Yangi mp3lar
Yuklash
  • Kino nomi: Bir jinoyat izidan
  • Joylandi: 02.11.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Bir jinoyat izidan - 1990 yil oktyabr Allaqachon okrug sherifining o'rta yoshli o'rinbosari, Dikki laqabli Jo Dikon kichik topshiriq bilan Los-Anjelesga yuborilgan. Aynan shu erda besh yil oldin u hurmatli tergovchi edi, lekin bir tergov uning hayotini buzdi va sog'lig'iga putur etkazdi. Dikki besh yil avval ochilmagan qotilliklarga o'xshash shubhali qotilliklarni tergov qilayotgan yosh, shuhratparast hamkasbi Jim Baxter bilan uchrashadi. Dikki ish safarida qolishga qaror qiladi, bu safar ishni tugatish va har qanday narxda manyakni aniqlash uchun.

Октябрь 1990 года. Уже немолодого заместителя окружного шерифа Джо Дикона по прозвищу Дики отправляют с мелким поручением в Лос-Анджелес. Именно тут пять лет назад он был уважаемым детективом, но одно расследование испортило ему жизнь и подорвало здоровье. Дики знакомится с молодым амбициозным коллегой Джимом Бэкстером, который ведёт дело об убийствах, подозрительно напоминающих те самые — нераскрытые пятилетней давности. Дики решает задержаться в командировке, на этот раз довести дело до конца и вычислить маньяка любой ценой.

Roles of actors:
1) Denzel Washington (Joe "Deke" Deacon)
2) Rami Malek (Jim Baxter)
3) Jared Leto (Albert Sparma)
4) Chris Bauer (Detective Sal Rizoli)
5) Michael Hyatt (Flo Dunigan)
6) Terry Kinney (LASD Captain Carl Farris)
7) Natalie Morales (Detective Jamie Estrada)
8) Isabel Arraiza (Ana Baxter)
9) Joris Jarsky (Detective Sergeant Rogers)
10) Glenn Morshower (Captain Henry Davis)
11) Sofia Vassilieva (Tina Salvatore)
12) Jason James Richter (Detective Dennis Williams)
13) John Harlan Kim (Officer Henderson)
14) Frederick Koehler (Stan Peters)
15) Judith Scott (Marsha)
16) Maya Kazan (Ronda Rathbun)
17) Tiffany Gonzáles (Julie Brock)
18) Anna McKitrick (Mary Roberts)
19) Sheila Houlahan (Paige Callahan)
20) Ebony N Mayo (Tamara Ewing)
21) Matt Morrison (Guy Jogger)
22) Olivia Washington (Amy Anders)
23) Kiff VandenHeuvel (Tow Truck Driver)
24) J. Downing (Flanders)
25) Sean Spann (Ghoul Squad)
26) Sophia Castro (Jennifer Baxter)
27) Calliah Sophie Estrada (Chloe Baxter)
28) Thomas Crawford (Burns)
29) Eric Satterberg (LASD Tech #1)
30) Ian Gary (LASD Tech #2)
31) Linara Washington (Waitress)
32) Jeff Corbett (Bill Rathbun)
33) Stephanie Erb (Phyllis Rathbun)
34) Samantha Cormier (Teenage Girl)
35) Smalls (Truck Driver)
36) Lee Garlington (Landlady)
37) Dimiter D. Marinov (St. Agnes Hotel Manager)
38) Julia Vera (ABC Appliance Owner)
39) Jack Topalian (AAA Appliance Owner)
40) Charlie Saxton (Felix)
41) Justin Barnhill (Grunge Kid)
42) Emil Beheshti (Lab Coat Tech)
43) Bradley James (LAPD #1)
44) Ben Kliewer (LAPD #2)
45) Hank Northrop (LAPD #3)
46) Bob Golub (Bum)
47) Ben Sanders (Delinquent Kid)
48) Adam J. Harrington (Greg Alberts)
49) Neil Garcia (Pike's Bartender)


People who worked on the film:
1) Thomas Newman (Original Music Composer)
2) Denise Chamian (Casting)
3) John Schwartzman (Director of Photography)
