Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Repraduksiya / Reproduksiya
  • Joylandi: 20.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Repraduksiya / Reproduksiya Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2017 Full HD tas-ix skachat -Avtohalokatda oilasini yo'qotgan iste'dodli biolog haqida ilmiy-fantastik triller. O'z yaqinlarini qaytarish istagiga berilib, u davlat qonunlarini, ilmiy etikani va tabiatning o'zini buzadi.

Научно-фантастический триллер о талантливом ученом-биологе, который теряет в автокатастрофе свою семью. Одержимый желанием вернуть близких, он преступает законы государства, научной этики и самой природы.

Roles of actors:
1) Keanu Reeves (William Foster)
2) Alice Eve (Mona Foster)
3) Thomas Middleditch (Ed Whittle)
4) John Ortiz (Jones)
5) Nyasha Hatendi (Scott)
6) Aria Lyric Leabu (Zoe Foster)
7) Emily Alyn Lind (Sophie Foster)
8) Emjay Anthony (Matt Foster)
9) Amber Rivera (Margaret)
10) Jeffrey Holsman (Blue Eyes)
11) Jonathan Dwayne (Security Guard #2)
12) Luis Gonzaga (Officer Pérez)
13) Andres Ramos (Officer Rodríguez)
14) Sunshine Logroño (Héctor)
15) Angela Alvarado (Ms. Barnes)
16) Valentín Ramírez (Sheik Bin Ouissam)
17) Nicole Colón (Ouissam's Coordinator)
18) Brendan Clack (Security Guard #1)
20) Amber Townsend (Lab Tech)


People who worked on the film:
1) Stephen Hamel (Story)
2) Luis R. Estrella-Rivera (Location Manager)
3) Chad St. John (Screenplay)
4) Keanu Reeves (Producer)
5) Jeffrey Nachmanoff (Director)
6) Ines Mongil-Echandi (Production Manager)
7) Fernando Carrión (Art Direction)
8) Lorenzo di Bonaventura (Producer)
9) Checco Varese (Director of Photography)
10) Mónica Monserrate (Set Decoration)
11) Erik Howsam (Executive Producer)
12) Jason Hellmann (Editor)
13) Maxime Rémillard (Executive Producer)
14) Jim Seibel (Executive Producer)
15) James Dodson (Executive Producer)
16) Chris Piccaro (Music Supervisor)
17) Deepak Nayar (Executive Producer)
18) Luis A. Riefkohl (Producer)
19) Nik Bower (Executive Producer)
20) Bill Johnson (Executive Producer)
21) Johnny Breedt (Production Design)
22) Chad St. John (Executive Producer)
23) Walter Josten (Executive Producer)
24) Stephen Hamel (Producer)
25) Mark Gao (Producer)
26) Pedro Javier Muñiz (Editor)
27) Sherry Thomas (Casting)
28) Gregory Ouanhon (Executive Producer)
29) Mark Kilian (Original Music Composer)
30) Sebastian Boneta (Executive Producer)
31) Julia Michelle Santiago (Costume Designer)
32) Ara Keshishian (Executive Producer)
33) José "Pepe" Ojeda (Original Music Composer)
34) Sharon Bialy (Casting)
35) Clark Peterson (Executive Producer)
36) Mariella Navarro (Art Department Coordinator)
37) David Lee (Gaffer)
38) Carlos Cali Rivera (Rigging Gaffer)
39) Emanuel Carrión (Best Boy Electric)
40) Matías Mesa (Camera Operator)
41) Francisco Bracete (Electrician)
42) Juli Silver Taracido (First Assistant Camera)
43) Carlos Zayas (Camera Operator)
44) Raphy Molinary (Camera Operator)
45) Edgar Rivera Díaz (Dolly Grip)
46) Francisco Román (Still Photographer)
47) Miguel Baerga (Techno Crane Operator)
48) Sean Leigh Hart (CG Artist)
49) Cecilia Weinbender (Digital Compositor)
50) Jose Marra (Visual Effects Supervisor)
51) Ignacio La Rosa (Digital Compositor)
52) Juliana Mazía (Visual Effects Coordinator)
53) Alfredo Colón (CG Artist)
54) Gretchen Asmar (Digital Compositor)
55) Sean Findley (Visual Effects Producer)
56) Pablo José Fuertes (Visual Effects Supervisor)
57) Carole Bouchard (Visual Effects Coordinator)
58) Julieta Gleiser (Visual Effects Producer)
59) Thilak (Visual Effects Producer)
60) Yasiri Castro (Set Costumer)
61) Ali Lammari (Costumer)
62) Stacia Kimler (Casting Associate)
63) Alyssa Morris (Casting Assistant)
64) Rebecca Rivera (Wardrobe Supervisor)
65) Victor Rosario (Casting Associate)
66) Patty Connolly (ADR Voice Casting)
67) Ramón Sierra Torres (Set Costumer)
68) Coraly Santaliz (Script Supervisor)
69) Mark Sussman (ADR Voice Casting)
70) Polly Ann Mattson (First Assistant Director)
71) Colleen Comer (Second Assistant Director)
72) Ines Mongil-Echandi (Unit Production Manager)
73) Luis Raúl Alcocer (Stunt Coordinator)
74) Angel Rafael Pagán (Stunts)
75) Eric Perez (Stunts)
76) Lisseidy L. Falcón Morales (Stunts)
77) Zoraida Sanjurjo López (Casting)
78) Zoraida Sanjurjo López (Extras Casting)
79) Victor Rivas Alvarez (CG Artist)
Ko'proq o'qish >