Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: 3 soniya
  • Joylandi: 19.10.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
3 soniya - Uch soniya - 1500 metr masofadan snayper miltig'idan otilgan o'qning uchish vaqti. Mafiya, politsiya va Federal qidiruv byurosi oʻrtasida halokatli tuzoqqa tushib qolgan FQB maʼlumotchisi qaror qabul qilishi uchun shuncha vaqt qoldi. Uning oilasi, erkinligi, hayoti xavf ostida.

Три секунды — время полета пули, выпущенной из снайперской винтовки с расстояния 1 500 метров. Именно столько времени остается, чтобы принять решение информатору Федерального Бюро Расследований, оказавшемуся в смертельной ловушке между мафией, полицией и ФБР. На кону — его семья, свобода, жизнь.

Roles of actors:
1) Joel Kinnaman (Pete Koslow)
2) Rosamund Pike (Wilcox)
3) Common (Grens)
4) Ana de Armas (Sofia)
5) Clive Owen (Montgomery)
6) Sam Spruell (Slewitt)
7) Ruth Bradley (Cat)
8) Eugene Lipinski (Klimek the General)
9) Martin McCann (Riley)
10) Mateusz Kościukiewicz (Stazek)
11) Arturo Castro (Gómez)
12) Matthew Marsh (Warden Leinart)
13) Karma Meyer (Anna)
14) Janusz Sheagall (Diplomat)
15) Srbo Markovic (Nowak)
16) Ignacy Rybarczyk (Kalash)
17) Alma Di Stefano (Nina)
18) Preston Sadleir (Detective Lane)
19) John D. Hickman (Detective Godfrey)
20) Jenna Willis (Nadia)
21) Valeria Vereau (Valentina Gómez)
22) Vittorio Di Stefano (Daniel Gómez's Son)
25) Edwin De La Renta (Smiley Phelps)
26) Mirosław Haniszewski (Prosky)
27) Charles Mnene (Midas Jones)
28) Nick Preston (Rufus)
29) Abdul Patel ('Vermin')
30) Aylam Orian (Andrzej Dziedzic)
31) Scott G. Anderson (Ray Barnes)
32) Gene Gabriel (Fire Chief)
33) Basil Iwanyk Sr. (Man on Ferry)
34) Lena Kaminsky (OPR Agent)
35) Peter Parker Mensah (Officer Franklin (uncredited))
36) Emanuel Coelho (NYPD Officer (uncredited))
37) Robin A. Townsend (Polish Gang Member (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mark Holding (Sound Recordist)
2) Robert Jones (Producer)
3) Mark Scruton (Production Design)
4) Adam Daniel (Sound Re-Recording Mixer)
5) Rowan Joffe (Screenplay)
6) Rowan Joffe (Executive Producer)
7) Wing Lee (Art Direction)
8) Marshall Leviten (Line Producer)
9) Andrea Di Stefano (Screenplay)
10) Andrea Di Stefano (Director)
11) Jennifer Harty (Hair Supervisor)
12) Jennifer Harty (Makeup Supervisor)
13) Job ter Burg (Editor)
14) Basil Iwanyk (Producer)
15) Ollie Madden (Executive Producer)
16) Tom McDermott (Set Decoration)
17) Stuart Deutsch (Sound Mixer)
18) Gabriel Napora (Executive Producer)
19) Colin Jones (Casting)
20) James Harris (Producer)
21) Michael Benaroya (Associate Producer)
22) Jeff Rice (Executive Producer)
23) Niamh Morrison (Hair Designer)
24) Niamh Morrison (Makeup Designer)
25) Shelley Browning (Executive Producer)
26) Wayne Marc Godfrey (Producer)
27) Arnaud Lannic (Co-Producer)
28) Matt Cook (Screenplay)
29) Jimmy Holcomb (Co-Producer)
30) Naomi Moore (Set Decoration)
31) Brooke Blair (Original Music Composer)
32) Will Blair (Original Music Composer)
33) Frédéric Le Louet (Sound Designer)
34) Frédéric Le Louet (Supervising Sound Editor)
35) Toby Spigel (Casting Associate)
36) Francie Brown (Dialect Coach)
37) Shaun S. Sanghani (Executive Producer)
38) Kerry Brown (Still Photographer)
39) David Doran (Supervising Art Director)
40) Howard Samuelsohn (Dialect Coach)
41) Marian Briozzo (Post Production Supervisor)
42) Jill McCullough (Dialect Coach)
43) Nik Bower (Associate Producer)
44) Rebecca Sheridan (Script Supervisor)
45) Babak Eftekhari (Co-Producer)
46) Lucy Moles (Construction Coordinator)
47) Liam Daniel (Still Photographer)
48) Aidan Monaghan (Still Photographer)
49) Ceri Walford (Costume Supervisor)
50) Remo Tozzi (Art Direction)
51) Alysia Wildman (Visual Effects Production Manager)
52) Brian Nickels (Stunts)
53) Lee Broda (Executive Producer)
54) Mark Lane (Producer)
55) Nicholas Hurst (Visual Effects Supervisor)
56) Mark Nutkins (Second Unit Director of Photography)
57) Niclas Salomonsson (Executive Producer)
58) Steve Finn (First Assistant Sound Editor)