4) Mark Johnson (Producer)
5) Michael Corenblith (Production Design)
6) Daniel Orlandi (Costume Design)
7) Christopher Moriana (Foley Artist)
8) José Antonio García (Sound Mixer)
9) Jonathan Fuh (Boom Operator)
10) Larry M. Cherry (Hairstylist)
11) Ian Fox ("A" Camera Operator)
12) Lauren E. Polizzi (Supervising Art Director)
13) John Lee Hancock (Screenplay)
14) John Lee Hancock (Director)
15) John Lee Hancock (Producer)
16) Kevin McCormick (Executive Producer)
17) Robert Frazen (Editor)
18) Stefan Sonnenfeld (Digital Intermediate Colorist)
19) Jalil Jay Lynch (Stunts)
20) Anders Jansson (Costume Assistant)
21) David E. Fluhr (Sound Re-Recording Mixer)
22) Carl Ciarfalio (Stunts)
23) Mike Drake (Executive Producer)
24) Tim Trella (Stunt Coordinator)
25) Susan Benjamin (Set Decoration)
26) Stephanie Tull (Second Assistant Director)
27) Dennis Fitzgerald (Stunts)
28) Tim Rigby (Stunts)
29) Donald Mowat (Makeup Department Head)
30) Donald Mowat (Makeup Designer)
31) Frank Perry Rose (Costumer)
32) Erica Frauman (Post Production Supervisor)
33) Lorrie Campbell (Set Designer)
34) Stephanie Higgins Frey (Art Department Coordinator)
35) Greg Fitzpatrick (Stunts)
36) Gabriel Sánchez (Visual Effects Supervisor)
37) Carl Fullerton (Makeup Artist)
38) Marylou Lim (Set Costumer)
39) Tim LeDoux (Visual Effects Supervisor)
40) Jason Sanford (Visual Effects Producer)
41) Don Miloyevich (Property Master)
42) Jon Johnson (Supervising Sound Editor)
43) Alyson Dee Moore (Foley Artist)
44) Dawn Gilliam (Script Supervisor)
45) Darren King (Dialogue Editor)
46) Darren King (ADR Supervisor)
47) Gregory King (Sound Re-Recording Mixer)
48) Yann Delpuech (Sound Designer)
49) Yann Delpuech (Sound Effects Editor)
50) Erik Rogers (Digital Intermediate Producer)
51) Mark Nieman (Special Effects Makeup Artist)
52) Chris Jackson (First Assistant Editor)
53) Jody Miller (Steadicam Operator)
54) Jody Miller ("B" Camera Operator)
55) Myron Baker (Set Costumer)
56) Michael White (Hair Department Head)
57) Leigh Shanta (Unit Production Manager)
58) Samantha Avila (Art Direction)
59) Hannah Betts (Stunts)
60) Christopher Alba (Assistant Sound Editor)
61) Dustin Courtney (Stunts)
62) Manny Perry (Stunts)
63) Donald Sparks (Co-Producer)
64) Donald Sparks (First Assistant Director)
65) Mark Hawker (Special Effects Supervisor)
66) Jeremy Fischer (Assistant Accountant)
67) Todd Heater (Gaffer)
68) Todd Heater (Chief Lighting Technician)
69) Eddie L. Watkins (Stunts)
70) Nicola Goode (Still Photographer)
71) Stuart Rankine (Props)
72) Edward T. Hanley (Costume Supervisor)
73) Lori Berlanga (Production Coordinator)
74) Demetricus Holloway (Key Costumer)
75) Andrés Moret Urdampilleta (Production Secretary)
76) Dan Gamache (Sound Effects Editor)
77) Mehdi Merali (Stunts)
78) Michael Herron (Video Assist Operator)
79) Angela Meryl (Stunts)
80) Geoffrey Mandel (Graphic Designer)
81) Allan Padelford (Stunts)
82) Janelle Beaudry (Stunts)
83) Sabrina LeBrun (Stunts)
84) Colby Lemmo (Stunts)
85) Michael Budge (Set Designer)
86) Sarah Gray (First Assistant Accountant)
