Yangi mp3lar
Televizordan chiqayotgan nur / TV nurini ko'rdim

Televizordan chiqayotgan nur / TV nurini ko'rdim uzbek tilida

Uzbek tilida online
IMDb: 5.9
davomiyligi
1 Soat. 40 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Televizordan chiqayotgan nur / TV nurini ko'rdim
  • Joylandi: 07.07.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
1996 yilda o'rta maktab o'quvchisi Ouen ikki yosh katta Maddi ismli qiz bilan muloqot qilishni boshladi va u uni "Pushti shaffof" ilmiy fantastika seriyasi bilan tanishtirdi. Yigit ota-onasidan yashirincha do'stiga qochib, o'zining sevimli qahramonlari - Oyning yovuz odamiga qarshi kurashayotgan ikki qizning sarguzashtlarini kuzatib bordi va u o'tkazib yuborgan epizodlarini lentaga yozib oldi. Bu Maddi sirli ravishda g'oyib bo'lgunga qadar ikki yil davom etdi.

В 1996 году Оуэн, нелюдимый ученик средней школы, стал общаться с девочкой на два года старше по имени Мэдди, и она познакомила его с фантастическим сериалом «The Pink Opaque». Парень тайком от родителей убегал к подруге, чтобы следить за приключениями любимых персонажей — двух девушек, которые борются с лунным злодеем, — а та записывала на кассеты пропущенные им эпизоды. Так продолжалось два года, пока Мэдди загадочным образом не исчезла.

Roles of actors:
1) Justice Smith (Owen)
2) Brigette Lundy-Paine (Maddy)
3) Ian Foreman (Young Owen)
4) Helena Howard (Isabel)
5) Lindsey Jordan (Tara)
6) Danielle Deadwyler (Brenda)
7) Fred Durst (Frank)
8) Conner O'Malley (Dave)
9) Emma Portner (Amanda / Mr. Melancholy / Marco / Evil Clown)
10) Madaline Riley (Polo)
11) Amber Benson (Johnny Link's Mom)
13) Michael C. Maronna (Neighbor 1)
14) Danny Tamberelli (Neighbor 2)
15) Timothy Allan (Lance)
16) Tyler Dean Flores (Cade)
17) Elizabeth Scopel (Drive-Thru Kid)
18) Marlyn Bandiero (Brenda's Friend)
19) Haley Dahl (Sloppy Jane Band Member)
20) Raina Block (Sloppy Jane Band Member)
21) Bailey Wollowitz (Sloppy Jane Band Member)
22) Lily Rothman (Sloppy Jane Band Member)
24) Kris Esfandiari (King Woman Band Member)
25) Wilson Flores (King Woman Band Member)
26) Thommy Northcut (King Woman Band Member)
27) Julie Lodhy (King Woman Band Member)
28) Michael Twaine (Older Theatre Goer #1 (uncredited))
29) Evangeline Johns (Older Theatre Goer #2 (uncredited))
30) Elaine Apruzzese (Fun Center Patron / Carnival Patron (uncredited))
31) Cynthia Clancy (Election Day Volunteer (uncredited))
32) Will Fitz (Laser Tag Player (uncredited))
33) Ben Heineman (Teenage Kid in Movie Theater (uncredited))
34) Julissa Piatt (Kid At A Party (uncredited))
35) Michelle Santiago (Carnival Patron (uncredited))


