Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Guvohlar / Birinchi qotillik
  • Joylandi: 18.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Guvohlar yoki Birinchi o'lim / Birinchi qotillik Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino HD - Film bank o‘g‘rilari o‘rtasidagi janjal guvohi bo‘lgan bolaning o‘g‘irlanishini tergov qilayotgan tajribali ofitser haqida. Uning yosh otasi ham politsiyachida jiddiy shubhalarni uyg'otib, bolani qutqarishga shoshilmoqda - uning o'zi bu o'g'irlik bilan bog'liqmi?

Фильм об опытном офицере, который расследует похищение мальчика, ставшего свидетелем разборки между банковскими грабителями. Вызволить ребенка так же торопится его молодой отец, вызывающий у полицейского серьезные подозрения — а не был ли он сам связан с этим ограблением?

Roles of actors:
1) Bruce Willis (Howell)
2) Hayden Christensen (Will)
3) Ty Shelton (Danny)
4) Megan Leonard (Laura)
5) Gethin Anthony (Levi)
6) William DeMeo (Richie)
7) Deb G. Girdler (Dottie)
8) Tyler Jon Olson (Tom)
9) Shea Buckner (Charlie)
10) Magi Avila (Adele)
11) Jim Gloyd (Nurse)
12) Christine Dye (Mabel)
14) John Dauer (Forensics Officer 2)
15) Charlie Roetting (Officer Sawyer)
16) Heather Johansen (Nurse Kylie)
17) Chris Moss (Police Dispatcher)
18) Alanna Tremblay (Head Nurse Laverne)
20) Jesse Pruett (Officer Lewis)
21) Chelsea Mee (Tammy)
22) Charlotte Kirk (News Anchor)
23) Tamara Belous (Waitress)
24) Brian "Wolfman Black" Bowman (Crime Scene Investigator)
25) Robert Harvey (Officer Bob Harvey)
26) Ming Wang (Atlas Trader / Employee (uncredited))
27) Bret Aaron Knower (Atlas Trader)


People who worked on the film:
1) Steven C. Miller (Director)
2) Nick Gordon (Writer)
3) Randall Emmett (Producer)
4) George Furla (Producer)
5) Mark Stewart (Producer)
6) Ryan Franks (Music)
7) Scott Nickoley (Music)
8) Brandon Cox (Director of Photography)
9) Thomas Calderon (Editor)
10) Niko Vilaivongs (Production Design)
11) Aaron Bautista (Art Direction)
12) Bonnie Stauch (Costume Design)
13) Deborah Marsh (Art Department Coordinator)
14) Francis Link Boysie (Construction Coordinator)
15) Janna Roach (Property Master)
16) Nick DiRosa (Script Supervisor)
17) Ashley Waldron (Music Supervisor)
18) Isabel Mandujano (Costume Supervisor)
19) Heather Rae Miller (Key Costumer)
20) Tarik Hameedi (Steadicam Operator)
21) Brian Douglas (Still Photographer)
22) Trenton McRae (Gaffer)
23) James Selph (Key Grip)
24) Mathias Peralta (Lighting Technician)
25) Jared Wilcox (Best Boy Electric)
26) Ken Gorrell (Special Effects Coordinator)
27) Korrey Robinson (Hairstylist)
28) Andrea Smith (Key Hair Stylist)
29) Erica Stewart (Key Makeup Artist)
30) Karri Farris (Makeup Department Head)
31) Sean Dunn (Visual Effects)
32) Christopher Ryan Evans (Visual Effects)
33) Andrew J. McKenzie (Visual Effects)
34) Keith Richner (Visual Effects)
35) Karmen Dann (Set Costumer)
36) Ludie Senatus (Set Costumer)
37) Robert Jones (Executive Producer)
38) Lia Roldan (Set Decoration)
39) John Semedik (Production Accountant)
40) Hilda Somarriba (Unit Publicist)
Ko'proq o'qish >