87) Jack Taggart (Ager/Dyer)
88) Bill Leaman (Stunts)
89) Steven Blizzard (Drone Operator)
90) Brad Rea (Dolly Grip)
91) Michael Wahl (Dolly Grip)
92) Darrin Mann (Foley Mixer)
93) Alan Munro (Title Designer)
94) Milan Janicin (Second Assistant "B" Camera)
95) Rio Noel Zumwalt (Loader)
96) Rio Noel Zumwalt (Camera Loader)
97) LaFaye Baker (Stunts)
98) Doug Ednie (Best Boy Electric)
99) Doug Ednie (Assistant Chief Lighting Technician)
100) Ruth Haney (Key Makeup Artist)
101) Christopher Hansen (Props)
102) Gail Marks (Production Accountant)
103) Todd Schlopy (First Assistant "A" Camera)
104) Gabe Camacho (Grip)
105) Matthew Morrissey (24 Frame Playback)
106) Jessie Anne Spence (Dialogue Editor)
107) Jenn McLaren (Set Decoration Buyer)
108) Linda Jewell (Stunts)
109) Dan Godar (Aerial Camera)
110) Joel Prihoda (Leadman)
111) Rafael Somarriba (Set Dresser)
112) Albert Valdez (Assistant Property Master)
113) Dave Wilson (ADR Mixer)
114) Ross Scharphorn (Stunts)
115) Michael E. Pacheco (Key Rigging Grip)
116) Chris Langevin (Props)
117) Nancy Malone (Set Costumer)
118) Alex Cruz (Key Grip)
119) Alejandro Mora (Second Second Assistant Director)
120) Martin Charles (Graphic Designer)
121) Thomas D. Lairson Jr. (Second Assistant "A" Camera)
122) Merdyce McClaran (Set Dresser)
123) Michael D. Anderson (Rigging Gaffer)
124) Min Young Kim (Compositor)
125) Xavier Corby (Set Dresser)
126) Gregory Carlton Battle (Stunts)
127) Michael Ward (Key Hair Stylist)
128) Rick Roesch (Payroll Accountant)
129) Joe Love (Special Effects Technician)
130) Chris Denison (Stunts)
131) Ales Ordelt (Stunts)
132) Julius Denem (Stunts)
133) Robert Powell (Stunt Coordinator)
134) Jason Inman (Second Unit First Assistant Director)
135) Travis Fienhage (Stunts)
136) Sheraton Toyota (Utility Sound)
137) Steve Freebairn (Digital Imaging Technician)
138) Andrae Crawford (First Assistant "B" Camera)
139) Nicholas Daniels (Compositing Supervisor)
140) Kai Borson-Paine (Digital Imaging Technician)
141) Gaby Zamora (Assistant Editor)
142) Jessica DeLuca (Assistant Production Coordinator)
143) Carlos Healy (Assistant Accountant)
144) Alexandra Rubisz (Assistant Accountant)
145) Eric Behnke (Assistant Accountant)
146) Austin Lewis (Assistant Accountant)
147) Emma Verdugo (Set Decoration Buyer)
148) Benjamin Robertson (Set Dresser)
149) Bernardo Osorio (Set Dresser)
150) Brant Boling (Set Dresser)
151) Caroline Skubik (Costumer)
152) Artemio Carpio (Set Costumer)
153) Richard Gartrell (Costume Assistant)
154) Danny Carrillo (Lighting Technician)
155) Richard Arana (Lighting Technician)
156) Eric Kramer (Lighting Technician)
157) Scotty Frazer (Lighting Technician)
158) Devin Hayes (Lighting Technician)
159) Jason Evanko (VFX Artist)
160) Jonathan Gomez (ADR Mixer)
161) Daniel Dupre (Compositor)
162) Kyle Merola (Compositor)
163) Cathy Shaw (VFX Artist)
164) Andrew Kalicki (Visual Effects Producer)
165) Michael D. Gonzalez (Best Boy Grip)
166) Christopher J. Schuster (Drone Cinematographer)
167) Zynnia Cabrera (Drone Pilot)
168) Edwin Rios (Grip)