Yangi mp3lar
Yuklash
  • Kino nomi: Yuma okrugidagi oxirgi bekat
  • Joylandi: 07.07.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Arizona shtatidagi dam olish maskanida navbatdagi yonilg'i yuk mashinasini kutayotganda, pichoq sotuvchi yosh sayohatchi ikki o'xshash bank qaroqchilari shafqatsizlik yoki sovuqdan foydalanishga shubha qilmasdan kelishi bilan katta garov holatiga tushib qoladi. qattiq po'lat - ularning qonga bo'yalgan, noqonuniy boyliklarini himoya qilish uchun.

While awaiting the next fuel truck at a middle-of-nowhere Arizona rest stop, a traveling young knife salesman is thrust into a high-stakes hostage situation by the arrival of two similarly stranded bank robbers with no qualms about using cruelty—or cold, hard steel—to protect their bloodstained, ill-gotten fortune.

Roles of actors:
2) Jocelin Donahue (Charlotte)
3) Richard Brake (Beau)
4) Nicholas Logan (Travis)
5) Faizon Love (Vernon)
6) Michael Abbott Jr. (Charlie)
7) Connor Paolo (Gavin)
8) Ryan Masson (Miles)
9) Sierra McCormick (Sybil)
10) Gene Jones (Robert)
11) Robin Bartlett (Earline)
12) Jon Proudstar (Pete)
13) Barbara Crampton (Virginia)
14) Alex Essoe (Sarah)
15) Sam Huntington (David)
16) Robert Broski (Truck Driver)
17) Matt McVay (Radio Host (voice))


People who worked on the film:
1) Francis Galluppi (Director)
2) Matt O'Neill (Producer)
3) Atif Malik (Producer)
4) Francis Galluppi (Producer)
5) Jim Cummings (Executive Producer)
6) James Claeys (Executive Producer)
7) Kyle Stroud (Executive Producer)
8) Francis Galluppi (Writer)
9) Francis Galluppi (Editor)
10) David Guglielmo (Casting)
11) Charlie Textor (Production Design)
12) Emma Fleming (Costume Design)
13) Adam Gascho (Art Direction)
14) Karli Watland (Set Decoration)
15) David Guglielmo (Co-Producer)
16) Matthew Compton (Original Music Composer)
17) Brian Dahlin (Executive Producer)
18) Nicholas Logan (Executive Producer)
19) Joe Heath (Executive Producer)
20) Mac Fisken (Director of Photography)
21) Jake C. Barber (Makeup Department Head)
22) Renai Buchanan (Sound Effects Editor)
23) Justin Skinner (Stunt Coordinator)
24) Mazzin Chaudhari (Co-Producer)
25) Chris Mapes (Associate Producer)
26) Christopher Heinrich (Associate Producer)
27) Mazzin Chaudhari (First Assistant Director)
28) Kathryn Garvin (Second Assistant Director)
29) Scott Holmes (Script Supervisor)
30) Gabe Linkiewicz (Sound Mixer)
31) Ernesto Pletsch (Gaffer)
32) David Baldwin (Steadicam Operator)
33) Steve Conry ("B" Camera Operator)
34) Madison Palmer (Set Dresser)
35) Tyson Coelho (Set Dresser)
36) Anastasia Parks (Set Dresser)
37) Brandon avila (Hairstylist)
38) Brittany Fontaine (Makeup Artist)
39) Emma Fleming (Casting Associate)
40) Jim Stapley (Special Effects Coordinator)
41) Dennis Dion (Special Effects Technician)
42) Paul Staples (Special Effects Technician)
43) Chris Mapes (Visual Effects)
44) Mac Fisken (Colorist)
45) Juan Campos (Sound Re-Recording Mixer)
46) T.J. Jacques (Sound Effects Editor)
47) Zach Goheen (Supervising Sound Editor)
48) Matt Ryan Tobin (Title Designer)