People who worked on the film:
1) Jane Schoenbrun (Director)
2) Sam Intili (Producer)
3) Eric Yue (Director of Photography)
4) Sofi Marshall (Editor)
5) Brandon Tonner-Connolly (Production Design)
6) Naomi Munro (Art Direction)
7) Paige Mitchell (Set Decoration)
8) Rachel Dainer-Best (Costume Design)
9) Ray Cintron (Makeup Artist)
10) Aaron Worman (Makeup Department Head)
11) Ella Thompson (Assistant Art Director)
12) Taylor Shung (Executive Producer)
13) Derrick Kollock (Hair Department Head)
14) Geraldine Barón (Casting)
15) Abby Harri (Casting)
16) Salome Oggenfuss (Casting)
17) Carly Krim (Second Assistant Director)
18) Willy McGee (First Assistant Director)
19) Jeff Pinedo (Second Second Assistant Director)
20) Dan Bricker (Sound Mixer)
21) Yuval Levy (Visual Effects Supervisor)
22) Brandon Alan Smith (Stunt Coordinator)
23) Stacie Rathbone (Stunt Double)
24) Damali Ross (Stunt Double)
25) Matthew Atwood (Gaffer)
26) Lowri Best (Wardrobe Supervisor)
27) Justin Landsman (Production Assistant)
28) Alex G (Original Music Composer)
29) Anurag Massey (Mix Technician)
30) Heather Monetti (Boom Operator)
31) Chris Navarro (ADR Mixer)
32) Daniel Timmons (Sound Re-Recording Mixer)
33) Daniel Cerone (Key Hair Stylist)
34) Erica Ensminger (Key Makeup Artist)
35) Manny Lemus (Special Effects Makeup Artist)
36) Alex Solorzano (Special Effects Makeup Artist)
37) Ashley K. Thomas (Special Effects Makeup Artist)
38) Maggie Ambrose (Unit Production Manager)
39) Jennifer DiLullo (Post Production Supervisor)
40) Francesca M. Caruso (Assistant Set Decoration)
41) Chris Cumberbatch (Charge Scenic Artist)
42) Jason Fink (Set Dresser)
43) Ricky Moson (Property Master)
44) Sun Roller (Art Department Coordinator)
45) John Seubert (Leadman)
46) Angel Yolanda Antoinette Smith (Scenic Artist)
47) Frances H Smith (Set Decoration Buyer)
48) Ashley Waldron (Graphic Designer)
49) Brian Walsh (Special Effects Coordinator)
50) Aarif Attarwala (Compositing Lead)
51) Jared Biunno (Visual Effects Producer)
52) John J. Budion (VFX Artist)
53) Abigael Kurtz (VFX Artist)
54) Norman Douglass (Utility Stunts)
55) Abby Goyea (Electrician)
56) Zeren Londah (Dolly Grip)
57) Paul Luzzi (Grip)
58) Spencer Pazer (Still Photographer)
59) Luke Provenzano (Best Boy Electric)
60) Zach Rubin (Additional Camera)
61) Celeste Black (Costumer)
62) Camille Cushman (Wardrobe Assistant)
63) Mia Flanagan (Assistant Costume Designer)
64) Margaret Galvin (Key Costumer)
65) Maricela Nodar (Key Costumer)
66) Daniela Martella (Location Manager)
67) Corey Patrick (Assistant Location Manager)
68) Rashedia Rogers (Location Assistant)
69) Greg Ronayne (Location Scout)
70) Jessica Berndt (Music Supervisor)
71) Arjan Miranda (Music Editor)
72) Chris Swanson (Music Supervisor)
73) Devin Smith (Script Supervisor)
74) Kevin Kelly (Executive Producer)
75) Emma Stone (Producer)
76) Ali Herting (Producer)
77) Dave McCary (Producer)
78) Sarah Winshall (Producer)
79) Mila Matveeva (Title Designer)
80) Tim Korn (Supervising Sound Editor)
81) Tim Korn (Sound Designer)
82) Joseph Grundfast (VFX Artist)
83) Elias ZX (Production Assistant)
84) Elise Raven (Casting Assistant)
85) Emma Warren (Casting Assistant)
86) Janna Emig (Assistant Editor)
87) Aryian Thehammel (Music Editor)
88) Ed Gately (Production Accountant)
89) Adriana Alpizar (Production Secretary)
90) Rich Gilberto (Payroll Accountant)
91) Len Blavatnik (Executive Producer)
92) Danny Cohen (Executive Producer)
93) Sachi Bahra ("A" Camera Operator)
94) Kyle Parsons (Steadicam Operator)
95) Ryan Coleman (Key Grip)
96) Sachi Bahra (Second Unit Director of Photography)
97) Nick Timmons (Camera Operator)
98) Julia Shirar (Sound Editor)
99) Curtis Henderson (Foley Artist)
100) Chris White (Foley Editor)
101) Chris White (Foley Mixer)
102) Leslie Bloome (Foley Artist)
103) Shaun Brennan (Foley Artist)
104) David Lowery (Thanks)
105) Jasmin Savoy Brown (Thanks)
106) Daniel Patrick Carbone (Thanks)
107) Dustin Guy Defa (Thanks)
108) Lucy Dacus (Thanks)
109) Jourdain Searles (Thanks)
110) Evan Cathcart (Production Coordinator)
111) Angela Argese (Production Assistant)
112) Savey Cathey (Executive In Charge Of Production)
113) Scott Ettin (Data Management Technician)
114) LaVar James (Production Assistant)
115) Paige Melisande Lecomer (Production Assistant)
116) Wind Vachotensky (Production Assistant)
117) Tori Wong (Health and Safety)
118) Tim Shannon Jr. (Transportation Captain)
119) Patriciana Tenicela (Digital Intermediate Producer)
120) Stefan Dubajic (3D Modeller)
121) Bogdan Mihajlovic (Matchmove Supervisor)
122) Brendan Canning (Songs)
123) Charles Spearin (Songs)
124) Emily Haines (Songs)
125) James Shaw (Songs)
126) Jessica Moss (Songs)
127) John Crossingham (Songs)
128) Justin Peroff (Songs)
129) Kevin Drew (Songs)
130) Kyle Pulley (Songs)
131) Frances Quinlan (Songs)
132) Caroline Polachek (Songs)
133) A. G. Cook (Songs)
134) Emily A. Sprague (Songs)
135) Haley Dahl (Songs)
136) Phoebe Bridgers (Songs)
137) Natalija Nikolic (3D Modeller)
138) Bethany Serpico (Special Effects Makeup Artist)
139) Maria Bobbitt-Chertock (Songs)
140) L'Rain (Songs)
141) Ben Chapoteau-Katz (Songs)
142) Andrew Lappin (Songs)
143) Genevieve DeGroot (Songs)
144) Warren E. Hull (Stunt Double)
145) Jon Jenkins (BTS Videographer)
146) Jane Schoenbrun (Writer)