59) Alastair Burlingham (Associate Producer)
60) Lloyd Bass (Stunt Driver)
61) Cei Frampton (Second Assistant Sound)
62) Vishal Rungta (Executive Producer)
63) Shelley Lankovits (Third Assistant Director)
64) Daniel Katz (Director of Photography)
65) Maria Ortega (Key Makeup Artist)
66) Claire Fowler (Script Supervisor)
67) Danny Hargreaves (Special Effects Supervisor)
68) Andy Burrow (Visual Effects Producer)
69) Jade Poole (Special Effects Coordinator)
70) Magdalena Turnier (VFX Editor)
71) Alex Gibbon (Rigging Gaffer)
72) Sarah Jane Marks (Makeup & Hair)
73) Vickie Ellis (Makeup & Hair)
74) Anders Erdén (Executive Producer)
75) Charlie Dombek (Associate Producer)
76) Niels Koopman (Assistant Editor)
77) Katrina Annan (First Assistant Editor)
78) Ryan Alan Dearth (First Assistant Director)
79) Korey Robinson (Camera Operator)
80) Belinda McGinley (Stunt Double)
81) Rachel Garlick (Storyboard Artist)
82) Shaun Mone (Rigging Gaffer)
83) Matt Hermiston (Stunt Double)
84) Börge Hellström (Executive Producer)
85) Börge Hellström (Novel)
86) Börge Hellström (In Memory Of)
87) Anders Roslund (Executive Producer)
88) Anders Roslund (Novel)
89) Molly Emma Rowe (Costume Designer)
90) Jonathan Midlane (First Assistant Director)
91) Shurouq Algusane (Assistant Set Decoration)
92) Oscar Allan (Draughtsman)
93) Ida Grundsoee (Art Department Assistant)
94) Paul Oatway (Property Master)
95) Stewart Cantrell (Camera Operator)
96) Guillermo Álvarez Villaescusa (First Assistant Camera)
97) Claire Curry (Casting Associate)
98) Andrew Gwyn Davies (Unit Production Manager)
99) Crispin Layfield (Stunt Coordinator)
100) Troy Dickerson (First Assistant Camera)
101) Chris Piccaro (Music Supervisor)
102) Jonathan Fuhrman (Executive Producer)
103) Erica Lee (Producer)
104) Annie Mahoney (Production Manager)
105) Justin Simpson (First Assistant Camera)
106) Lauren Macauley (Costume Assistant)
107) Collin Quinlan (Gaffer)
108) Antonio L. Arroyo (Sound Mixer)
109) Nicholas Goldfarb (Co-Producer)
110) Yipeng Ben Lu (Associate Producer)
111) Andrea Scarso (Executive Producer)
112) Yas Taalat (Executive Producer)
113) Arizona Eastwood (Third Assistant Director)
114) Daniel Jerome Gill (Second Assistant Director)
115) Alexis Durand (Dialogue Editor)
116) Dave Kneath (Special Effects Technician)
117) Andrew Burford (Stunts)
118) Samuel Stefan (Stunt Double)
119) Alex Walton (Executive Producer)
120) Chloe James (Assistant Set Decoration)
121) Jake Krickhan (Extras Casting)
122) Simon Williams (Executive Producer)
123) Xavier Lake (Stunt Double)
124) Tom Campbell (Electrician)
125) Anissa Bonnefont (Second Unit Director)
126) Neil Blakesley (Key Grip)
127) Giacomo Venturi (3D Generalist)
128) Jake McClean Walker (First Assistant Camera)
129) Colin Thwaites (Gaffer)
130) Heather Pitchford (Makeup & Hair)
131) Alice Jones (Makeup & Hair)
132) Elizabeth Yoon (Key Makeup Artist)
133) Genevieve Ferrier (Art Department Coordinator)
134) Adam Wooldridge (Construction Manager)
135) Kelsey Newton (Extras Casting Assistant)
136) Justin Francis-Mcleish (Compositor)
137) Lewis Hodd (Compositor)
138) Paulo Alexandre Mateus (Digital Compositor)
139) Álvaro Moya (Digital Compositor)
140) Felicia Petersen (Digital Compositor)
141) Yusuke Yasu (Digital Compositor)
142) Hugo Melo (Digital Compositor)
143) Valentin Petrov (Matte Painter)
144) Nicola Brennan (Visual Effects Coordinator)
145) Remy Brown (Visual Effects Production Assistant)
146) Dhaval Malavia (Visual Effects Production Manager)
147) Will Mackay (Stunts)
148) John Callery (Researcher)
149) Youssef Boujemaoui (Associate Producer)
150) Des Lyons (Associate Producer)
151) Mary Lyons (Associate Producer)
152) Karim Mathlouthi (Associate Producer)
153) Stewart Peter (Associate Producer)
154) Umida Umarbekova (Associate Producer)
155) Dani Biernant (Stunt Coordinator)
156) Dan McCormick (Electrician)
157) Alexandra Stojanović (Foley Artist)
158) Dominic Allan (Special Effects Technician)
159) Sam Stefan (Stunt Double)
160) Rick Lando (Stunts)
Ko'proq o'qish >