Uy muhrlangan, qiz boshqasiga ketdi ... Uning do'sti Nik Nyu-Yorkni tark etadi va Slevinga bo'sh kvartirada yashashni taklif qiladi. Ayni paytda, xo'jayin laqabli yirik jinoyat boshlig'i o'zining sobiq sherigi Ravvini o'g'lining o'ldirilishi uchun to'lashni va o'ch olish uchun merosxo'riga "buyruq" berishni xohlaydi.

Слевину не везет. Дом опечатан, девушка ушла к другому… Его друг Ник уезжает из Нью-Йорка и предлагает Слевину пожить в пустой квартире. В это время крупный криминальный авторитет по прозвищу Босс хочет рассчитаться со своим бывшим партнером Рабби за убийство сына и в отместку «заказать» его наследника.

Roles of actors:
1) Josh Hartnett (Slevin)
2) Morgan Freeman (The Boss)
3) Ben Kingsley (The Rabbi)
4) Lucy Liu (Lindsey)
5) Bruce Willis (Mr. Goodkat)
6) Stanley Tucci (Det. Brikowski)
7) Mykelti Williamson (Sloe)
8) Peter Outerbridge (Dumbrowski)
9) Michael Rubenfeld (Yitzchok)
10) Kevin Chamberlin (Marty)
11) Dorian Missick (Elvis)
12) Scott Gibson (Max)
13) Corey Stoll (Saul)
14) Robert Forster (Murphy)
15) Sam Jaeger (Nick Fisher)
16) Danny Aiello (Roth)
17) Jennifer Miller (Slevin's Girlfriend)
18) Janet Lane (Gloria (Blondie))
19) Oliver Davis (Henry)
20) Sebastien Roberts (The Guy)
21) Darren Marsman (Slim Hopkins)
22) Gerry Mendicino (Benny Begin)
23) Matthew G. Taylor (Featured (uncredited))
24) Shira Leigh (Hottie)


