Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Agarda
  • Joylandi: 08.07.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Agar / Agarda / Xayoliy do'stlar

Bea o'z egalari tomonidan tashlab ketilgan xayoliy do'stlar bilan do'stlashadi.

Беа заводит знакомства с воображаемыми друзьями, которых бросили их хозяева.

Roles of actors:
1) Cailey Fleming (Bea)
2) Ryan Reynolds (Cal)
3) John Krasinski (Dad / Marshmallow (voice))
4) Fiona Shaw (Grandmother)
5) Steve Carell (Blue (voice))
6) Phoebe Waller-Bridge (Blossom (voice))
7) Louis Gossett Jr. (Lewis (voice))
8) Alan Kim (Benjamin)
9) Liza Colón-Zayas (Janet)
10) Bobby Moynihan (Jeremy)
11) Catharine Daddario (Bea’s Mom)
12) Audrey Hoffman (Bea (Ages 3 & 5))
13) Laquet Sharnell Pringle (Receptionist)
14) Ed Herbstman (Deli Guy)
15) Barbara Andres (Woman Upstairs)
16) Alexander Rivero (Custodian)
17) Shauna Pinkett (Hospital Receptionist)
18) Sa'Raya Paris Johnson (7 Year-Old Girl)
19) Marta Siteiya Moipei (Coffee Shop Barista)
20) David Weissmann (Young Jeremy)
21) Awkwafina (Bubble (voice))
22) Emily Blunt (Unicorn (voice))
23) George Clooney (Spaceman (voice))
24) Bradley Cooper (Ice (voice))
25) Matt Damon (Flower (voice))
26) Bill Hader (Banana (voice))
27) Richard Jenkins (Art Teacher (voice))
28) Keegan-Michael Key (Slime (voice))
29) Blake Lively (Octopuss (voice))
30) Sebastian Maniscalco (Magician Mouse (voice))
31) Christopher Meloni (Cosmo (voice))
32) Matthew Rhys (Ghost (voice))
33) Sam Rockwell (Guardian Dog (voice))
34) Maya Rudolph (Alligator (voice))
35) Amy Schumer (Gummy Bear (voice))
37) Jon Stewart (Robot (voice))


People who worked on the film:
1) John Krasinski (Director)
2) John Krasinski (Writer)
3) John Krasinski (Producer)
4) Allyson Seeger (Producer)
5) Andrew Form (Producer)
6) Ryan Reynolds (Producer)
7) George Dewey (Executive Producer)
8) Janusz Kamiński (Director of Photography)
9) Michael Giacchino (Original Music Composer)
10) Christopher Rouse (Editor)
11) Andy Canny (Editor)
12) John J. Kelly (Executive Producer)
13) Jess Gonchor (Production Design)
14) Louis Gossett Jr. (In Memory Of)
15) Tricia Wood (Casting)
16) Jennifer L. Smith (Casting)
17) Mandy Moore (Choreographer)
18) Alexa Ginsburg (Co-Producer)
19) Kimberly Nelson LoCascio (Executive Producer)
20) Jess Kidd (Co-Producer)
21) Michael Lerman (Co-Producer)
22) Jenny Eagan (Costume Design)
23) Arslan Elver (Animation Supervisor)
24) Chris Lawrence (Visual Effects Supervisor)
25) Michael Lerman (First Assistant Director)
26) Woodrow Travers (Second Assistant Director)
27) Randy Manion (Unit Production Manager)
28) John J. Kelly (Unit Production Manager)
29) Mark Pettograsso (Stunt Coordinator)
30) Kyle Woods (Stunt Coordinator)
31) Mike Gunther (Stunt Coordinator)
32) James Mather (Supervising Sound Editor)
33) Mike Prestwood Smith (Sound Re-Recording Mixer)
34) Mark Taylor (Sound Re-Recording Mixer)
35) Brandon Proctor (Sound Re-Recording Mixer)
36) Lee Salevan (Sound Re-Recording Mixer)
37) Ethan Van der Ryn (Supervising Sound Editor)
38) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
39) Jeff Robinson (Associate Producer)
40) Lori Scowley (Associate Producer)
41) Lori Scowley (Production Controller)
42) Christopher J. Morris (Supervising Art Director)
43) Kris Moran (Set Decoration)
44) Zack Gonchor (Art Direction)
45) Adam Mull (Set Designer)
46) Mattie Siegal (Assistant Set Decoration)
47) Ashley Wellbrock (Assistant Set Decoration)
48) Timothy Metzger (Leadman)
49) Matthew Moriarty ("A" Camera Operator)
50) Matthew Moriarty (Steadicam Operator)
51) Connie Huang ("B" Camera Operator)
52) Lonny Danler (Digital Imaging Technician)
53) Sean P. Gilbert (Underwater Camera)
54) Meg Kettell (Second Unit Director of Photography)
55) Brooke Satrazemis (Script Supervisor)
56) Jay Rabinowitz (Additional Editing)
57) Mark Fitzgerald (First Assistant Editor)
58) Bryce Madden (Assistant Editor)
59) Jordan Lindblad (Visual Effects Editor)
60) Chris Clemente (Post Production Supervisor)
61) David J. Schwartz (Sound Mixer)
62) Graham Gardner (Boom Operator)
63) Allison Howe (Boom Operator)
64) Janek Finn Pfeffer (Boom Operator)
65) Bruno F. Panacciulli (Construction Coordinator)
66) Conrad V. Brink Jr. (Special Effects Supervisor)
67) Jeff Brink (Special Effects Coordinator)
68) Ken Robinson (Thanks)
69) Curtis Green (Conductor)
70) Curtis Green (Additional Music)
71) Jeff Kryka (Orchestrator)
72) Craig Crawford (Visual Effects Supervisor)
73) Jeremy Beadell (Visual Effects Producer)
74) Jonny Cournoyer (Still Photographer)