Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Uchburchak
  • Joylandi: 02.10.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Greg do'sti Jessni, yosh yolg'iz onani do'stlari bilan kunni yaxtada o'tkazishga taklif qiladi. Kuchli bo'ron boshlanishi kemani ag'darib yuboradi va omon qolganlar yaxtaning ag'darilgan korpusiga yopishib, yordam kutishga majbur bo'ladi. Najot ulkan okean layneri shaklida keladi. Kema bo'sh, bortdagi soat to'xtadi. Ammo ular bu ulkan kemada yolg'iz emaslar - kimdir ularni doimo kuzatib turadi ...

Грег приглашает свою подругу Джесс, молодую мать-одиночку, провести день на яхте в кругу своих друзей. Начавшийся сильный шторм переворачивает судно, и оставшиеся в живых вынуждены дожидаться помощи, цепляясь за перевернутый корпус яхты. Спасение приходит в виде огромного океанического лайнера. Судно оказывается пустым, часы на борту остановились. Но они не одни на этом огромном корабле — за ними кто-то неустанно следит…

Roles of actors:
1) Melissa George (Jess)
2) Liam Hemsworth (Victor)
3) Emma Lung (Heather)
4) Rachael Carpani (Sally)
5) Michael Dorman (Greg)
6) Joshua McIvor (Tommy)
7) Henry Nixon (Downey)
8) Jack Taylor (Jack)
9) Bryan Probets (Driver)


People who worked on the film:
1) Kelly Wagner (Casting)
2) Nikki Barrett (Casting)
3) Christopher Smith (Director)
4) Christopher Smith (Writer)
5) Jason Newmark (Producer)
6) Christian Henson (Original Music Composer)
7) Stuart Gazzard (Editor)
8) Julie Baines (Producer)
9) Melinda Doring (Production Design)
10) Mark Wareham (Second Unit Director of Photography)
11) Peter Baldock (Supervising Sound Editor)
12) Adele Fletcher (Dialogue Editor)
13) Clint Ingram (Special Effects Supervisor)
14) Mark Gooder (Executive Producer)
15) Robert Humphreys (Director of Photography)
16) Dominika Posserén (Casting Associate)
17) Steve Norris (Executive Producer)
18) Tom Hoffie (Line Producer)
19) Jonathan Taylor (Associate Producer)
20) Stefanie Huie (Executive Producer)
21) Jason Rosamond (Executive Producer)
22) Ben Parkinson (Casting)
23) Paul Phillips (Stunt Coordinator)
24) Eugene Intas (Set Designer)
25) Stephen Noble (Costume Design)
26) Glen W. Johnson (Set Decoration)
27) Roberta Shaw (Costume Supervisor)
28) Richard Todman (Music Editor)
29) Michael Feinberg (Supervising Dialogue Editor)
30) Bill Booth (Art Direction)
31) Tricia McInally (Art Department Coordinator)
32) Klaus Kastberg (Set Designer)
33) Ben Rothstein (Still Photographer)
34) Kira Bohn (Script Supervisor)
35) Henry Pierce (Camera Operator)
36) Sophie Siomos (Production Accountant)
37) Ivan Moran (Visual Effects Supervisor)
38) Simon Harding (Steadicam Operator)
39) Jennifer L'Huillier (Continuity)
40) Mark Brims (Property Master)
41) Karen Mansfield (Continuity)
42) Alison Wright (Music Supervisor)
43) Shane Thomas (Hair Designer)
44) Shane Thomas (Makeup Designer)
45) Jeff Gribble (Armorer)
46) Vanessa Baker (ADR Voice Casting)
47) Jack Watford (Construction Coordinator)
48) Allan Mowbray (Armorer)
49) Tracy Reeby (Key Makeup Artist)
50) Giles Burgess (First Assistant Editor)
51) Giles Burgess (Visual Effects Editor)
52) Peter Crombie (Assistant Editor)
53) Bruce Shapiro (Dialogue Coach)
54) Gaye Hiette (Hairstylist)
55) Damien Kwocksun (Dolly Grip)
56) Ken Moffatt (Gaffer)
57) Luc Cartillier (Gaffer)
58) Simon Cooke (Key Grip)
59) Russell Lyons (Electrician)
60) Sean Aston (Key Grip)
61) Katie Brock (Animal Wrangler)
62) John Medland (Animal Wrangler)
63) Gary McNamara (Marine Coordinator)
64) Chris Gehrt (Casting Assistant)
65) Graeme Callander (Storyboard Artist)
66) Laraib Atta (VFX Artist)
67) Ian Kenny (Second Unit First Assistant Director)
68) Chris Brown (Producer)
Ko'proq o'qish >