People who worked on the film:
1) Paul McGuigan (Director)
2) Deborah Aquila (Casting)
3) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
4) Andreas Grosch (Producer)
5) Andreas Schmid (Executive Producer)
6) Don Carmody (Executive Producer)
7) Steve Lucescu (Stunt Coordinator)
8) Peter Sova (Director of Photography)
9) John Dolan (Key Grip)
10) Christopher Roberts (Producer)
11) A.J. Dix (Executive Producer)
12) Anthony Rhulen (Producer)
13) Robin D. Cook (Casting Director)
14) Christine Larocque (Wigmaker)
15) Kia Jam (Producer)
16) François Séguin (Production Design)
17) Sharon Harel-Cohen (Executive Producer)
18) Jane Barclay (Executive Producer)
19) Hannah Leader (Co-Executive Producer)
20) Andrew Hulme (Editor)
21) Andrew Hulme (Second Unit Director)
22) Eli Klein (Executive Producer)
23) Jennifer L. Smith (Casting Associate)
24) Christopher Eberts (Producer)
25) Gregor Hutchison (Post Production Supervisor)
26) Marie-Elaine Bailly (Production Coordinator)
27) Paula Fairfield (Sound Designer)
28) Paula Fairfield (Supervising Sound Editor)
29) Carla Murray (Sound Effects Designer)
30) Tyler Mitchell (Producer)
31) William Shively (Executive Producer)
32) Robert Kravis (Producer)
33) Georgina Yarhi (Costume Supervisor)
34) Odette Gadoury (Costume Design)
35) Colombe Raby (Art Direction)
36) David Rigby (Utility Stunts)
37) Ortwin Freyermuth (Legal Services)
38) Tricia Wood (Casting)
39) Josée Bernard (Cableman)
40) Martin Doepner (Additional Third Assistant Director)
41) Jason Smilovic (Screenplay)
42) Steve Baine (Foley Artist)
43) Caroline Alder (Set Designer)
44) Susan J. Wright (Wardrobe Supervisor)
45) Jill Purdy (Supervising Dialogue Editor)
46) J. Ralph (Original Music Composer)
47) J. Ralph (Music Score Producer)
48) Kevin Banks (Music Editor)
49) Rachel Leek (Set Costumer)
50) Michèle St-Arnaud (Location Manager)
51) Ross Fraser (Construction Coordinator)
52) Steve F.B. Smith (Dolby Consultant)
53) Nathan Robitaille (Sound Effects Editor)
54) Eric J. Robertson (Visual Effects Supervisor)
55) Nadia Guglieri (Script Supervisor)
56) Colleen Quinton (Key Makeup Artist)
57) Francois Archambault (Steadicam Operator)
58) Francois Archambault ("A" Camera Operator)
59) Emilie Gauthier (Makeup Artist)
60) Kerstin Dyroff (Production Manager)
61) C.J. Goldman (Prosthetic Makeup Artist)
62) Noel Hooper (Digital Compositor)
63) Todd Beckett (Sound Re-Recording Mixer)
64) Sylvain Bernier (Gaffer)
65) Réal Hamel (Picture Car Coordinator)
66) Angel De Angelis (Key Hair Stylist)
67) Dylan La Frenière (Head Greensman)
68) Gerald Quist (Hairstylist)
69) Michael Umble (Unit Publicist)
70) Mahmoud Rahnama (CG Artist)
71) Attila Dory (Still Photographer)
72) Ian Mclaughlin (Stunt Double)
73) Bill Higley (ADR Mixer)
74) Lorette Leblanc (Continuity)
75) Chris Barnes (Stunt Driver)
76) Pierre Rancourt (Rigging Gaffer)
77) Michael Farrow (Scoring Mixer)
78) David H. Kramer (ADR Voice Casting)
79) Michel Bernier (First Assistant "B" Camera)
80) Mike Borrett (Visual Effects Production Manager)
81) Soupharak Keoborakoth (Clapper Loader)
82) Martin Chalifoux (Construction Manager)
83) Rosalie Clermont-Bilodeau (Assistant Costume Designer)
84) Daniel Ross (Transportation Coordinator)
85) Kelly Kavanagh (Assistant Makeup Artist)
86) Francis Péloquin (Boom Operator)
87) Julie Breton (Extras Casting)
88) Kyle Menzies (Digital Effects Supervisor)
89) Jerry Yuen (Utility Sound)
90) Trent Johnson (Digital Colorist)
91) Katia Kim Depatie (Props)
92) Claude Bélanger (Transportation Captain)
93) Josef Brandmaier (Finance)
94) Gilles Perreault (Unit Manager)
95) Cecile Braemer (Art Department Coordinator)
96) Louis Marion (Sound Mixer)
97) Peter Persaud (Foley Mixer)
98) Vikash Patel (Assistant Editor)
99) Keith Kerr (Key Rigging Grip)
100) Kali R. Harrison (Second Second Assistant Director)
101) Bernard April (Best Boy Electric)
102) Patrice Lapointe (Dolly Grip)
103) Robert Harrison (Set Medic)
104) Etienne Poulin St-Laurent (Assistant Craft Service)
105) Trent Richmond (Assistant Sound Editor)
106) Bethan Mowat (Second Assistant Director)
107) Bill Bridges (3D Animator)
108) Paul Duchesne (Grip)
109) Lise Pharand (Property Master)
110) Paul Barette (Armorer)
111) Gilles Montreuil (First Assistant Accountant)
112) Josianne Mailloux (Production Secretary)
113) J.R. Craigmille (Accountant)
114) Joanne Jackson (Production Controller)
115) Pierre Perrault (Art Direction)
116) Matt Balzarini (Second Assistant "A" Camera)
117) Phaedra Charlton (Assistant Accountant)
118) Jesabelle Boileau (Third Assistant Director)
119) David Dinel (Best Boy Grip)
120) Alain Rousseau (Second Assistant "A" Camera)
121) Sheila Kerrigan (Production Executive)
122) Lorraine Samuel (Post Production Coordinator)
123) Greg Kupiec (Title Designer)
124) Raymond J. Duff (Set Production Assistant)
125) J. Enrique H. Careaga (First Assistant Picture Editor)
126) Jesse Fox Chaney (Additional Production Assistant)
127) Charles Jude Feuer (Co-Producer)
128) Normand Robitaille (Set Decoration)
129) Josée Comeau (Seamstress)
130) Donal MacCormack (Assistant Art Director)
131) Jean-François Delorme (Carpenter)
132) Robert Bourdeau (Painter)
133) Martin Weinryb (Set Dresser)
134) Arie Bohrer (Production Supervisor)
135) Jacky Lavoie (Unit Production Manager)
136) Jacques Langlois (Special Effects Coordinator)
137) Buck Deachman (First Assistant Director)
138) Samara Melanson (Executive Visual Effects Producer)
139) James Bunk (Systems Administrators & Support)
140) Jocelyn Bertrand (Rigging Grip)
141) Lauren Fritz (Location Scout)
142) Michel Bilodeau (Driver)
143) Sylvain Chaput (Craft Service)
144) Catherine Currie (Post Production Accountant)
145) Veronica Miller (Production Accountant)
146) Matt Davis (Security)
147) Marie-Agnés Reeves (Storyboard Artist)
148) Ben Dailey (Loader)
149) Tara Tucker-Matheson (Visual Effects Coordinator)
150) Florence April-Borgeat (Dresser)
151) Sophie Godard (Extras Dresser)
152) Dominique Dupras (Hairdresser)
153) Pina Rizzi (Key Hairdresser)
154) Colin Adams (On Set Dresser)
155) Debbie Williams (Truck Supervisor)
156) Jason Ball (Electrician)
157) Ki Nam (Assistant Property Master)
158) Frederic Mainville (Construction Buyer)
159) Denis Caspar (Graphic Designer)
160) Claude Desmarais (Head Carpenter)
161) James Doser (ADR Recordist)
162) Chris Dustin (Sound Re-Recording Assistant)
163) Adam Charbonneau (Special Effects Assistant)
164) Yvon Charbonneau (Special Effects Technician)
165) Laurent Alexis Guertin (Second Assistant "B" Camera)
166) Melissa Nepton (Casting Assistant)
167) Scott Reed (Digital Intermediate Producer)
168) Suzanne Laverdure (Assistant Location Manager)
169) Linda Torino Tondreau (Location Assistant)
170) David Franklin (Location Production Assistant)
171) Maude Beaunoyer (Assistant Picture Car Coordinator)
172) Jillian Ordowich (Assistant Production Coordinator)
173) Geneviève Lussier (Assistant Unit Manager)
174) Jason Fesel (Key Set Production Assistant)
175) Valérie Dejoie (Payroll Accountant)
176) David Beauchemin (Production Assistant)
177) Jocelyne Gagné (Second Assistant Accountant)
178) Suzanne Cloutier (Set Decoration)
Ko'proq o'qish >